Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Guzmics Leyla Cbox-6
The Staff
Guzmics Leyla Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Admin
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Human Viktor
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Beregi Marcell
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Guzmics Leyla Vote_lcapGuzmics Leyla Voting_barGuzmics Leyla Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Guzmics Leyla Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Guzmics Leyla Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Guzmics Leyla Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Guzmics Leyla Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Guzmics Leyla Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Guzmics Leyla Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Guzmics Leyla Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Guzmics Leyla Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Guzmics Leyla Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Guzmics Leyla

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Leyla

Leyla


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Oct. 20.
Age : 26
Tartózkodási hely : Budapest

Guzmics Leyla Empty
TémanyitásTárgy: Guzmics Leyla   Guzmics Leyla Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 8:33 am






Guzmics Leyla Nóra


Tündérke

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2004.jul.ö8 Budapest Magyarország
KOR: BETŰKKEL tizenhat
BECENÉVLey,Tündérke
SZERET:Isten,a nagynéném,csokii,nyár,futball,rock,napfény,zene,könyvek,éneklés,tánc,séta,ősz,forrócsoki
NEM SZERET:a gonosz emberek,magány,szomorúság
BESZÉLT NYELVEK:magyar,angol,német,francia,spanyol
KEDVENC TANTÁRGY:tesi,irodalom,földrajz,angol.francia
MINDIG NÁLAM VAN:telefon,pénz,rági,az irataim
TITOK:2 évig depressziós voltam ezért pszihológushoz jártam,több izben próbáltam öngyilkosságot elkövetni
FÉLELEM:halál,magány,rágcsálók
CSOPORT:Diákok
KEDVENC ÉTEL:rántotthús,sűltkrumpli,pizza
SZERELEM:Isten még irjaa love storymat
ANYA:Guzmics Anna
APA:Guzmics Gábor
TESÓK:-
ÖT SZÓ RÓLAM:természetes vörös,kedves,könyvmoly,vidám,barátságos
PLAY BY:Bella Thorne
HÁZIÁLLAT:nincs
VALAKI AKI NAGYON FONTOS:a nagynéném Emilia
PÉLDAKÉP:a nagynéném Emilia
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK:One Direction,ACDC,Tankcsapda,Hooligans,Demi Lovato,Miley Cyrus,Metallica
KLUBOK:Kedvenc könyvek,Molly.hu,Bajnokok ligája RulZ,Metallica
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ:Szinetár Dóra
ISKOLA: Szent Johanna Francia Tagozatos Gimnázium
ÉVFOLYAM:10
OSZTÁLY:B
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?
Nagyon hamar elérzékenyülök



A föprodukció!
Egy gyönyörű júliusi délutánon láttam meg a napvilágot Guzmics Gábor hotel tulajdonos és Dr.Guzmics Anna ügyvédnő egyetlen gyermekeként.A gyerekkorom utazgatással telt el mert apámnak több európai országban vannak szállodái.Soha nem volt normális gyerekkorom es soha nem is voltak barátaim!Azt,hogy lelkileg ennyire labilis vagyok csak is a szüleimnek köszönhetem.Soha nem foglalkoztak velem,mindig dadát hívtak,később amikor már tudtam vigyázni magamra némi kézpénzzel otthon hagytak ők meg élték a saját életüket.Amikor hetedik osztályba mentem(már megint költöztünk)megtört bennem valami,nem akartam tovább élni és ha a nagynéném(épp látogatóban volt nálunk) nem lép közbe akkor felvágom az ereimet.Mivel nem volt gyermeke ezért elhatározta,hogy a gimnáziumi éveimet Magyarországon a Szent Johanna gimiben fogom tölteni,ahol ő igazgató helyettes.Hallani sem akartam róla!Na persze,majd az ottani diákok megmondják,hogy besúgó vagyok,de viszont csábított az a tény,hogy négy évig nem kell költözködni.Nem tudtam, hogy menjek-e vagy sem,de előtte még a 7-edik és a 8-adik osztályt is el kellet végeznem.Kiderűlt a titkom(igyekeztem titokban tartani az öngyilkossági kísérletemet) és az egész iskola engem cikizett.Először csak kibeszéltek,aztán fokozatosan fordúltak el tőlem az emberek.Hetedik osztály második fél évében már egyetlen egy barátom sem volt,és már nem csak a hátam mögött beszéltek ki,hanem  az arcomba nevettek és a képembe nyomták, hogy egy depressziós r*banc vagyok aki nem tudja értékelni azt amije van!Addig addig hajtogattág míg a végén tényleg egy depressziós idegroncs lettem.Minden délután zokogtam a szobámban órákon keresztűl,de természetesen a drága és tökéletes szüleim mit sem sejtettek az egész depresszió mizériából.Ekkor kerűltem közel Istenhez,ő na meg a nagynéném volt a legnagyobb támaszom.Emília mindíg bíztatott,ha magam alatt voltam, hogy ne izguljak,már csak néhány hónap és egy sokkal jobb közegbe fogok kerűlni.Szegénnyel nagyon tisztelelten voltam,nem hittem neki.Nem hihettem mert velem soha senki,semelyik osztálytársam se volt kedves.Amint megszokhattam volna őket és ők meg engem már költöztük is a következő városba.A depreszziómból nagynehezen kimásztam.Ekkor Emília ujra feltette a kérdést, hogy nem akarnék-e a Szent Johannába járni,ekkor megfontoltam és igent mondtam rá.Nemtudom,hogy jó volt e a döntés vagy sem,majd kiderűl.Kilencedikesként az élet nemvolt könnyű, de Emíliának mindenben igaza volt!Tényleg fantasztikus közösségenk vagyok a tagja.Sokkal kiegyensúlyozottabb,vidámabb ember vagyok.Az iskola gyönyürűszép.Hatalmas megtiszteltetés, hogy ide járhatok.Emília nénitől mindenki retteg.Már értem, hogy miért.Az első nap  öltözködéskor a szekrényemnél állt és figyelte, hogy mit veszek fel.Nem jó vele ujjat húzniaz biztos.Kíváncsian várom a 10-edik osztályt!



Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Guzmics Leyla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guzmics Leyla   Guzmics Leyla Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm

A szóközök, a kód helyes kitöltése, és a szabályzat, meg ilyenek elolvasása nem árt. Hidd el nekem.
Vissza az elejére Go down
 
Guzmics Leyla
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Félkész élettörténetek-
Ugrás: