Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Nagy Zsolt !!Kész van!! Cbox-6
The Staff
Nagy Zsolt !!Kész van!! Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Admin
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Human Viktor
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Beregi Marcell
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Nagy Zsolt !!Kész van!! Vote_lcapNagy Zsolt !!Kész van!! Voting_barNagy Zsolt !!Kész van!! Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Nagy Zsolt !!Kész van!!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nagy Zsolt
Városi
Városi
Nagy Zsolt


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Mar. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Nagy Zsolt !!Kész van!! Empty
TémanyitásTárgy: Nagy Zsolt !!Kész van!!   Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 3:33 pm






Nagy Zsolt


Muhahaha

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: Budapest,1994.07.11
KOR: huszonhat
BECENÉVZsolti
SZERET:apu,Máday,Kinga
NEM SZERET:Kardos és a régi duci alakomat.
BESZÉLT NYELVEK:magyar,francia,angol és Máday nyelvjárás.
KEDVENC TANTÁRGY:tesi volt
MINDIG NÁLAM VAN:egy régi kép amin az egész gimis osztály rajta van.
TITOK:Még mindig szerelmes vagyok Kingába.
FÉLELEM:Hogy Kinga nem szeret.
CSOPORT:városlakok
KEDVENC ÉTEL:bármi ami egézséges
SZERELEM:Kinga?Yes!
ANYA:Nagy Iván
APA:Szép Ilona
TESÓK:nincs
ÖT SZÓ RÓLAM:humoros,sportos,izmos,egézséges,Máday imádó
PLAY BY:Kellan Lutz
HÁZIÁLLAT:nincs
VALAKI AKI NAGYON FONTOS:Kinga
PÉLDAKÉP:nincs
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK:rengeteg van ,inkább nem sorolom fel
KLUBOK:nincs
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ:nincs
ISKOLA: már rég kijártam
ÉVFOLYAM:már rég kijártam
OSZTÁLY:már rég kijártam
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?Ja igen ingyen tanítok Máday nyelvjárást!!




A föprodukció!

Nem tudom, mi van velem most. Pont ő? Ott van még vagy ezer csaj az edzőteremben, és én pont őt szemeltem ki? De úgyis mindegy, rám úgyse fog úgy tekinteni, mint fiúra. Ezeken gondolkoztam. Ez így most még korrekt is lehetne, csakhogy Haller órát tartott. Na, olyan mindegy.
- Na ide figyelj!Vagy továbbra is hülye maradsz, vagy normálisan viselkedsz, és akkor hajlandó vagyok veled járni!
Na, már hallucinálok is! Ez kész.. Kicsit megráztam magam, és firkálni kezdtem a füzetbe.
- Nos? - hallottam újra Kinga hangját.
Akkor döbbentem rá, hogy a Ló a padomra árnyékot vetve áll előttem, és felvont szemöldökkel figyel engem. Zavartan pislogtam kettőt, majd elröhögtem magam.
- Hát...akkor legyen a második - kínosan röhögtem össze ezután Dave-vel, majd mindenkivel, mert elkezdtek "húúúú"-zni.
Én most komoly félek. Hallucinálok! Ez nagyon komoly, mi van, ha csak úgy elkezdtem mondani, hogy a második lehetőséget választom, amikor senki nem kérdezett senkit. Na, ez gáz.
Óra végén Kinga odajött hozzám (ha nem képzelődtem), és kijelentette, hogy el kell kísérnem gyógytornára a törött karjával. Miután összepakoltunk, indultunk is. A többiek a garázs felé vették az irányt, én meg mentem a Lóval. Amíg ő tornázott beugrottam a konditerembe, és fél óra múlva megint kint vártam Kingát. Pontban fél hatkor kilépett az ajtón. Biccentett, majd kinyújtotta a karját (mármint azt, ami nem tört el). Kérdőn néztem felé.
- Mi van??
- Fogd meg a kezem, te idióta!! - üvöltött rám.
Röhögve teljesítettem a parancsot, és elindultunk.
- Jössz bandázni a garázsba? - kérdeztem út közben.
- Nem. Rengeteg dolgom van, ki kell javítanom egy halom cikket, gyakorolnom kell a szöveget a színjátszóra, és ki kell aludnom magam, mivel holnap dupla edzésem lesz! Nem fogok "lógni" egy koszfészekben!
Röhögve bólintottam, és befordultunk az utcájukba. A kapu előtt pedig átöleltem, és már mentem is volna, amikor hirtelen megcsókolt. Na, ez mi volt?!

A garázsba érkezve muszáj volt innom valamit, különben az is lehet, hogy elájulok, és hétfőn majd nem fogom látni Máday nénit. Kivettem egy kólásüveget, majd Renihez léptem. A palackot kinyitva természetesen habzani kezdett a kóla, és a pólómon landolt.
- Ezt még megbánjátok! - fordultam Andrisék felé, majd újra Renire vetettem tekintetemet. - Reni, hazakísérlek, jó?
Nyilvánvalóan beszélni szerettem volna vele. Ami Kingával történt.. Ez megint valami eszelős kirohanás? Vagy esetleg komolyan gondolja? A kapujuknál a frászt hozta rám! Reni lassan megértette, hogy váltanék vele pár szót, és miután kimentünk, elmondtam, amit gondoltam. Azt mondta, Ló komolyan gondolja. Ezután tanácsot kértem, mert nem akarom elszúrni a kapcsolatunkat. És mert nem akarom, hogy egy ilyen eszelős ló kinyírjon. Reni szerint mindössze csak annyit kell tennem, hogy nem szemetelek, nem kapok jobb jegyet (asszem' ez igazán nehéz feladat lesz...), nem vezetem a táncban.. Talán ennyi. Már mindent meg is beszéltünk, mire Reniék házához értünk, úgyhogy minden flottul ment. Miután Reni bement, visszafordultam, hogy menjek a garázsba, közben pedig újra megpróbálkoztam az ábécé elböfögésével.Éééés, rekordot döntöttem! Már az F-ig megy! Böfögésből nem lehet érettségizni? Máday néni tuti örülne neki.



Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Nagy Zsolt !!Kész van!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Zsolt !!Kész van!!   Nagy Zsolt !!Kész van!! Icon_minitimeKedd Márc. 26, 2013 12:07 pm

Kedves Szenyor Nagy Zsolt!

Tetszett az Et-d, az meg főleg, hogy a múlt egy olyan pillanatát kaptad el, amire én is nagyon kíváncsi vagyok/voltam Smile
Egy szavam se lehet ellene, így elfogadva. Kérlek foglald le az avatarodat aztán irány a játéktér Smile
Vissza az elejére Go down
 
Nagy Zsolt !!Kész van!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Human Viktor (Kész!)
» Horváth Laura- kész:)
» Déványi Milla - TELJESEN KÉSZ! (elfogadásra vár)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Félkész élettörténetek-
Ugrás: