Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Rentai Réka Cbox-6
The Staff
Rentai Réka Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Admin
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Human Viktor
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Beregi Marcell
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Rentai Réka Vote_lcapRentai Réka Voting_barRentai Réka Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Rentai Réka Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Rentai Réka Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Rentai Réka Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Rentai Réka Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Rentai Réka Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Rentai Réka Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Rentai Réka Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Rentai Réka Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Rentai Réka Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Rentai Réka

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rentai Réka
Diák
Diák
Rentai Réka


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 25.

Rentai Réka Empty
TémanyitásTárgy: Rentai Réka   Rentai Réka Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 3:48 pm






Rentai Réka


Miss Mosoly

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2003. Január 13.
KOR: Tizenhét
BECENÉV Bizonyos emberek Rexnek hívnak, de alapjában véve a Rékát nem nagyon becézik. Talán a nagyi nevez néha Rékucinak.
SZERET:fagyi, édesség, színjátszás, színdarabok, olvasni, rajzolni, társasági életet élni, nevetni, jó viccet mesélni, távol lenni a szüleitől, fényképezni, divat, mosolyogni
NEM SZERET: veszekedő szülők, sötétség, magány, önbizalomhiányos emberek, vidámpark
BESZÉLT NYELVEK: magyar,angol és némi francia
KEDVENC TANTÁRGY:matek, irodalom
MINDIG NÁLAM VAN:rongyosra olvasott drámagyűjtemény, sminkkészlet, paprika spray, fényképezőgép, fülhallgató
TITOK: jobban megvisel a szüleim válása, mint ahogy azt kimutatom; valójában egész jófej anya új pasija, de persze ezt a világért sem vallanám be neki; kétségbeesetten vágyok az igaz szerelemre; gyerekkoromban elkaptam egy vírust, ami siketséget okozott nálam. Azóta megműtöttek, és ha viselem a hallókészülékemet, egész jól hallok. De volt egy pár év, amikor ez nem így volt, és akkor nagyon sokat csúfoltak.
FÉLELEM:Túlságosan honvágyam lesz
CSOPORT: diák
KEDVENC ÉTEL:pizza
SZERELEM: várok az igazira
ANYA:Rentani Annamária
Már régóta találkozgatott más férfiakkal, részben ezért is váltak el. Alig volt ideje rám, úgyhogy én inkább buliba jártam, a barátaimnál lógtam… szóval nincs túl jó kapcsolatunk. De azért szeretem, mert mégis csak az anyám.
APA: Rentai Ferenc
Bár ő sem volt hibátlan, természetesen anyára fogott mindent. Őt okolta a válásért, meg azért is, hogy anno megsüketültem. Egyik legjellemzőbb tulajdonsága, hogy mindig mindenért mást okol. Most, hogy elváltak anyával, igyekszik mindenben a kedvemre tenni, én pedig egy ideig ki is használtam ezt. A kapcsolatunk átlagos. Én haragszom rá a válás miatt, ő pedig elhalmoz ajándékokkal.
TESÓK: Rentai Róbert
A bátyám. Már leérettségizett, és persze amint tudott eltűnt otthonról. Ritkán jön haza, mert mindig puskaporos nálunk a levegő. Tökéletesen megértjük egymást, de ritkán találkozunk.
ÖT SZÓ RÓLAM:vidám, optimista, divatszakértő, színházrajongó, titkolózó
PLAY BY: Ariana Grander
HÁZIÁLLAT:volt egy kutyánk, Albert, de amikor Renihez költöztem, a szüleim lepasszolták őt Róberthez.
VALAKI AKI NAGYON FONTOS:minden családtagom, aki eddig nem hagyott cserben
PÉLDAKÉP:szinte az összes színész
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Michael Jackson, Muse
KLUBOK: színjátszósok, színház az egész világ, fotósok, mosolyt!, smile
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Georgie Henley
ISKOLA: Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM:11
OSZTÁLY:b
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?kicsit fél az új sulitól, meg attól, hogy esetleg Reni terhére lesz, ráadásul furcsa, hogy a suliban Rentai tanárnőnek kell szólítania. Mivel családja eddig nem Budapesten élt, nem találkozott sokat Napsugárral, de a kislány szinte azonnal az ujjai köré csavarta.




A föprodukció!

Tulajdonképpen azóta gyűlölöm a vidámparkokat, amióta először betettem oda a lábam. Nem sokat jártam oda, de minden egyes látogatásom katasztrófával végződött. Legelőször három éves voltam, és semmire nem emlékszem belőle, de állítólag itt szedtem össze azt a vírust, ami miatt tizenkét éves koromig nem hallottam semmit. Másodszor elsős lehettem. Feljöttünk Sopronból Budapestre meglátogatni unokanővéremet, Renit, és apa nagyon lelkesen elvitt engem és Róbertet a Fővárosi Vidámparkba. Az egészből csak annyi maradt meg, hogy Róbert leesett valami játékról, és az egész délutánunkat a kórházban kellett töltenünk. Aztán anyával is ellátogattunk ugyanide. Valahogyan elszakadtunk egymástól, én pedig nem hallottam a hangosbemondót, amin anya keresett, mert akkor még nem kaptam meg a hallókészülékemet. Idegen emberekhez pedig nem mertem odamenni, így szinte egy egész napot végigbőgtem anyut keresve, amikor egy idős nő végre megsajnált, és odavitt a pénztárhoz, ahol bemondták, hogy egy eltévedt kislány keresi anyukáját. Persze ennek is veszekedés lett a vége. Apám anyut hibáztatta mindenért, és ha jól emlékszem, ekkor kezdődött az is, hogy nem volt olyan hét, hogy ne üvöltöztek volna egymással. Ezek után persze egyre ritkábban tettem be a lábam a vidámparkba. Még egyszer fordult elő, hogy az első barátommal, Gáborral feljöttünk Pesre, hogy együtt ünnepeljük egy éves évfordulónkat. Valamin összevesztünk, és szakítás lett a vége. Ez volt az első komoly kapcsolatom, így érthető, ha nagyon kiborultam miatta. Azóta rendeződött a helyzet Gáborral, de gyűlölöm a hullámvasutakat és a vidámparkokat.
Az utolsó csepp a pohárban pár hónapja történt. Apuval feljöttünk Pestre. Egész nap a kívánságaimat leste: elmentünk cukrászdába, moziba, bevásárlóközpontokba. Nem tudtam mire vélni az egészet, de be kell vallanom, hogy azért élveztem. Apa sosem volt az a kényeztetős fajta. De aztán a vidámparkban kiderült, miért öltötte magára a mézes-mázos mosolyát, miért teljesítette minden kívánságomat: a szellemvasúton ülve vallotta be, hogy el fognak válni anyával.
Őszintén szólva ezt már sejtettem egy ideje, de mindig képes voltam reménykedni. Nem akartam, hogy szétmenjen a családunk. Nem számított, hogy sokat vitatkoznak, nem számított, hogy utáltam otthon lenni, legalább volt családom. Tudom, utólag látom, hogy teljesen feleslegesen reménykedtem, és az összes képzelgésem nem volt több egy szappanbuboréknál, ami egy őszi napon a szellemvasúton ücsörögve kipukkadt.

Mondtam, hogy anyuék ezelőtt is már sokat veszekedtek. Tényleg sokat, de az mind semmi volt a mostani helyzethez képes. Mivel nem kötöttek házasság előtt semmilyen szerződést, most az ingatlanaink fölött megy a vita, no meg persze a házunkon, amit közösen vettek, közös keresetből, és egyikük sem hajlandó kiköltözni belőle. De anya új barátja már birtokba is vette az új (kamrából kialakított) hálószobát. Apu meg van, hogy hetekig haza sem jön, de ha mégis rendetlenség van otthon, amikor épp itthon óhajt aludni, akkor persze megint kiabálni kezd. Hivatalosan még nem váltak el, csak a papírt adták be. Szóval én igazán igyekeztem a pozitív oldalát nézni az egésznek, de higgyék el nekem, nem volt ilyen. Így aztán leléptem otthonról. Szerintem ez anyuéknak is csak akkor tűnt föl, amikor Reni egy nappal később felhívta őket…



Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Rentai Réka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rentai Réka   Rentai Réka Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 4:30 pm

Húú, tetszett az ET-d és sajnálom, hogy minden rossz a Vidámparkban történt veled. Ez ritka, de előfordul
Igazából örülök, hogy hozzáköltöztél, ott kicsit nyugodtabb lesz az életed higgy nekem.

Amúgy egy szavam sem lehet,így ELFOGADVA. Foglald le, amit kell, aztán irány a játéktér^^. És ha benne vagy, az első játékodat elviszem Smile
Vissza az elejére Go down
 
Rentai Réka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zelk Réka
» Rentai Renáta
» Rentai Napsugár
» Rentai Renáta ~ Mert, kapcsolatok nélkül mit érek én? ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: