Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Cbox-6
The Staff
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Admin
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Human Viktor
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Beregi Marcell
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_lcapDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Voting_barDéványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Déványi Milla
Diák
Diák
Déványi Milla


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Mar. 04.

Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Empty
TémanyitásTárgy: Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)   Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 11:22 am






Déványi Kamilla

"Ne zavarj, tanulok!"

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2004. február 21-én születtem
KOR: tizenhat
BECENÉV Milla /igazából Kamilla a nevem, de nem használom, dogánál is vagy azt írom, Milla, vagy úgy írom Camilla/
SZERET: ruhát tervezni, rajzolni, olvasni, novellákat írni
NEM SZERET: enni, beszélgetni (idegenekkel és hazugokkal)
BESZÉLT NYELVEK: francia, angol, magyar
KEDVENC TANTÁRGY: Matek. Örök kedvenc.
MINDIG NÁLAM VAN: a rajzfüzetem
TITOK: Még soha sem csókolóztam, de ezt nem tudja senki. Még soha nem volt kapcsolatom.
FÉLELEM: Úgy fogok meghalni, hogy soha sem csókolóztam.
CSOPORT: Diákok: 10. a
KEDVENC ÉTEL: A svéd húsgolyó, a pottyantott skót palacsinta.
SZERELEM: Még sosem voltam szerelmes…!
ANYA: Korányi Márta. Soha nem beszéltem vele, a szüleim elváltak 1 éves koromban, apámnál élek.
APA: Déványi Zsolt. A tipikus nagymotoros, tetovált, nagydarab, jószívű rocker apuka. Azon kívül, hogy minden nap pizza a vacsora elég jó apa…
TESÓK: nincs, legalábbis nem tudok róla
ÖT SZÓ RÓLAM: könyvmoly, okos, visszahúzódó, művész, divattervező (Ha lehetne több: csendes, nem barátságtalan, csak nem túl barátságos)
PLAY BY: Natalie Portman
HÁZIÁLLAT: Egyszer volt kutyám, de elszökött.
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Apa.
PÉLDAKÉP: Coco Chanel.
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Nem hallgatok zenét gyakran, de ha igen, Adele-t.
KLUBOK: Csokit csokival, Divattervezők
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Hmm… nehéz kérdés. Azt hiszem… Anne Hathaway.
ISKOLA: Szent Johanna Gimi
ÉVFOLYAM: 10-es vagyok
OSZTÁLY: 10. a-s, pontosabban.
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? Csak annyi, hogy rajz, és töri szakkörös vagyok.

A föprodukció!

Hol is kezdjem? Ja igen, az elején. 2004-ben születtem, Budapesten. A szüleim elváltak,még 1 éves koromban. Régen volt, de a mai napig nem akarok róla beszélni... Anyámat sosem láttam, azt hiszem, már nem is fogom. Miután szörnyű dolgok derültek ki róla, remélem az előbbit. A jövőben is fogok utána kutatni, de apámnál SOHA sem fogok kérdezősködni, már megjártam. Úgy gondolom, nincs értelme utálnom, hisz nem CSAK ő tehet az egészről, de… Mégsem gondolok rá meleg szívvel. Azért lassacskán felcseperedtem apám apró lakásában, igaz, vele… De mégis emberből vagyok, sokan tapasztalták már. Igazából szerintem az idők során jó apa lett belőle, csak nem mindig tud mit kezdeni egyes helyzetekkel. Az általános iskolában csúfoltak, mert kövér voltam, fogszabályzós és csúnya. Nyolcadikban figyelt fel rám az irodalom tanárom, tehetségesen írtam. Azóta is minden nap írok, ha időm engedi, többnyire ebédszünetben. És olvasni is imádtam, már akkor is. Minden nyáron 30 könyvet olvastam, annyira érdekeltek. Főleg a töri, és a művészet témájú könyvek. 15 éves voltam, amikor a Szent Johanna Gimi 9.a osztályába kerültem, szerencsém volt, nem mint az új lány, mert akkor került egybe az osztály. Már kicsi korom óta rajzolok, erre felfigyelt a rajztanárom is, azóta járok rajzszakkörre. Írni is imádok, mert ezzel kiadhatom magamból a dühöt is, amelyet anyám iránt érzek, és néha nem érzem magam olyan gyámoltalannak tőle. Annak ellenére, hogy divattervezőnek készülök, nincsenek menő ruháim, nem szeretek vásárolni, és NEM, ismétlem NEM vagyok plázacica. Nem az a stílusom, de nem is laza, lezser. Inkább az átlagos ruhákat kedvelem hétköznaponként (pl. csipkemintás felső, farmer, csipketornacipő), amiben jól érzem magam. A 10. osztályban még nem ismerkedtem meg senkivel, aki jelentős lenne az életemben, pedig nagyon ciki helyzetben vagyok. Még sosem csókolóztam! Ebben az évben az a célom, hogy „felszedjek” valakit, akivel kihúzom legalább egy hétig, de legalább meg tudom mutatni a menő csajoknak, hogy nem vagyok olyan jó kislány! És van még egy kis mondanivalóm: nincsenek igazán barátaim, egyedül ücsörgök általában, még ezen szeretnék változtatni. Ám nem hagyom magam megint átverni, mint anyával. Nem akarok olyan barátnőt, aki... hogy is mondjam? Kétszínű. Olyanokkal fogok barátkozni, akik szeretnek rajzolni, és elismernek... valamennyire. Senki nem látta még a terveimet, és a könyveimet sem. Ami a továbbiakat illeti, szeretnék írónő lenni (vagy divattervező, de most hanyagoljuk). Írtam már pár regényt, meg naplót is írok, mint általában minden gimis, de szeretném kiadatni. Kerestem egy kiadót, és két könyvet már beküldtem nekik, hm... Reménykedem. Az álnevemen gondolkodom, mit írok majd a könyvek elejére. A Kamillát utálom. Esetleg a Camilla vagy a Milla jöhet szóba, mint már korábban említettem... Ami következik – az már a jövő, várom szeretettel!



A hozzászólást Déványi Milla összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 06, 2013 11:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)   Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 11:05 am

Nem lenne semmi baj az ET-del, csak hogy ez a fele, az elvárt szószámnak.
Szerintem írj egy rövidke szjp-t hozzá és akkor tökéletes lesz.

Ó és a titulusod nem lehet diák, valami egyedi szónak, mondatnak kell lennie ami jellemzi a karaktered, nekem például az, hogy "Aput akarok!"
Vissza az elejére Go down
Déványi Milla
Diák
Diák
Déványi Milla


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Mar. 04.

Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)   Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 12:16 pm

Kijavítottam a hibát, Napsugár... Egy kicsit hosszabb lett, nem az új Word van telepítve, nem tudtam megnézni, hány szavas... Sajnálom, most sem tudom hány szavas lett, hm... Mindegy, ha nem jó tudom tovább írni, de róla igazán nincs több írnivaló.
Magamról nem tudtam írni benne, pedig lenne mondandóm bőven. A helyzet az, hogy én nem olvastam még a könyveket, csak a tartalmukat. Jövő héten megveszem majd a könyveket, és lesz időm őket elolvasni, egyébként ez egy úgynevezett alternatív játéktér a többi ilyen szerepjátékhoz képest, hisz ez a jövő. Nem túl sok mindent kell tudnom. Igazán örülök, hogy megtaláltam a szerepjátékot, mert régóta keresek Szent Johannásat, de eddig nem találtam olyat, ami aktív lenne. Itt pedig: szinte minden nap van játék, és nagyon jó a közösség. Azt hiszem kicsit fiatal vagyok hozzátok, de majd megszokjuk.
Flora (alias Milla)
Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)   Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 1:36 pm

Egyáltalán nem baj, hogy nem olvastad a könyvet, én se olvastam és nem is szándékozom elolvasni, nem az én világom az a könyv.
A szjp-t úgy értettem, hogy szerepjátékos példát írni az ET mellé, vagy valahogy összemosni a kettőt.
Na de már tényleg nincs benne semmi baj, szóval el is fogadlak, foglalni ne felejts aztán gyerünk játszani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)   Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ♥Milla♥ - KEEP OUT!
» Szántó Hanna Laura-teljesen kééész^^
» Norina&Milla
» Human Viktor (Kész!)
» Horváth Laura- kész:)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: