Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Horváth Laura- kész:) Cbox-6
The Staff
Horváth Laura- kész:) Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Admin
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Human Viktor
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Beregi Marcell
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Horváth Laura- kész:) Vote_lcapHorváth Laura- kész:) Voting_barHorváth Laura- kész:) Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Horváth Laura- kész:) Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Horváth Laura- kész:)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Horváth Laura
Diák
Diák
Horváth Laura


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Dec. 27.

Horváth Laura- kész:) Empty
TémanyitásTárgy: Horváth Laura- kész:)   Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 12:24 pm






Horváth Laura Zoé


Megszoksz vagy megszöksz

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: Budapest, 2003. február 20.
KOR: tizenhét
BECENÉV Lau, esetleg Lala, de azt nem szeretem.
SZERET: romantikus könyvek, illetve filmek; esőben sétálni az utcán; férfiak; vodkanarancs; forró csoki; pizza
NEM SZERET: gomba; idegesítő plázacicák; ha valaki parancsol neki
BESZÉLT NYELVEK: magyar, angol, francia
KEDVENC TANTÁRGY: magyar
MINDIG NÁLAM VAN: telefon; mp3; naptár; kulcs; pénztárca; szempillaspirál
TITOK: Egyszer szívesen kipróbálná egy jóval idősebb férfival, esetleg egy tanárjával.
FÉLELEM: sötétben egyedül; ha kirabolnak
CSOPORT: 11.b
KEDVENC ÉTEL: lasagne; pizza; spagetti carbonara
SZERELEM: jöhetne már..
ANYA:Horváthné Annamária; titkárnő
APA: Horváth Gábor; újságíró
TESÓK: nincs
ÖT SZÓ RÓLAM: határozott; barátságos; szexi; engedékeny; ragaszkodó
PLAY BY: Emma Stone
HÁZIÁLLAT: kutya, Kókusz a neve
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: a szüleim, mindennél jobban.
PÉLDAKÉP: Theo Hutchcraft
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Hurts; Rihanna; Muse; Alicia Keys; Lana Del Rey
KLUBOK: Hurts Magyarország;SZIGET FESTIVAL; i belive i can fly ; Don Pepe
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Johnny Depp
ISKOLA: Szent Johanna gimnázium
ÉVFOLYAM: 11
OSZTÁLY:b
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? Szeress, és bajod nem eshet.




A föprodukció!

hozott szerepjátékos példa

1 vodka...2 vodka...3 vodka...4 vodka...elvesztettem a fonalat. Hanyadiknál is vagyok? 4, esetleg 5? Ah, mindegy, a lényeg, hogy jól érzem magam. Itt a nyár vége és muszáj egy utolsó hatalmasat bulizni. Apát elküldtem dolgozni éjszakára..(haha de gonosz vagyok) , így el tudtam jönni a buliba. És eddig megérte teljesen. Nagyon jó a társaság. . És a hangulat is, bár erre rátett rendesen a tömérdek pia, ami minket fogadott. Így éjfél felé már nincs a házban józan ember. Ülök a konyhában a pulton egy pohár vodka naranccsal a kezemben és lassan kortyolgatom. A pia már rendesen a fejembe szállt, csak szlalomozva tudok menni. Tudom, nem áll jól egy lánynak ha részeg, de egy buliban nem tehet mást, főleg egy nyárbúcsúztató buliban; inni kell. Muszáj. Ez kötelező akár lány vagy, akár fiú, akár akarod, akár nem. Ha éjfélkor józan vagy mehetsz is haza. Ez íratlan szabály. Bár ahogy látom van itt jó pár lány, akik rosszabb állapotban vannak, mint én. Gyorsan kiiszom a poharamból a maradék piát és leszállok a pultról, de végig erősen kapaszkodnom kell bele, nehogy pofára essek. Körbenézek ismerős arcokat keresve. Párat látok, de ahogy látom mind el vannak foglalva. Megakad a szemem egy fiún, aki a nappaliban áll a fal mellett. Eldöntöm..eljutok hozzá, ha törik, ha szakad.Bár összesen körülbelül 6 métert kéne megtennem, de ez az út úgy néz ki, mint egy akadálypálya. Sehol egy kapaszkodó, csak a tiszta levegő. Abba meg nem hinném, hogy kapaszkodni tudnék. Lassan elindulok, erősen koncentrálva a lépteimre. Bal, jobb, bal, jobb...szugerálom a lábaimat. Valahogy sikerül a fiú mögé kerülnöm. Büszke vagyok magamra, hogy ezt az igen nehéz feladatot teljesíteni tudtam. De ez részegen igenis nehéz. Részegen minden másabb, mint józanon. Az egy más világ. Szeretek részeg lenni. A fiú elé sétálok és megállok előtte. Magasabb nálam, így fölnézek rá.
- Szia, én..Candy vagyok, valahol találkoztunk már...csak nem tudom hol - hajamba túrok, és a fiúra nézek. Ő se almalevet ivott a buli során, ahogy látom. Talán valami buliban találkozhattunk, nyáron elég sok helyre eljártam. Kiélveztem a szabadságot, ami suliidőben nem járt nekem. Egyik lábamról a másikra lépek, hirtelen elvesztem az egyensúlyom és egyenesen a fiú mellkasának dőlök. Reflexből a nyaka köré fonom a kezem. Szerencse, hogy legalább a reflexeim részegen is megmaradtak.
- Hoppá, bocsi. Szerintem sok vodkát ittam - nem esik le nekem, hogy még mindig a fiúba kapaszkodom és a mellkasába beszélek. Pár másodperc, míg ez eljut az agyamig.Kezeimet elveszem a nyakából és lassan visszaállok az eredeti helyemre. Az egyensúlyom visszatért...valamennyi időre.


Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Horváth Laura- kész:) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horváth Laura- kész:)   Horváth Laura- kész:) Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 12:35 pm

Köszönöm a gyors javítást, így már egy szavam sem lehet, tessék foglalni aztán meg játszani.
Vissza az elejére Go down
 
Horváth Laura- kész:)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szántó Hanna Laura-teljesen kééész^^
» Human Viktor (Kész!)
» Nagy Zsolt !!Kész van!!
» Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: