Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Norina&Milla Cbox-6
The Staff
Norina&Milla Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Admin
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Human Viktor
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Beregi Marcell
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Norina&Milla Vote_lcapNorina&Milla Voting_barNorina&Milla Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Norina&Milla Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Norina&Milla Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Norina&Milla Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Norina&Milla Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Norina&Milla Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Norina&Milla Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Norina&Milla Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Norina&Milla Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Norina&Milla Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Norina&Milla

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Déványi Milla
Diák
Diák
Déványi Milla


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Mar. 04.

Norina&Milla Empty
TémanyitásTárgy: Norina&Milla   Norina&Milla Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 1:59 pm


Tanítás után eszembe jutott, hogy nem megyek haza, mert apa összejövetelt szervez a haverjaival. Nálunk! Nem igaz. Nekem nincsenek barátaim, nem jár fel hozzám senki. Ő meg... Mindegy. Kimentem az udvarra, kerestem magamnak egy jó kis helyet... De melyik legyen az? A menők helye - túl kockázatos, a pad - túl vizes...
-Aha! Ez pont jó lesz - motyogtam magamban. Nekidőltem az öreg tölgynek, amit találtam, és csendben rajzolgatni kezdtem. Elmerültem a vérfarkasok és vámpírok világában, szinte magam elé képzeltem, amit lerajzoltam. Közben dübörgött a fülemben a zene, magányos voltam. Magányos voltam, mert...
...nincsenek barátaim
...apámnak nincs ideje rám
...nincs fiúbarátom, akivel megbeszélhetek bármit...
Igen! Déványi Kamilla (fúú, de utálom ezt a nevet) magányos. Unatkozik. Társaságra vágyik. Ezek a szavak furcsán hangzottak a gondolataimban is. Lassan úgy éreztem magam, mint egy óvodás, akinek képzeletbeli barátai vannak. Í
Megint csak felmerült a gondolat, most sem cselekedtem.
-Soha nem lesznek barátaim! - dobbantottam. Most végleg kiborultam. Egyszerűen már nem bírtam magamban tartani, sírva fakadtam. Reméltem, hogy senki sem látott meg.
A szipogást is abbahagytam, elővettem a telefonomat és rekordsebességgel kezdtem gépelni az érintőképernyőn. Furcsán hangzik, tudom... Regényírás okostelefonon. Körülbelül fél órát pötyögtem a telefonon, meguntam, de nem mertem hazamenni. Utálom apa haverjait, miközben sört iszogatnak és motoros újságokat lapozgatnak.
Kirázott a hideg. Mintha vártam volna valakire. Nem mertem mozdulni, hűvös szél fújta az arcomat, hideg délután volt. De találkoznom kellett volna valakivel. Úgy éreztem, most valaki megment a magánytól. De nem tette, így hát újra elővettem a vázlatfüzetemet, hátha mégis arra téved majd valaki.
Vissza az elejére Go down
Kotter Norina
Diák
Diák
Kotter Norina


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Norina&Milla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norina&Milla   Norina&Milla Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 6:26 am


Tudom, nem volt épp a legelegánsabb, és legtörvényesebb mód, de reggelről írtam magamnak, anyám nevében egy kikérőt, úgyhogy az utolsó órát az udvaron kószálva és bujdosva töltöttem. A fülemben dübörgőt a fülsüketítő rockzene, de ez egyáltalán nem zavart. A gondolataim egész máshol jártak. Azon a sötét szempáron...
- Hülye! - morogtam magamban, és elővettem a telefonom, mert egy szerelmes szám következett, amitől rendszerint begolyózok, és azt olyan lelki állapotban nem igazán lett volna jó... Szerettem volna felhívni a húgom, de ő még órán volt, és féltem, hogy bajba kerül...
Nem értem... Őt miért nem vették át? Pedig annyira szerette volna... Vagy csak miattam? Lehet miattam akart ebbe a kócerájba jönni? Francokat kóceráj! Szeretem a sulit csak... Csak már megint hülye vagyok! - vágtam homlokon magam, és akkor meghallottam a szipogást, de senkit nem láttam. Már kezdtem azt hinni, hogy paranoiás lettem, de aztán meghallottan a ceruzasercegést is. Hogy az, hogy hallottam meg? Fogalmam sincs! De elkezdtem menni a hang irányába, és akkor megláttam azt a lányt. Már sokszor összefutottunk a folyosón, de soha nem beszéltünk, viszont én szerettem volna megismerni. Egyrészt mivel még nem sok embert ismertem, másrészt mivel elég érdekes kisugárzása volt, ami valahogy vonzott engem. Valamiért kerestem azoknak az embereknek a társaságát, aki egy kicsit más volt mint a többiek. A jelenlétük megnyugtatott.
Mikor megláttam a rajzát, nem tudtam visszatartani egy: "azt a k**va" elszólást, és ezzel le is "buktattam" magam.
- Szia! - térdeltem le mellé mosolyogva. - Kotter Norina vagyok, 12a-s.
Vissza az elejére Go down
Déványi Milla
Diák
Diák
Déványi Milla


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Mar. 04.

Norina&Milla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norina&Milla   Norina&Milla Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 11:48 am


És igen. Nem vagyok átlátszó, és azt hiszem, elég hangosan szipogtam.
-Szia. Déványi Milla vagyok, 10. a-s. Te is a Szent Johannába jársz, vagy csak bóklászol errefelé? - rögtön tudtam, hogy ez egy hülye kérdés volt. Majdnem meg is pofoztam magam miatta. De ez egy ilyen nap! Próbáltam magamra erőltetni egy mosolyt a nehézkes bemutatkozás után, de láttam, Norina már a vázlatfüzetemet nézegeti.
Láttam, hogy ő nem szipogós fajta, belevaló lány, tehát kicsit sem hasonlítunk. Én elég... elvont vagyok, néha egy kicsit magamnak való. Norinának nyilván nem azon jár az esze, hogy nincs barátom, jaj, most mi legyen, hanem... Ő egyszerűen csak éli az életét, mint minden normális gimis. Pontosan ezért utálom magam (néha).
Kicsit változtatni akartam magamon, ezért kicsit bővebben is be akartam mutatkozni:
-Nagyon szeretek rajzolni -és a vázlatfüzetemre néztem-, tudod, divattervező szeretnék lenni. Meg persze írni is szeretek, novellákat, regényeket... A saját könyveimből azt hiszem több van otthon piszkozatban, mint bármilyen másból. Szerintem nem nézted volna ki belőlem, hogy... az apám egy nagydarab, motoros, rocker fazon -ő így hívja magát- , anyám pedig... őt sohasem ismertem. A szüleim elváltak, anyám nem törődött velem. - lassan előtörtek belőlem az érzelmek.
Norinára mosolyogtam, és vártam, mit szól majd a rövid önéletrajzomhoz....
Vissza az elejére Go down
Kotter Norina
Diák
Diák
Kotter Norina


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Norina&Milla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norina&Milla   Norina&Milla Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 2:19 pm


Nem akartam egy népművészeti cserépedénynek tűnni, de halkan elnevettem magam.
- Igen, Szent Johannás vagyok év eleje óta. A nyáron költöztünk ide Salgótarjánból. Amúgy szép a neved. Bár még nem hallottam ilyen nevet, de tetszik.
Nagyon nem tudott zavarni, hogy mutogattam miközben beszéltem, ez már évek óta végül is szokásom volt, de ami azt illeti, nekem tetszett.
Millán látszott, hogy elég érzékeny lány, ezért nem akartam semmi olyat tenni, vagy mondani amivel megbánthattam volna, de engem nem is zavart, hogy ilyen, mert bár rajtam nem látszott, de nagyon is labilis volt a lelki világom. Ezt egyedül a húgom tudta. Anyámék csak annyit vettek észre, hogy idegbajos tudok lenni, ha az van.
- Komoly divattervező szeretnél lenni? - döbbentem meg, majd elvigyorodtam. - Ez nagyon jó cél, nekem tetszik! De komoly írsz? Mert ha lehet én szeretném elolvasni! Tudod, nagyon szeretek olvasni! Olyankor kiléphetek ebből a világból, és ezt imádom. Különben én is szoktam írogatni, bár tehetségem nincs hozzá... - magyaráztam, aztán észrevettem, hogy Milla elkezdett sírni. - Hé csajszi... - tettem a vállára a tettem, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve, átöleltem. - Nyugi! Nincs semmi baj!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Norina&Milla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norina&Milla   Norina&Milla Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Norina&Milla
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kotter Norina
» ♥Milla♥ - KEEP OUT!
» Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: A füvön-
Ugrás: