Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
-Miléna és Izabella- Cbox-6
The Staff
-Miléna és Izabella- Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Admin
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Rentai Napsugár
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Lázár Szilvia
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Human Viktor
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Stefanek Miléna
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Beregi Marcell
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Zsákos Izabella
-Miléna és Izabella- Vote_lcap-Miléna és Izabella- Voting_bar-Miléna és Izabella- Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
-Miléna és Izabella- Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
-Miléna és Izabella- Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
-Miléna és Izabella- Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
-Miléna és Izabella- Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
-Miléna és Izabella- Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
-Miléna és Izabella- Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
-Miléna és Izabella- Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
-Miléna és Izabella- Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
-Miléna és Izabella- Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 -Miléna és Izabella-

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zsákos Izabella
Diák
Diák
Zsákos Izabella


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Dec. 16.
Tartózkodási hely : Budapest

-Miléna és Izabella- Empty
TémanyitásTárgy: -Miléna és Izabella-   -Miléna és Izabella- Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 1:54 pm





Első nap Smile




Az új iskolám aulájának közepén álltam és nézelődtem körbe-körbe. Fogalmam sem volt, hogy merre kéne elindulnom. Vállamon a táskám a kezembe, pedig a noteszem volt. Belenéztem, hogy meg tudjam melyik osztályterembe kéne mennem, de csak annyi volt bele írva, hogy 11. b. Viszont ezzel nem megyek annyira, sokra, ha meg nem kérdezek valakit. Ez, pedig eszem ágában sem volt. Nem akartam senkit sem az én aprócseprő dolgaimmal traktálni így hát félrehúzódtam a falhoz, és tovább lapozgattam a noteszem abban reménykedve, hogy találok még valami feljegyzést benne. De semmi hiába lapozgattam csak a rajzaimmal és más most nem lényeges jegyzeteimmel találtam szemben magam. Mérgesen csuktam össze a noteszem és néztem az előttem elhaladó diáksereget. Még mindig az volt a véleményem, hogy hiba volt ideköltöznünk ó bárcsak még Angliában lennék, ahol a barátaim vannak. Ott legalább mindent ismerek és nem kéne egy hülye osztálytermet köröznöm. A nyakláncomat piszkálgatva duzzogtam magamban. Utálom a szokatlan helyszíneket és dolgokat én a megszokott dolgokat kedvelem. Még jó hogy csak most kellet először iskolába jönnöm. Igazából már nyár óta itt vagyunk szüleimmel, de sikerült kiharcolnom, hogy csak most kelljen iskolába jönnöm.
Tudtam, hogy ez a nap nem ígér semmi jót már a reggel is rosszul kezdődött. Már a kelés is rosszul indult. Fáradt voltam és gyűrött, mint egy mosott rongy. Ahogy nagy nehezen kimásztam az ágyból levertem a komódomra készített pohár vizet, és nem győztem feltörölni. Aztán ráadásul még a ruháimat is nehezen szedtem össze. Sőt idefele jövet sikerült meg találnom Budapest egyetlen tócsáját és jól beletrappolnom. Az egész jobb cipőm teljesen beázott. Aztán az iskola előtt sikerült megbotlanom egy úthibába és kiborítanom a táskámat az egész nap kész katasztrófának ígérkezik.
Nagyot sóhajtottam majd azon morfondíroztam, hogy meg kéne végre valakit kérnem, hogy igazítson útba. Tanárhoz nem akartam menni fiúhoz, pedig nem mertem. Így hát elindultam a diáksereg közepe felé, ahol véletlenül kis híján fellöktem egy lányt.
-Jaj, bocsánat nem akartam! Tényleg nem csak tudod új, vagyok, és fogalmam sincs, merre van a termem, sőt a fél cipőm el van ázva. –zúdítottam mutogatva az összes reggel történt dolgokat szegény lány nyakába.
-Bocsáss, meg csak tudod nagyon zaklatott, vagyok ma.- magyaráztam fura viselkedésemet.
- Most biztos bolondnak tartasz.- mondtam elkeseredett hangon.




TAG: Miléna - WORDS: # HERE - NOTES:Viselem



♥️

Vissza az elejére Go down
Stefanek Miléna
Diák
Diák
Stefanek Miléna


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Csodaország?! BP!

-Miléna és Izabella- Empty
TémanyitásTárgy: Re: -Miléna és Izabella-   -Miléna és Izabella- Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 7:54 pm

[dohtml]



Because you had a bad day...






Utáltam a hétfőt. Hétfőn mindig borzasztóan gáz dolgok történtek velem, többek között az, hogy anyám leöntötte a kedvenc felsőm mosogatólével,arról nem is beszélve, mikor a telefonom az iskolába vezető út során megszűnt működni. Gerivel már rendezzük szegény készülék temetését.
Épp az aulában alázkodom, nehogy Máday észrevegyen, mert akkor ő biztosan talál majd valami olyat amiért hazaküldhet, ezt pedig egy ilyen reggel után nagyon szerettem volna elkerülni. Mielőtt még meghallhattam volna a jól ismert "Stefanek, látlak ám!" felkiáltást valaki kis híján fellökött.
Szerencsémre, csak elvesztettem egy kicsit az egyensúlyom és nem kötöttem ki a padlón, ennek nagyon örültem, hisz ez volt az egyetlen pozitív dolog, ami eddig történt velem a mai nap folyamán. Fő az optimizmus, ugye?
A következő másodpercben egy teljesen ismeretlen lány kezdte el velem megosztani a problémáit, ami először egy kicsit furán érintett,de végül kedvesen rámosolyogtam és felmutattam a szétázott mobiltelefonomat.
-Budapest egyetlen pocsolyája? Azt hiszem sorstársak vagyunk!
Mondtam és ránevettem, még akkor is vigyorogtam, mikor megkérdezte bolondnak nézem-e. Legszívesebben azt mondtam volna, hogy pont olyan normális, mint én magam, de ha ismert volna ezt valószínűleg sértésként könyvelte volna el.
-Nem vagy bolond, ugyan már! Egyébként új vagy? Mert még sosem láttalak, pedig elég jó arcmemóriám van te meg elég szép vagy.
Félreértés ne essék, még véletlenül sem nyaltam, csupán így gondoltam és ki is mondtam.


You're taking one down!

by stel


[/dohtml]
Vissza az elejére Go down
Zsákos Izabella
Diák
Diák
Zsákos Izabella


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Dec. 16.
Tartózkodási hely : Budapest

-Miléna és Izabella- Empty
TémanyitásTárgy: Re: -Miléna és Izabella-   -Miléna és Izabella- Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 8:20 pm





Első nap Smile




Nagyon szégyelltem magam a bénaságom miatt és persze a miatt is, hogy csak így se, szó se beszéd mindent rázúdítottam, ami ma reggel történt meg velem. De hát kissé fel voltam pörögve kínomban.
Félreértés ne essék nem voltam egy csöppestem kibékülve a helyzetemmel még mindig ugyanolyan gyomorgörcsöm volt az idegesség és a mérgelődés miatt.
De a lány, akit kis híján fellöktem nem kezdett el velem ordítozni és kötekedni inkább kedvesen reagált a helyzetre.
Amint felmutatta a nedves mobiltelefont, elnevettem magam én is legalább nem csak én, vagyok ilyen szerencsétlen.
A saját véleményem, hogy minden hétfő el van átkozva. Eleve szerencsétlen vagyok de, hétfőnként még inkább kijön rajtam a balszerencse.
-Akkor örülök, hogy nem tartasz annak. Igen új vagyok. Köszönöm szépen most már én is megjegyezlek a szép hajad és arcod miatt. –viszonoztam mosolyogva a bókját, amit komolyan is gondoltam. Az arca különleges volt és könnyen jegyezhető. Legalább egy arcot majd fel fogok ismerni szünetekben a folyosón. Azon kezdtem el hezitálni, hogy traktáljam-e még azzal is, hogy eltévedtem vagy inkább ne fárasszam szegényt még ilyenekkel is. De akkor már megint meg kéne állítanom valakit. Végül is, ha már így ütköztünk szó szerint, akkor útbaigazítást kérek tőle.
-Bocs, hogy még feltartalak de, most költöztem ide Angliából és ez az első napom és halvány lila gőzöm, sincs, hogy merre van a termem. Kérlek, el tudnád mondani, merre van a 11. b-nek a terme?- tudakoltam meg a lánytól.





TAG: Miléna - WORDS: # HERE - NOTES:Viselem



Smile

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





-Miléna és Izabella- Empty
TémanyitásTárgy: Re: -Miléna és Izabella-   -Miléna és Izabella- Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
-Miléna és Izabella-
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zsákos Izabella
» Stefanek Miléna -jööööön!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Aula-
Ugrás: