Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Zsákos Izabella Cbox-6
The Staff
Zsákos Izabella Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Admin
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Human Viktor
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Beregi Marcell
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Zsákos Izabella Vote_lcapZsákos Izabella Voting_barZsákos Izabella Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Zsákos Izabella Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Zsákos Izabella Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Zsákos Izabella Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Zsákos Izabella Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Zsákos Izabella Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Zsákos Izabella Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Zsákos Izabella Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Zsákos Izabella Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Zsákos Izabella Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Zsákos Izabella

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zsákos Izabella
Diák
Diák
Zsákos Izabella


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Dec. 16.
Tartózkodási hely : Budapest

Zsákos Izabella Empty
TémanyitásTárgy: Zsákos Izabella   Zsákos Izabella Icon_minitimeVas. Dec. 16, 2012 12:43 pm






Zsákos Izabella


A timide rose

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: Kaposvár, 2004.09.22
KOR: Tizenhat
BECENÉV:Iza,Bella, Bellz, Néhanapján Hobbitka a Zsákos nevem miatt
SZERET:Olvasni,rajzolni,filmeket és sorozatokat nézni,írogatni és hegedülni
NEM SZERET:gúnyolódást és a kiközösítést
BESZÉLT NYELVEK:Angol, Francia, Német
KEDVENC TANTÁRGY:Történelem, Matematika, Francia
MINDIG NÁLAM VAN:Egy fekete bőrfedeles jegyzetfüzet amibe ha van időm vagy csak unatkozom firkálgatok
TITOK:Igazat megvallva nincs semmi nagy és megrendítő titkom amiről belehetne számolni. Inkább csak néha sejtelmes vagyok.
FÉLELEM:Rettenetesen félek a kígyóktól
CSOPORT:Diákok
KEDVENC ÉTEL:Spagetti és a krumplis tészta
SZERELEM:Zárkózott vagyok így a szerelem még nem talált rám de általában voltak fiúk akik tetszettek.
ANYA:Leánykori nevén: Nagy Éva
APA:Zsákos Zoltán
TESÓK:Egyke vagyok
ÖT SZÓ RÓLAM:Kedves, Virtuóz, Makacs, Zárkózott, Humoros
PLAY BY:Monika Jagaciak
HÁZIÁLLAT:Van egy afrikai fehér hasú törpesüne akit John-nak hívnak.
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Két ember a szüleim
PÉLDAKÉP:Vanessa-Mae hegedűművész és Agatha Christie krimi írónő
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK:The Beatles, Muse, Vanessa-Mae, 30 seconds to mars
KLUBOK:BBC Sherlock rajongók, Krimi rajongók klubja, Rock zenét kedvelők klubja, Benedict Cumberbatch fan klub
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ:Benedict Cumberbatch
ISKOLA:Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM:11
OSZTÁLY:11.b
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?Nagyon nagy sorozatrajongó vagyok legfőbb kedvenceim: Doctor Who, Sherlock, Colombo



A föprodukció!

2004.09.22-én születtem Kaposváron. Igen innét kezdődik az érdekes része a dolgoknak. Egészen hat éves koromig laktam Magyarországon. Az általános iskolát is itt kezdtem el de, apám munkája miatt ki kellet költöznünk Angliába. Oda jártam egészen 15-éves koromig iskolába. Mivel gyakorlatilag ott zajlott a gyerekkorom nagy része így perfektül beszélek angolul. Az angol iskolákban franciát tanultam, mint kötelező idegen nyelvet így abból is kiváló vagyok. Mindig is jó tanulónak számítottam a legrosszabb jegy, ami a fogalomkörömben szerepel az a 4-es annál rosszabbat, soha nem kaptam még. Igen virtuóz vagyok 5 éves korom óta, hegedülök de, tudok trombitázni, gitározni és zongorázni is.
A 10. osztályt Angliában fejeztem be. De apám újabb munkaügyei miatt visszaköltöztünk Magyarországra. Nagybánatomra mivel elég sok barátom volt Angliába és fájt őket elhagyni.
Nem vagyok az a könnyen barátkozós típus inkább az a magamba forduló, és félénk lány vagyok.
Ezért is volt még nehezebb elhagyni a barátaimat mivel őket is nagyon lassan kedveltem meg és lettem velük bizalmas. Aki egyszer a bizalmamba férkőzik, az tudja, hogy igazából vicces és kedves vagyok de, amíg ez nem történik meg addig kicsit bunkónak, tarthat a csípős megjegyzéseim miatt.
Nyáron jöttünk vissza szülőhazába de nem sok érdeklődést mutattam iránta, mivel igen le voltam törve.
Egész nyárszünet csak olvastam és hegedültem bánatomban és kedvenc sorozataimmal próbáltam vigasztalni magam. Amint közeledett a tanítási idő addigra sikerült összeszednem magam és nagyobb kedvel és lendülettel nekiállni az egész új ország és új iskola dolognak bár nem hangzik rosszul az új iskola ahova írattak de jobban örültem volna ha legalább zeneiskolában tanulhattam volna tovább mivel az itteni iskola ajánlott nekem ösztöndíjat.
Ezért még mindig elég haragos és bánatos vagyok. Csak abban reménykedem, hogy hamar itt hagyhatom az országot és visszamehetek Angliába de, erre nem sok esély van, így hát ki kell bírnom a most uralkodó helyzetet is.
Eddig még nem nagyon aktivizáltam magam a közösségi életben de talán majd ez idővel meg fog változni.




A hozzászólást Zsákos Izabella összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 18, 2012 10:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Aug. 22.

Zsákos Izabella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsákos Izabella   Zsákos Izabella Icon_minitimeHétf. Dec. 17, 2012 3:58 pm

Juuj nagy örömmel köszöntelek köreinkben mint első tagot!
Te aztán ügyes lányka vagy, annyi mindent tudsz. Reméljük kamatoztatod a tehetséged a Szent Johannában és örökíted iskolánk hír nevét!
Sicc avatart és titulust foglalni, aztán türelmesen várni míg megnyitunk.
Vissza az elejére Go down
http://szjg.secretsstories.com
 
Zsákos Izabella
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» -Miléna és Izabella-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: