Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Stefanek Miléna -jööööön! Cbox-6
The Staff
Stefanek Miléna -jööööön! Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Admin
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Human Viktor
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Beregi Marcell
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Stefanek Miléna -jööööön! Vote_lcapStefanek Miléna -jööööön! Voting_barStefanek Miléna -jööööön! Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Stefanek Miléna -jööööön!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Stefanek Miléna
Diák
Diák
Stefanek Miléna


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Csodaország?! BP!

Stefanek Miléna -jööööön! Empty
TémanyitásTárgy: Stefanek Miléna -jööööön!   Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 4:23 am






Stefanek Miléna Merle


The shot in the dark

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2005. December 8.
KOR: tizenöt
BECENÉV Léna, Milica,L,Stefi(?!)...inkább Léna
SZERET: olvasni,fényképezni,ordítani,énekelni,parfümöt használni,teát inni, a hörcsögöt,Budapestet, napszemüveget.zenét hallgatni,a havat, Gerit,Lédát.
NEM SZERET: unatkozni, a country stílust, meleget,sárga színt, sablonos amerikai filmeket,Justin Biebert, matekot, szabályokat,ribancokat,plázázni,Marcit.
BESZÉLT NYELVEK: francia, magyar, angol
KEDVENC TANTÁRGY: Irodalom, angol
MINDIG NÁLAM VAN: telefon-headset combo
TITOK: Régi sztori némi gyógyszerrel.
FÉLELEM: Jó, oké megalázó, de félek a galamboktól.
CSOPORT: diák
KEDVENC ÉTEL: cézár saláta
SZERELEM: Pfuj!
ANYA: Stefanekné Jánossy Edina
APA: Stefanek Gábor
TESÓK: Nincsen.
ÖT SZÓ RÓLAM: Szeretem...azt...mondani...hogy...POCOK!
PLAY BY: Àstrid Bergès-Frisbey
HÁZIÁLLAT: Asassin, a hörcsög
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Geri, a legjobb haverom.
PÉLDAKÉP: Kurt Cobain
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Nirvana, Oasis, Asking Alexandria, Lana del Rey, Simple Plan, Late, Green day, Florence and the machine, Little Comets,Kiscsillag, Alvin és a mókusok, Rómeó vérzik,Depresszió, Limp Bizkit, 3 days grace, Iron Maden, Metallica,
KLUBOK: ZöldPardon,Wombat, Fényképezőbuzik, Nem vagy te egy kicsit kapd be a faszom?, Music for life, Love, pathetic!, Nirvana, Kit érdekel?
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Marilyn Monroe
ISKOLA: Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM: 9.
OSZTÁLY: természetesen B.
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? Ööööö....állandóan éneklek,szóval ha a folyosón rád visítok "hello,I love you! Wont you tell me your name?" ne ijedj meg.



A föprodukció!

Negyed órája ültem már a baglyos járaton, mikor elkezdett kiolvadni a hajam. Ez egy marha kellemetlen folyamatnak ígérkezett, ugyanis az eddig jeges,de immár vizes hajamból a hólé egyenesen a nyakamba csöpögött, aminek következtében folyton összerezzentem. Ezt a mozzanatot olyan gyakran végeztem, hogy a velem szemben üldögélő félrészeg, raszta lány elkezdett furcsán felém pillantgatni.

Idegesen fészkelődtem. Marci megint bunkó volt velem, de végül is mit várhatok tőle?! Tudtam,hogy megint ez lesz, na jó...nem tudtam de legalább sejthettem volna. Végül is ő a volt pasim, aki különféle furcsa helyzetekbe kényszerít. Szakít velem, összetöri a csöpp szívemet, majd pár nap múlva meggondolja magát, aztán újra kidob vagy felhív, hogy menjek át hozzá ,de egy másik lánnyal találom intim helyzetben. Bárki megmondja ezek alapján, milyen rettenetesen hülye vagyok. Mikor lekászálódom a buszról már annak is érzem magam.
Fél tizenkettő. Anyám megfog gyilkolni, már ha nem épp alszik és pont szarik az egész életemre nagy ívben. Felvánszorogtam a szobába, levetkőztem, aztán elkezdtem kibontani a nedves hajfonatomat. Bekapcsoltam a laptopot és bejelentkeztem skypra, hátha Geri még ébren van és vevő a szánalmas nyivákolásomra. Meglepetésemre hamarosan Lédától érkezett videócsevegésre való felkérés, lassan körvonalazódott előttem fogadott nővérem érdeklődő és csöppet sem fáradt arca.
-Na mi van? Tudom, hogy felhívott és biztos vagyok benne,hogy elmentél! Hajat mostál?
Belehajolt a kamerába, mintha ettől közelebb kerültem volna hozzá, gondterhelten sóhajtottam fel, igazán imádtam Lédát. Azt viszont egyáltalán nem szerettem, mikor önkényesen beleavatkozott a dolgaimba, az arckifejezését látva arra következtettem,hogy épp ez fog történni.
-Na ja ,hajat mostam hóban, vérben és könnyben.
Válaszoltam, miközben magam alá húztam a lábaimat az ágyon és beletúrtam hosszú barna hajamba, ami a sok nedvességtől egész pofás kis madárfészekké vált.
-Basszus, ne agonizálj már! Ráírok Gerire chaten, föltolja a szőrös hátsóját és már mesélhetsz is.
Nyitottam a szám, hogy valami kitérő választ adjak, de a lány biztató mosolya nem engedte, hogy bármi értelmeset kitaláljak, így végül belenyugodtam a dologba. Mi mást tehetnék? Ha már úgyis alá kell vetnem magam a spanyol inkvizíciónak legalább a legjobb barátaimból álljon. Pár percen belül már a monitoron keresztül szembekerültem Gerivel is, aki finoman szólva álmos volt.
-Elmondod, L vagy itt kell meghalnom?
És ha már az éberségnél tartunk...kedves sem volt. Csendesen forgattam a szemeimet még pár idegölő percig majd belekezdtem.
-Mondhatni szokásos. Mint tudjátok felhívott, hogy beszélnie kell velem valami rohadt fontosról,ezért legyek szíves beszaladni hozzá. Én meg mentem, meg ne szólaljatok,pontosan tudom hogy milyen szánalmas vagyok, meg hogy milyen naiv! Lényeg a lényeg...szétázva,megfagyva becsörtettem hozzá,mire mit látok? Ott...du..nem is, hanem ke..., de nem mert ba.. szóval egy másik lány lába között tüsténkedett épp.
Nyökögtem ki nagy nehezen, ugyanis egyrészt kishján dühvel kevert sírógörcsöt kaptam, másrészt pedig épp leszokóban voltam a káromkodásról,mert ordenáré. Két barátom ugyanazt reagálta, tátott szájjal,ledermedve, ijedten néztek rám. Geri szólalt meg először, aminek ez egyszer őszintén örültem.
-Öcsém! Az igen!
Véleményezte, 180 centis kincsem tömören a történteket.
-És mit mondtál erre?
Suttogta kíváncsiságtól éhezve, az apró termetű Léda,aki épp macskáját simogatta és amúgy rohadtul szimplán Adélnak hívták.
-Valami olyasmit,hogy elmész te a szájba baszott büdös kurva anyádba, a szerelmeddel együtt!



A hozzászólást Stefanek Miléna összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 24, 2012 10:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Stefanek Miléna
Diák
Diák
Stefanek Miléna


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Csodaország?! BP!

Stefanek Miléna -jööööön! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefanek Miléna -jööööön!   Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 8:30 pm

Excuse me a káromkodásért de
KÉÉÉÉÉÉÉSZ VAGYOK! *--*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Aug. 22.

Stefanek Miléna -jööööön! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefanek Miléna -jööööön!   Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 7:52 am

A káromkodással nem is lenne baj, de sajna a központozással annál inkább. Van, hogy nem teszel a vessző után szóközt, van hogy elé is raksz erre egy picit jobban figyelj! Mindig a vessző után van a szóköz.
A másik a párbeszédek, ugye te nem gondolat jeleket használsz, hanem kötőjeleket, de ebbe már nem kötnék bele mert úgy tűnik ez csak engem érdekel... de attól még minden gondolatjel után szóköz van.

Kérlek ezeket javítsd, egyébként nagyon tetszett az ET-d, igazán érdekes karaktert alkottál!

Kérlek majd a kis képedet cseréld le egy 200px szélesre.
Vissza az elejére Go down
http://szjg.secretsstories.com
Stefanek Miléna
Diák
Diák
Stefanek Miléna


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Csodaország?! BP!

Stefanek Miléna -jööööön! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefanek Miléna -jööööön!   Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 10:04 am

Hoppá! Elnézést kérek,de még igen sok billentyűvel harcolok az új gumibillentyűzeten.XD
Remélem, már jobb! Smile
Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Stefanek Miléna -jööööön! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefanek Miléna -jööööön!   Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 10:08 am

Ó akkor sok sikert! Örömmel fogadom el hát a karakterlapod.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Stefanek Miléna -jööööön! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefanek Miléna -jööööön!   Stefanek Miléna -jööööön! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Stefanek Miléna -jööööön!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» -Miléna és Izabella-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: