Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Viktor és Vanda Cbox-6
The Staff
Viktor és Vanda Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Admin
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Human Viktor
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Beregi Marcell
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Viktor és Vanda Vote_lcapViktor és Vanda Voting_barViktor és Vanda Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Viktor és Vanda Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Viktor és Vanda Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Viktor és Vanda Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Viktor és Vanda Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Viktor és Vanda Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Viktor és Vanda Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Viktor és Vanda Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Viktor és Vanda

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 6:49 pm

- Heló, bébi! - kacsint rám Gábor, miközben a pultra könyököl és széles vigyorral tetézi undorító hangnemét.
A gyomrom kifordul már csak a lényétől is, pedig tudom, hogy nem kellene ezt éreznem. Nem akarom nem csípni, mert a nővérem barátja, de ez van.
- Szia, Gabi! Mi újság? - kérdezem nem törődöm módon odavetve neki a szavakat és közben kiveszek a hűtőből egy doboz narancslevet.
- Semmi. Épp azon agyaltam, hogy mennyire hasonlítotok egymásra te meg Dius. Ugyanolyan dögös vagy, mint ő - nyelve feltűnő módon szalad végig felső fogsorán és nem tudom, mire vélni ezt a mozzanatot.
Utálom, hogy Diusnak szólítja a nővéremet, mert rajta kívül senki sem teszi azt. Már csak az hiányozna, hogy engem meg Vandusnak becézzen és akkor tényleg betelne a pohár. Nem akarom ezt a srácot a családom közelében látni. Felrobbanok a dühtől már akkor, ha csak rám néz. Mikor lettem én ilyen utálatos?
- Hát... öhm, kösz - kiöntök egy pohár narancslevet, aztán visszateszem a dobozt a hűtőbe - Nem kéne most vele lenned? - érdeklődöm és gyorsan próbálom felhörpinteni az összes narancslevet, hogy aztán elmehessek végre a közeléből.
- Azt mondta mindjárt jön. Megvárom itt lent - von vállat és a háta mögé pillant.
Megköszörülöm a torkomat, a poharat a mosogatóba helyezem, aztán a folyosón álló kalaptartóhoz lépek, hogy onnan levegyek egy fekete szövetkabátot és végül felkapjam a cipőmet.
- Hova mész? Azt hittem, tudunk majd dumálni még egy kicsit - húzza el a mondatot, mint valami durcás kisgyerek. Ugye, nem gondolja komolyan?
- Szerintem ez magánügy. Jó szórakozást nektek! Bármit is csináltok... - vágok egy fintort, amint hátat fordítok neki, aztán megragadom az ajtókilincset és már ott sem vagyok.

Kicsit fázok most és már nem is igazán vagyok éhes. A McDonald's jó hely, kiskoromban imádtam apuval itt ebédelni, de ahogy felnőttem, egyre kevesebbet látogattam el ide. Most, hogy újra itt állok és nézem a villódzó feliratot, előtörnek bennem a régi emlékek és akaratlanul is besétálok a hamburgerek világába.
Orromat sültkrumpli illata csapja meg, hasam hangosan megkordul, én pedig áhítattal kezdem el szemlélni az árlistát. Való igaz, az árak felmentek az elmúlt hét évben, de ettől függetlenül nem fogom elszalasztani a vásárlást. Inkább vagyok itt egyedül és eszegetek hamburgert, mintsem otthon hallgassam Gábor idióta dumáját, amivel nyilván be akar vágódni nálam és a családomnál. Szerintem nem tudja, hogy ez sosem fog neki sikerülni.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 6:57 pm


Viktor & Vanda




A munka időmnek, ezzel vége. Most, az ünnepek bekövetkeztével, 2 hétig szabad leszek. Látszik milyen jólelkű a fönököm. Nos, aligha lenne az, ha elmondanám, valójában nem a szűk családom körében ünneplem a karácsonyt, meg az új évet. Már pedig, valamilyen ürügyet csak kellett hoznom, hogy szabadságra engedjen. Igazság szerint, ha eddig jól meg voltam a bolond kis családom nélkül, akkor a továbbiakban miért ne? Így most, a hideg pesti utcákon, gondolataim között, megyek be a helyi Mc'donald-ba. Ilyen időben, hatalmas étvággyal ülök le az egyik kietlen asztalhoz, miközben levetem magamról réteges gönceimet. A csinos kiszolgáló lány hamar ott is terem mellettem, és csillingelő egyben halk hangsúlyában érdeklődik a választott menűm után. Gyorsan rápillantok az akciós ajánlatokra, majd egy big menűt kérek, tartózásul az éhség gyötrő fájdalmának. Ameddig várakoznom kell, kapom elő telómat, csekkolva a ma történteket. Facebook: 26 esemény, 5 üzenet, 6 ismerős igazolás. Nem is rossz, így kb este hat óra tájban. Kutya hideg van! De valahogy, a megérkezett menűm rögtön elfeledteti velem a kint zajló időjárást. Hmm. Ez még szemnek is, túlontúl incsiklandozó. Így hát beleharapok. Yeah! Nem hiába idevezeti az embert az éhesség, mikor kaja után keres. Ezt gyorsan ki is tweetelem. Ez az! Bár, a társaság unalmas meg minden, de a kaja, az 10/10 * érdemel.
"Bocs, hogy kevés lett! •••"
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 7:29 pm

A pulthoz sétálok és vonakodva pillantok végig a srácon, aki már az előttem lévő vásárlókat ki is szolgálta. Helyesnek mondható: szőke, kék szemű egyén, akinek olyan selymes az arca, akár a babapopsi. Ritka az ilyen, a legtöbb fiú biztosan irigyli, bár az is biztos, hogy olyan zavarba ejtően szexi borostája sem lesz egyhamar. Imádom, mikor Noelnek borostás az arca, azt viszont sajnálom, hogy szinte sosem hagyja meg. Állítása szerint nem néz ki jól, és folyton attól tart, hogy engem szúrni fog. Amíg nem próbáljuk ki, addig nem fogjuk tudni... nem így tartja a mondás? Mindegy, végül is fölösleges lenne ilyen vagy ehhez hasonló dolgon összekapni a másikkal, mikor így is van elég problémánk, kezdve a nemi életünkkel, ami bátran mondhatom, hogy nincs is. Nem tehetek róla, egyszerűen képtelen vagyok még bárkinek odaadni magam...
- Szia! Két sajtburgert szeretnék és egy kis adag krumplit - adom le rendelésemet és nem tudom megállni, hogy ne nézzek bele azokba a vakítóan kék íriszekbe.
- 870 Ft lesz - mondja ki a végösszeget és hallom, ahogy a gép zörögve nyomtatja ki a blokkot. Átnyújtom neki a pénzt - Itt fogyasztod? - kérdezi még és közben már készíti is össze a hamburgereket a krumplival.
- Igen - felelem, bár nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet maradnom. Utálok egymagamban ebédelni, mellesleg, ahogy elnézem, már nincs is sehol hely. Már megint előbb járt a szám, mint az eszem.
Hamar megkapom a rendelésemet, így a tálcával a kezemben indulok el, de hamar feladom a keresgélést, hiszen az összes asztal be van telve. Magamban Gábort átkozom, mert ha nincs nálunk, akkor eszembe sem jut eljönni hazulról. Tudom, nem nekem kellene elhagyni a házat, de egyszerűen nincs pofám elküldeni... Mégis csak Dia barátja és tolerálnom kell, ahogy ő tolerálja Noelt. Bár hozzátenném, hogy Noel sokkal elviselhetőbb egyén, mint Gábor. Gábor egy vadbarom a barátomhoz képest, de természetesen ez csak az én meglátásom.
Sóhajtva veszem az irányt az egyik asztalhoz, ahova csak félve lépek oda. Ezt leszámítva, mindenhol olyan emberek ülnek, akik vagy öregek, vagy jóval idősebbek nálam. Kétlem, hogy élveznénk egymás társaságát, persze eszemben sincs megítélni őket külső alapján.
- Szia! Leülhetek melléd? - kérdezem és még halványan el is mosolyodok, hátha barátságosabbnak tűnök - Nincs már szabad hely - teszem hozzá gyorsan, hogy annak okát is eláruljam, miért is zavarom meg nyugalmát.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 7:51 pm


Viktor & Vanda




I gen tekintélyes magányomban, szenvedek fülkárosodást a telefonom egyéni és ropant hangos hívásjelző hangja miatt. Hurrá...még egy ős! Úgy érzem, lassan belefárad a szám az ismert szöveggek után, mint például "Boldog Karácsonyt nektek is!" ...stb. Talán mára elég is volt a bájmodoromból! Hagyom had csöngessen, aztán egyszer majd megunja, és leteszi. Vissztérve az étkemre, hirtelen azon kell szembesülnöm, hogy valaki megszólít az asztalom mellett. Hát mit mondjak, meglepődtem, mert nem sok olyan ember jár meg itt, aki habozás nélkül helyet foglalna mellettem. Már csak a külsőségem miatt sem. De ez nálam abszúrd. Jól tudom, akinek mégis felkelteném az érdeklődését, azt valami haszonért cserébe tenne. Mindenestere, nem lehettem vele tapló paraszt, ahogy otthon mondják rám, hogy elküldjem innen. Erényes válasz nélkül, csak egy megilletődött bólintással rendezem le. Pasi énem pedig azonnal fölül kerekedik rajtam. Valójában, ez az ösztön minden létező férfinál alap dolog, aki alaposan végigmér egy ismeretlen lányt. Csinos...nah igen. Viszont, mint tudniillik, ez nem párkapcsolat börze, hanem egy gyors kajálda! Tehát, szükségének éreztem inkább visszatérni a kajálásra, ellenben a kisértéssel ami arra ösztökélt: " Gyerünk! Beszélgess vele! " Hiába, merész megjelenésem nem tükrözi a belsőmet. Ahogy azt sem, hogy milyen érző lény is vagyok a hideg bőrcuccaim mögött.
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 8:22 pm

Nem tudom, mi van ma velem. Tisztában vagyok vele, hogy képtelen vagyok ismeretlenek társaságában enni, pláne, ha még néznek is, erre leülök egy vadidegen mellé, aki ráadásképp még kissé ijesztő is. Nem állítom, hogy huligán, vagy olyan fiú, akitől apám minden erejével távol akarna tartani, de a külseje kétség kívül ezt sugallja. Meglepő lenne, ha a természete egy az általam elképzelt jellem ellentétét mutatná be. Mindig is kíváncsi voltam, milyenek lehetnek az ilyen emberek. Az olyanok, akik ki akarnak tűnni a tömegből - akár öltözködésükkel vagy szokásukkal -, mert valamilyen kiváltó oka nyilván van. Mint Pinknek. Szerintem Pink sem önszántából lett ilyen csodabogár, hanem nyilván a gyerekkorában történt valami, minek köszönhetően ma már előszeretettel lázad mind klipjeiben, mind a valóéletben. Természetesen, most, hogy már gyereke van, kicsit visszavett, de a zenéi még mindig ütősek és vadak, igazak. Épp ez az oka annak, hogy szeretnék rá hasonlítani. A példaképem, ha úgy tetszik, bár kizárólag belsőt illetően. A stílusommal semmi bajom, nem akarok változtatni rajta.
Miután a srác bólint, leülök mellé és óvatosan teszem le a tálcát, mintha még zajt keltenem sem szabadna. Alsó ajkamat rágcsálva bontom ki a hamburgert és azonnal harapok is belőle, nehogy túlzásba vigyem az ajakrágcsálást. Regina mindig kiborul, ha meglátja. Rossz szokásnak találja és nekem muszáj újra meg újra elmagyaráznom, hogy erről nem tehetek, az idegesség miatt van.
Rá gondolok. Már megint eszembe jut ő és az, hogy valami nem stimmel velem. Az ember nem kezd el csak úgy ábrándozni a barátnőjéről, pláne ha mindketten lányok vagytok! Félrecsúszott valami az utóbbi hónapokban... valami, amit helyre kell tennem, különben felforgatom a saját életemet és az övét is. Nem akarok minden baj forrása lenni.
- Ne haragudj, ha kicsit személyes a kérdés, de... véletlenül nem a 12.a-ba jársz? - érdeklődöm és nem is értem, mire fel ez a hirtelen megnyilvánulásom.
Most ugrott csak be, hogy én láttam már ezt a srácot, mikor elmentem a Szent Johannába. Nem sűrűn járok abba az iskolába, mert köztudott, hogy a Bajzások nem szívlelik őket túlzottan és nekem akármennyire is közömbösek az ott tanuló diákok, ők mindig rossz szemmel néznek rám. Ez pedig nagyon zavar. A múltkor, mikor ott jártam láttam ezt a srácot, történetesen Noelék osztályában. Ha nem lenne ilyen jellegzetes stílusa, biztos elfelejtettem volna, de így... Csodálkozom, hogy nem ugrott be azonnal, mikor megláttam. Mindegy, jobb későn, mint soha. Remélem, nem harapja le a fejemet azért, mert rákérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 8:54 pm


Viktor & Vanda




F ogalmam sincs, melyik volt kényelmetlenebb szitu. Az, ahogy újabb kérdéssel bombáz, vagy netalán az, hogy megakadt az utolsó hamburger falat a torkomon a váratlan faggatózásban. Asszem, inkább az útóbbi. Nagyot nyelve sikerül végül szabad utat engednem a levegővételnek, mire megszólalok.
- Igen! 12/a-s vagyok. - felelem nyíltan.
- Mégis, honnan tudod? - leplezetlenül kérdezek vissza, ha már így szóba jött. Már megint valami sületlen pletyka folytán tudnak rólam a Szent Johanna gimiből? Mostanság, sokszor esik meg, hogy kérdőre vonják létezésemet, pusztán azért, mert aggodalmas viszályt szítok azokban a szülőkben, akik annyira féltik kis lányuk/fiúk gyámoltalan kis lelkét. Nos, erre általában egy mérhetetlenül gonosz hangsúlyban azt válaszolom: “ Hogyne! Én vagyok az, aki éjjelente az eltévedt diákokat kibelezem! ". Igaz, maga a gesztus a szemtelenség tetőpontját súrolja, de a reakció azért kiengesztelő. Hhh...de még mennyire. De most térjünk vissza jelenbe! Hogy mi...hogyan, mikor? Még a nevét sem tudom, de ő már jóval beelőzött azzal, hogy leleplezte az osztályomat. Mi okból kérdezheti? Csak gondoljuk át alaposan. "A" válasz, mert nagyon érdekesnek talált, ezért kémkedett utánam. Áá...helytelen! "B" verzió, miszerint halálosan szerelmes belém az egyik barátnője, ezért postagalambocskát játszik. ... Nem valószinű! És mi a helyzet a "C" megoldással? Talán egy pasi van a dologba, akihez személyes kapcsolata írányúl? Hmm...ez valamivel ésszerűbb. Nos, ha elárulja ha nem, akkor is meg tudom valahogy. Naná, mivel rólam eset szó! Bár, illendő lenne elötte megtudni a becsesnevét.
- Talán korai, de késő lenne úgy belekezdeni más témába, hogy be sem mutatkoztunk egymásnak. Human Viktor vagyok, és mint kiderítetted, 12.a Szent Johanna Gimnázium halgató. - mutatkozom be, a megszokott kéznyújtással kísérve.
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 11:59 am

Mosoly fakad arcomon, mikor közli, hogy de bizony 12.a-s, ezáltal éppenséggel ő az a személy, akinek tippeltem. Nem tudom, miért olyan fontos most számomra, hogy biztos legyek igazamban, mert sosem szerettem mások dolgával és életével foglalkozni. Ma azonban úgy tűnik, szeretem többszörösen is meglepni magamat.
Végigpillantok fekete, égnek meredő tincsein, furcsán higgadt vonásain és sötét öltözékén, ami egyáltalán nem arra utal, hogy egy barátságos személlyel van dolgom. A barátnőim nagy része már biztos azon pánikolna, hogy a fiú a következő pillanatban előránt egy kést és egyenest a mellkasomba döfi azt... én viszont még csak nem is akarok elhúzódni, a félelmem csökken, ami csak pillanatnyinak bizonyult. Sokkal inkább vonz és kíváncsiságra késztet, hogy ilyen feltűnő jelenség.
- Nem tudom... vagyis, nem voltam benne biztos - kezdek bele és a krumplikat kezdem piszkálni, míg nem kiválasztok egyet és megeszem azt - A barátom az osztálytársad, ha minden igaz. Horváth Noel, nem tudom mennyire vagytok jóban - nagyot nyelek, mikor szóba hozom Noelt.
Nem vagyok biztos benne, hogy ő az az ember, akivel ez a srác jóban lenne és akivel könnyen szót értenének egymással. Noel... Noel nem szereti a furcsaságokat és a nem hétköznapi dolgokat. Van, hogy piszkálja a kevésbé népszerűeket, de semmiképp sem alázza porig őket... tudtommal. Ez az egyetlen dolog, amiért bánom, hogy nem ugyanabba a suliba járunk: nem tudom, milyen kapcsolatban áll ott a többi diákkal és hogy mennyire viselkedik ott úgy, ahogy velem.
Human Viktor. Nem hallottam még a nevét, biztos, hogy nem tartozik Noel barátai közé, amit sajnálok, mert ha már képes volt ilyen nyíltan bemutatkozni, akkor biztos nem lehet olyan rossz ember. Ugye, nem az? Vagy csak én vagyok túl naiv, én ringatom mindig magam tévhitekben. Utálom, hogy könnyen megbízok az emberekben, de sajna ez kinőhetetlen rossz szokás.
- Bocsánat... ezzel kellett volna kezdenem. Latzkovits Vanda - ejtem nemes egyszerűséggel nevemet, amit egy könnyed kézfogással kísérek - A Bajza Józsefben tanulok. Gondolom, hallottál már egyet s mást róla - vonok vállat és kezemet visszaeresztem ölembe.
Már meg sem merek igazán szólalni, hiszen nem tudom, mi nála tabu téma és mi nem. Elcsendesedve harapok a hamburgerembe és próbálom csillapítani éhségemet.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 12:32 pm


Viktor & Vanda




N oel? Jah! Az a Noel. Micsoda kérdés, igen az én osztályomba, de ettől függetlenül se több se kevesebb számomra. Aligha tudna valaki olyan feltételezést tenni, hogy én a magam különcségévél és Noel az osztály szépfiúja egy csónakba evezünk. Csak ne nevetess! Hol lenne akorra hiszékeny barom, hogy velem leálljon haverkodni? Hiszen neki köszönhetem, az elmúlt évek legkínosabb perceit. Olyannyira megbélyegzett ő meg a társadalmilag magasabb rendű baráti köre, hogy 2 éven át a wc-ben kellett ebédelnem, mivel még a jelenlétemet sem voltak képesek tolerálni. Mindez, egy nő miatt. De nincs okom az orrá kötni, a magánéletem meghatározó eseményeit amit Noelnek köszönhetek.
- Igen ismerem őt. Nem mondanám, hogy nagy barátok vagyunk. Ugyanolyan kapcsolat köt hozzá mint a többi osztálytársamhoz. - felelem hitelesen, holott már a második kijelentésem érezhető egy kicsit az utálatom iránta. S mint kiderült, Vanda nem mellékszereplője ennek a drámának, így nincs is miért haragudnom rá, mert felőle érdeklődik. Sőt, valójában furdal a kíváncsiság, miért egy vadidegen lány kérdez felőle. Újabb gyanutlan áldozata Noel " beszerző listájának " ? Bár, bevallom a magánéletében még én sem vagyok jártas, viszont jó volna tudni mi is bűzlik ebben a légkörben. Ha nem is, talán később felhasználhatom ellene bosszúból.
- Szóval a Bajza József gimi? Vajon áll még az a tévhit, hogy a mi iskolánk nagy riválosok a mai napig is? - mosolyra fakadok a kóla szívószálás bevitele során, ami túlzottan arra a tulajdonságomra val, hogy mennyire szeretek piszkálodni az emberekkel. Becsszó, csak pillanatnyi pimaszságomból fakad, nem akarok sértődést belöle. Így, bőven van időm még a beállt csönd erejéig fitogtatni magabiztoságomat, egy hatalmas nyújtózással. Sikerült végeznem is, két hambival, már csak utolsóval kell megszenvednem. De inkább hagyok egy kis időt az emésztésre. Azonnal visszatér a fokúszom a lányra, mihelyest előrántom a jobb alsó zsebemből az utolsó szál cigimet. Van valahol egy rohadt tábla? Nos,....bingó! Ott az ajtó takarásában. Ennyit a kormány szigorításáról, amit idestova 20 éve csinálnak, mind hiába.
- Ohh, milyen bunkó vagyok....esetleg megkínálhatlak eggyel? - a lovaggiasság most sem maradhat el, dacára annak, hogy nem volt még egy rejtett dohányom. De a szándék a fontos, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 1:22 pm

Halvány reménysugár jelenik meg, mikor azt mondja, hogy ismeri Noelt. Szeretném, ha azt mondaná, hogy egy nagyon jó ember és hogy ő az egyetlen, aki nem cikizi a külseje miatt, aki nem bánik vele rosszul és aki talán még a barátja is. Mindig volt egy elképzelésem a barátomról és általában mindig az, hogy jó fej és szeretik a suliban. Nem hittem, hogy csupán a népszerű körökben mozog, bíztam kedvességében és segítőkészségében. Az meg aztán végképp hihetetlennek bizonyult számomra, hogy megcsaljon vagy akárcsak más lányokkal flörtöljön. "Noel nem olyan!" A két kezemen nem tudom megszámolni, hányszor mondtam ezt Diának.
Noel a múltkor persze kijelentette, hogy szerencsésnek érezhetem magam, amiért nem csalt még meg. Illetve, így nyíltan nem mondta ki, de utalt rá azzal, hogy közölte, más srác másfél év után már réges-régen megcsalta volna a barátnőjét. Nem vagyok ebben olyan biztos, mert ha egy fiú szereti a lányt, akkor miért tenné? Naiv vagyok tudom és sokat képzelek bele egy kapcsolatba... de akkor sem gondolom, hogy a szex az alapja mindennek. Ha szeret, akkor tud várni... pláne ha megéri!
- Ugyanolyan? Mármint... nem jó? - érdeklődöm és akaratlanul is előrébb hajolok és halkabbra váltok, mintha ez olyan nagy titok lenne - Bunkó veled, ugye? - jelentem ki azt, amit a szívem mélyén már a beszélgetés elején is sejtettem.
Nagyot nyelek, mikor erről az ellenségeskedésről esik szó a sulik közt. Sosem értettem, mire jó... én személy szerint nem utálom a Johannásokat, mert vannak egész kedves emberek is, élén a barátommal - akit ezidáig jó embernek hittem, de talán most fény derül minden piszkos kis titkára. Nem ebből a célból vagyok most itt, nem akarom faggatni Viktort. Ha nem szeretne beszélni, hát nem kell, de örülnék neki, ha megmondaná az igazat és nem védené úgy, hogy Noel meg sem érdemli.
- A tévhit áll, de nekem semmi bajom veletek. Nem is érdekel, hogy mit csináltok... Az viszont biztos, hogy alaptalanul gyűlöltök minket - vonok vállat kicsit sértődötten, főleg mert ő ezen jót vigyorog. Véleményem szerint ez annyira nem is vicces.
Nézem, ahogy előveszi zsebéből a cigit, közben én bekapom az utolsó falat hamburgert is. Még van egy, ráadásul a krumplimból sem sok fogyott. Fantasztikus! Most dobhatom ki a kukába, ugyanis egy falattal sem tudok többet magamba tömni.
- Nem, köszi. Nem cigizek. És neked sem kellene, mert ezzel nem csak magadnak ártasz, hanem a környezetednek is - bökök ujjammal a cigire. Legszívesebben visszaszívnám, amit mondtam, mert nem állt szándékomban kioktatni... most már mindegy - Kéred? Én már nem tudok többet enni - pillantok a tálcámra, aztán újra rá, hogy vegye a célzást. Örülnék, ha nem landolna az ebédem ma a kukában.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 1:54 pm


Viktor & Vanda




M ost mit vár komolyan tőlem? Hogy itt sajnálkozza előtte mint egy nyafogó áldozat? Az nem az én szakterületem, és úgy hiszem, hogy ez minden pasinál elfogadható, és ez tesz minket olyan mássá a nőktől. Mi sosem megyünk oda legjobb barátainkhoz, és kisírjuk a vállukon minden gondokat, bajunkat. Ez a lelkizés soha nem is lesz olyan alapvető tulajdonságom, főként egy lány előtt gyengének mutatni magam, az maga a halálal lenne egyenlő!
- Noel? Bunkó? Dehogy... ~ Sokkal inkább az! ~ - gondolom magamban, önuralmam közepette, nehogy véletlenül megregulázzam az illetőt a valóságban. - Velem legalább is nem. Meg aztán, azzal lehet bunkó akivel akar, engem nem izgat. - nagy laza szlogenemben helyezkedek el kényelmesen az üllőhelyemben. S, ahogy az várható, csak nem hagyja, hogy rágyújtsak. Nah de lássa milyen szófogadó vagyok egyszer és mindenkor, kiveszem a számból a cigit, majd vissza csúsztatom a zsebembe ahol eddig tartózkodott.
- Igaz is! Nem szeretném, hogy rákot kapj itt nekem. Sőt, valami olyat is hallottam, hogy a dohányzástól megnő az ember segge! - válaszolom, mélyen megbúvó kuncogásomban. Hamár így rendre utasított. De nem akarom tovább húzni a kedélyeket. S mikor felajánlja a maradék étkét, már sokka kedvesebb modorral rugaszkodok neki a dolgoknak.
- Ha biztos nem kell akkor igen....elfogadnom, köszönöm! - nem vagyok kaja téren sekélyes, se finyás. Egy ilyen kariberű egyénnek szüksége is van a sok táplálékra. Otthon pedig olyan alúltáplált voltam. Nah tesék! Már megint az otthon. Gyalázatos!
- Nos, én még nem láttam személyesen az iskoládat, de semmi okom nincs ellenszenvesnek lenni, ha még maga az intézménnyel se vagyok tisztábba. - felelem cinikusan, miközben bepusztítom a lány maradék sültkrumpliját. Nem is értem, egy ilyen csenevész diák lánynak sokat kéne ennie. Talán újból a diéta van a dologban, ami számára szükségtelen, hiszen bámulatos alakja van. Már amennyit láttam belőle. De nincs helye itt most a piszkos fantáziámnak! Inkább burkolok tovább.
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 2:57 pm

Különös megnyugvás tölt el, hogy végül is nem lett igazam és nem bunkó Viktorral. Örülök, hogy van esély arra, hogy olyan legyen, mint amilyennek elképzeltem vagy amilyennek eddig gondoltam. Tudtam a lelkem mélyén, hogy Noel jó ember és hogy sosem tenne olyat másokkal, ami neki sem esne jól. Viktort nem piszkálja és nekem ez már épp elég bizonyíték az emberségére, mivel ez a fiú bizony célpont lehet a gimnáziumban. Noel pedig nem él a kitaszítottságával... már ha van neki olyan és tényleg nem kedvelik, ahogy az a fejemben kirajzolódott.
- Örülök, hogy ezt mondod, megnyugodtam - sóhajtok egyet és fülem mögé simítok egy sötétbarna tincset - Az meg már tényleg nem a te dolgod, hogy másokkal hogy bánik, és ezt nem is kértem számon rajtad - vonok vállat egyszerűen, kissé közömbösen, aztán felfektetem karjaimat az asztallapra.
Elteszi a cigit, így elmosolyodom. Örülök, hogy nem okoz számára nagy problémát a dohányzás mellőzése ebben az egy órában vagy még annyiban sem, amíg beszélgetünk. Megjegyezném, hogy egyre szimpatikusabbá válik, bár ennek mindig az a vége, hogy hatalmasat csalódok az emberben. Nem szabadna kitárulkoznom, bíznom és reménykednem... a pofára esés túl gyakori az életemben.
- Úgy hallottad? - harapok alsó ajkamra zavaromban, bár a hízástól nekem sosem kellett igazán félnem - Nem hiszem, hogy lenne valóságalapja, mert én meg úgy hallottam, hogy éppenséggel étvágycsökkentő hatása van. A nagybácsikám azért szokott rá a cigire, hogy lefogyjon. Végül is, sikerült neki leadnia tíz kilót - magyarázom bőszen és már megint a számat harapdálom.
Elképzelem, ahogy Regina itt ül előttem, kezével állam alá nyúl és figyelmeztet, hogy hagyjam abba ezt a borzasztó szokást, mert megint véresre harapdálom az ajkaimat. Arra nem is gondol, hogy miatta vagyok ilyen ideges, mert folyton azon vesződöm, elmondjam-e neki, hogy szeretem vagy se. Nem akarok csalódni... nem akarom elveszíteni a legjobb barátnőmet. Túlságosan fontos számomra.
Közelebb tolom hozzá a tálcámat és bátorítóan bólintok, hogy vegye csak el, mert nekem már nem kell. Mosolyogva nézem, ahogy jóízűen falatozni kezd. Aranyos.
- Végre valaki! - forgatom szemeimet - Mindenki utálkozik, pedig szerintem nem tett keresztbe egyik suli sem a másiknak. Az egy dolog, hogy a két legjobb intézmény a környéken... de az egészséges versengés és a gyűlölködés között van különbség. - kicsit bosszant a dolog, de annyira nem, hogy felpaprikázzam magam miatta, így inkább félrepillantok, hogy szétnézzek az üzletben. Egyre kevesebben vannak, már asztalok is ürültek meg itt-ott.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 3:52 pm


Viktor & Vanda




L áthatólag örül annak, hogy hazudtam, ami bizonyítja, hogy ő is az olyan emberek közé soroloható, akik azt akarják hallani amit szeretnének. Nem kövezem meg azért mert jó fiúnak gondolja a barátját, vagy esetleg a pasiját. Nagy gonoszságra valna ha pont én lennék, aki igazságra fényt derítve megrontom a kapcsolatukat. Az már tényleg egy alatomos dolog lenne.
- Ennek én is örülök. - idegességemet az étkezésbe burkolom, hogy halványi jele se látszon elégedetlenségemnek. Később, ráébreszti a buggyant tudatomat, hogy a dohányzás inkább jótékonyhatást gyakorol a tehenekre, mint kárt. Akkor ezért nem hízok?! Ba***us! Micsoda leleplezés! Most, hogy tudatába vagyok ezzel, nem szándékozok leszokni. Ahogy az étkezésről sem. Minden jó úgy ahogy eredetileg volt. Késő ezen változtatni.
- Köszönöm a felvilágosítást! - mosolyodom el sármosan, miközben a farzsebembe kutatok a telefonom után. Már valóban ennyi az idő? Hogy elszállt, főleg egy ilyen társaságban. Észre se venné az ember. Nos, csodálom amiért még mindig kitartóan itt ül velem. Más már rég felállt hajjal elfutott volna előlem. Visszatérve a témára, némi boldogsággal tölt el, hogy jóként tüntet föl engem a szemében. Pedig ez csak egy hírhedt hülyeség, amit az unalmukban szenvedő alanyok találtak ki.
- Akkor ebben egyetértünk. - mosolyodom el ismét, miután betömöm az utolsó hamburget a számba. Kész! Tele a kanna! Most gondolom az jönne, hogy új beszéd témával hozakodjak elő, igaz? Csakhogy, nincs semmilyen felhozható témám, amit hosszú ideig el lehetne fecserészni. Meg ugye idegen, milyen közös témánk lenne, Noelt leszámitva. De jó beszédtéma! Nah mindegy...
- Gondolom lassan haza kéne menned nem? Én nem akarom megváratni az őseidet. Menj csak nyugodtan, ha már meguntad a társaságomat. Nem fogok megsértődni emiatt. - jelentem ki ebben kínos csöndben, mire elő veszem a tárcámat. Pont ki jön belőle. Vajon fizesek? Vagy tovább társalogjak ezzel a Vanda nevű lánnyal? Nocsak Viktor! Úgy látszik megint bolond vagy!
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 4:40 pm

Remélem nem néz most hülyének, azt pedig főleg remélem, hogy nem tart olyan lánynak, aki imádja felvilágosítani az embereket saját igazáról. Nem vagyok ilyen, ez a cigis dolog csak úgy kicsúszott a számon, mert a legtöbbször előbb jár a szám, mint ahogy gondolkozom. Nagyot sóhajtok, kicsit csalódott vagyok, mert nem tudom, mit gondolhat rólam.
Mióta csak az eszemet tudom, számít, hogy ki hogyan vélekedik rólam. Nem szeretem, ha utálnak az emberek és ezért folyamatosan meg akarok felelni mindenkinek. A legrosszabb az egészben, hogy BÁRKINEK. Lehet az egy ismeretlen, akivel életemben először találkoztam, vagy akár a saját anyám, akit tizenhét éve ismerek. Nem egy jó tulajdonság... csupa rossz szokással vagyok felszerelkezve, de ez van. Sosem fogok tudni változtatni rajtuk.
- Nem felvilágosításnak szántam - csóválom a fejemet, de nem nézek a szemébe, mert nem merek - Egyébként meg nincs mit - teszem hozzá halkan és remélem, nem hallja meg, mert így visszagondolva, jobb lett volna magamban tartani.
Örömmel látom, hogy befejezte az étkezést és elpusztította az összes hamburgert, beleértve az enyémet is. Szerencsém, hogy idejöttem és Viktor megette a kajámat, mert tényleg sajnáltam volna kidobni. Kiskoromban nem egyszer fordult meg a fejemben, hogy feladom postára a maradék tésztát, amit anya főzött és elküldöm a szegény éhező etióp kisgyerekeknek, de a szüleim elmagyarázták, hogy a csomag sosem érkezne meg, ilyet sajnos nem tehetünk. Sajnáltam szegényeket, egész héten szomorú voltam.
- Mi? Egyáltalán nem untatsz - rázom meg a fejemet hitetlenül és közben összehajtom a használt szalvétát magam előtt - De azt hiszem, tényleg jó lenne mennem, mert csak kényszerből jöttem ide. Gondolom, anyáék már hazaértek és nem fognak örülni, hogy eljöttem otthonról - sóhajtok és rossz belegondolni, hogy apa kiakad, mikor meglátja az üres házat. Nyilván Dia sem maradt otthon Gabival, hanem elmentek valahova.
Szétnézek, hogy nem-e kint hagytam a holmimat az asztalon, de úgy tűnik, mindenem megvan beleértve a telefonomat, a pénztárcámat és a kulcsomat is. Szerencsére, már az elején kifizettem, amit rendeltem, szóval ezzel sem kell vesződnöm.
- Örülök, hogy válthattunk pár szót... és hogy megismerhettelek - jegyzem meg őszintén - Lesz még alkalmunk találkozni? Mert... az jó lenne - megint csak lesütöm szemeimet és közben az jár a fejemben, hogy valamiféle kedvező választ kapjak. Tényleg szimpatikus Viktor. Tényleg örülnék, ha még párszor összefuthatnánk.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 5:18 pm


Viktor & Vanda




R endkivül örült, hogy felnyitotta a szemem. Ezen pedig én is jót mosolyogtam. Majd mikor kijelentette, hogy csakugyan távoznia kell, kaparom elő a maradék kis fizetésemet. Neki rugaszkodva, megerőltetem minden porcikámat a lábra állásra. Talán a sok habzsolás ennek a bűnöse. Viszont, fizetni nem ő fog helyettem. Amint sikerül föl állnom, veszem el az üllőhelyemről a kabátom, mire újra megszólalok.
- Igazából, jó ötletnek hangzik. És most, hogy így belegondolok, jó veled beszélgetni. - jelentem ki őszintén, most már a lánnyal szemben. Szó mi szó, leköteleztek onnan föntről, mikor belém ütköztették ezt a leányzot. Nah nem mint ha érte imátkoztam volna éjjelente! Más különben, nem is vagyok abban a paszban, hogy lányok után keresgéljek. Nem is voltam soha az a befolyásos nőcsábász tipús. Bár, amennyire én tudom, Noel is hajdan luzerként kezdte. Azonban, az nagyon messze áll tőlem, hogy rá hasonlítsak. Attól hogy van sikere a nőknél, az iskolánál, a hírnévnél, akkor sem lesz követendő példám. És már megint seggként jártatom a számat! Elég!
- Van mivel haza menned? Mert most nem olyan rég bejelentették, hogy néhány villamos nem jár a nagy havazás miatt. - szembesítem a rossz viszontagságokkal amik oda kint tombolnak. Azért ne látszodjon, hogy túlságon a szivemen viselem Vandát, de azért jobb az elővigyázatosság. Gyorsan felkapom a kesztyűt, a sálat, miután kikerülve a lányt a pénzt odaadom az egyik alkalmazotnak. Sietek, el kell érnem a 21.50 metrót. Váratlanul, eszembe ötlik, hogy valamit csak elfelejtettem. Igen, a lány telefon számát.
- Ne vedd tolakodásnak, de nagy gond lenne ha megadnád a telefon számodat nekem? Másképp nem tudnánk egyeztetni a következő találkozót. - lehetséges ezt nem félreérteni? Kissé olyan volt, mintha randira hívtam volna. Valójában szó sincs erről. Mégis olyan hívalkodó ez a helyzet. Az a kérdés, vajon ő miképp fogja föl?
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 8:28 pm

Nem lehet könnyű egy ilyen fiúnak elnyerni a tetszését és nem azért, mert annyira különbözőek vagyunk, hanem mert amennyire megismertem, elég nehéz eset lehet. Olyan, akin jókat mosolyog az ember, de akit nagyon nehéz boldoggá tenni. Ha valóban így van és jól gondolom, akkor szíves örömest megpróbálnám felvidítani rosszabb napjain és megmutatni neki azt, ahogy én látom a világot. Nyilván nem lenne egyszerű feladat mindezt véghez vinni, de szeretem a kihívásokat. Ezt a tulajdonságomat anyától örököltem.
- Veled is nagyon jó volt beszélgetni... nem gondoltam volna, hogy valaha váltunk majd akárcsak pár szót is - mondom, de rögtön meg is bánom, hogy ilyen bőven fejtettem ki a dolgot. Elég lett volna csak közölni, hogy részemről a szerencse.
Sosem volt semmi problémám a gyaloglással, így ha a város másik végében laknék, akkor sem okozna gondot, hogy a két lábamon vágjak neki az útnak villamos hiányában. Viszont emiatt most nem kell aggódnom, mert csak pár sarokkal lakok fentebb, nem akarok fölöslegesen pénzt költeni, még ha megtehetem is. Csak anya olyan, aki szereti azt is megvenni, amire nincs szükségünk, de legalább nem olyan nő, hogy csak magára költekezik és hetente ötször jár kozmetikushoz. Csak olyasmit vásárol, amire az egész családnak szüksége van - illetve, amire szerinte szükségünk van. Mert valójában megvagyunk mindig anélkül is, amit éppen hazahoz.
- Gyalog megyek - közlöm és közben magamra veszem kabátomat, majd nyakam köré tekerem szürke sálamat - Itt lakok nem messze, úgyhogy a közeli üzletekhez nem szokásom kocsival vagy metróval járni - vonok vállat, remélem ezzel nem lettem sem nagyobb, sem kisebb a szemében.
Megvárom, míg kifizeti a saját ebédjét, közvetlenül azután, hogy felöltözik, végül visszajön hozzám és a telefonszámomat kéri. Nagyot nyelek, kicsit el is pirulok, bár teljesen fölöslegesen, mivel nem látok semmi hátsószándékot a dologban. Egyszerűen csak rég kérte már el fiú a számomat, főleg mert mindenki tudja, hogy Noel a barátom... szórakozóhelyekre pedig nem járok egyedül, csakis a barátom társaságában, aki jelen pillanatban nem kíváncsi rám és nem is tudom egyáltalán, hogy mi van velünk. Beszélnünk kellene, sürgősen.
- Nem veszem annak - veszek elő egy tollat válltáskámból egy cetlivel együtt, amire gyorsan felfirkantom a számomat - Parancsolj! Remélem, nem fölöslegesen adtam meg - mosolyodok el, ezzel arra célozva, hogy remélem, tényleg hívni fog és nem csak dísznek kérte el a számomat.
Miután kiérünk a McDonald's parkolójába, beszippantom a jeges levegőt, hagyom, hogy arcomra apró hópihék szálljanak.
- Akkor majd beszélünk! Szia, Viktor! További szép napot! - intek kicsit esetlenül, alig egy méterről, majd lassan elindulok abba az irányba, amerre lakok.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 8:17 am


Viktor & Vanda




D iadalmas vigyor terült el az arcomon, mikor megadta amire szükségem volt. Habár, az enyhén szúros célzása még nagyobb mosollyal töltött el. Mit gondol? Hogy ku**ának nézem? Ahhoz túl kedves és bájos. Ugorjunk. Ugye bár közölte hogy nem is lakik olyan messze, igaz? Hmm...vess magadra Viktor! Hol vagy te olyan úriember, hogy hazakisérd? Még rosszul értelmezi, ami végülis egy közömbös gesztus. Rá akarsz mászni tán? Dehogy.. Csak kiérve erre hideg cudar, csúszos időjárásban nagy bátorsággal indul az ember haza gyalog, méghozzá egyedül. Hát soha nem nézet ez a lány realista filmeket? Ebben a városban kézről kézre kerülnek az eltévedt lelkek akik naívan belevetik magukat a nagy városi éjszakákba. Így, azt vélem helyesnek, ha mégis elkísérem.
- Vanda! Várj! - szólítom meg, miközben erényesen megfogom az alkarjától fogva, hogy minden figyelmet magamra hárítsak. Aztán, mikor észbekapok, hogy megsértettem a köztes intimszféráját, veszem le róla a kezem.
- Ha nem bánod, akkor most haza kísérlek. - nyílvánitom közé fölé magasodva. Nah nem bántás képpen, mert szerintem imponáló ha egy lány alacsonyabb a férfinál. Nos tehát, csak egyetlen szóra várok, és ameddig ezt fejben eldönti, addig telefonom kijelzőjébe meredek. Remek! A főnököm. Legalább 5x hívott. Feltételezem, nem a közös, meghitt ünneplésemről fog érdeklődni. De se baj! Már kezdem megszokni, hogy az ünnepek alkalmából inkább a kezem jár, evés és pihenés helyett. Viszont, Vanda...még mindig nem válaszolt. Miért habozik vajon? Fél hogy a pesti utcákon megerőszakolom? Netalán attól tart milyen végkimenetele lesz, ha megérkezünk a házához? Fel adva a lecke! Játszuk el gondolatban, hogy is történhet, míg éberen választ várok. Első becslés. Viktor és Vanda szótlanul elindulnak, amíg a házhoz nem érnek. Kísérteties a csönd közöttük, majd Vanda közli: " Akkor hát ideje menni! " . Viktor viszont nem haggya annyiba, s miután megragadta a lány vállát, szenvedélyes csókjába hajtja. Oké...akkor jöjjön a második lehetőség. Vanda és Viktor ismét elindulnak, miközben arról beszélnek milyen jövőt képzelnek el maguknak. Aztán elérkeznek a végállomáshoz, mikor Vanda tesz olyan kijelentést: " Nálam most nagyon meleg van! Ha szeretnéd akkor felmelegíthetjük egymást! " . Viktorban azonnal túl teng az szexéhes vágy, majd... Ohh, anyám! Ez még szánalmasabb! Lehet, hogy jobb ötlet volna, ha a harmadik opcióra nem is derítenék fényt! Inkább térjünk vissza a jelenbe.
- Nos akkor indulhatunk?
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 11:57 am

Azon gondolkozom, hogy mit csináljak, miután hazaértem. Talán meg kellene írnom a spanyol házimat, mert még csak a fele van kész. Imádom a spanyol nyelvet, ezáltal nagyon szívesen tanulom. Ritka az olyan alkalom, mikor rossz kedvűen ülök le a könyvek elé vagy hogy nyűgnek tekintem belőle a tanulást. A tanárom szintén egy kedves, aranyos nő, szóval nincs okom panaszra. Szerencsére jól is megy... ha minden igaz, év végén középfokút teszek belőle, addig viszont bele kell húznom. Nem szeretném fölöslegesen kidobni rá a pénzt, na meg szégyellném is magam, ha nem jönne össze, elvégre anyáék még magán tanárt is fizetnek nekem! A kedvemért. Buta lennék nem élni a lehetőséggel.
Viktor utánam kiált, tulajdonképp erre kapom fel a fejemet és össze is rezzenek, mikor karomért nyúl. A szívem nagyon gyors ütemet diktál, szinte a torkomban dobog. Minden porcikám remegni kezd, de akaratlanul is elmosolyogom. Megnyugodott öröm lesz úrrá rajtam, hogy ismét itt van, ismét élvezhetem társaságát. Csak most veszem észre, mennyire mások ő és Noel. Tűz és víz, bár Viktor életébe még nincs olyan bejárásom, mint a barátoméba. Talán - de csak talán - csalódnék benne vagy olyan dolgokra derülne fény, amikről nem szeretnék tudni. Rejtélyes. Szeretem a rejtélyeket.
- Egyáltalán nem bánom - mosolygok még mindig, közben kezét nézem, amit óvatosan visszahúz most, elengedve karomat. Zsebre teszem kezeimet, mert csípi őket a hideg - De nem kell sietned haza? Vagy a metróhoz? Nem szeretném, ha miattam bajba kerülnél - húzom el csalódottan a számat, aztán cipőm orrát kezdem el fixírozni, nehogy zavarba jöjjek a forró, csokoládébarna íriszek láttán.
Bólintok, jelezvén, hogy részemről nincs akadálya az indulásnak, így teszek egy lépést, majd ha ő is jön, akkor már együtt sétálhatunk a házunk felé, ami körülbelül öt percre van innen. Az idő kezd hűvösre fordulni, zavar, hogy nem tudom hány óra.
- Szeretsz a Szent Johannába járni? Úgy értem... nem bándtad meg, hogy odamentél? - teszem fel első kérdésemet, ami valamelyest eltér Noeltől. Gondolom, mennyire idegesíthette, hogy róla kellett diskurálnunk, ezért szeretném most befejezni. Nem jó téma a barátom, erre valahogy rájöttem az idők folyamán, mivel sem Regina, sem Dia nem rajong túlzottan érte.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 12:43 pm


Viktor & Vanda




C él teljesítve. Legmerészebb gondolatomba se hittem volna, hogy ilyen könnyelműen igent mond nekem. Mondjuk, 60%-a volt az elutasításnak. Erre viszont láthatólag rá is cáfolt. Termeszétes az örömöm, amit alig birok levakarni a képemről, s azonnal követem a példáját és utána vánszorgok ebben a nagy hó zuhatagban.
- Engem nem kell félteni. Nyugodtan hazaérek a takaródora, ne izgulj! - kacsintok rá huncutan. Semlegesen érint az időjárás enyhén minúszok alá csökkenő változása. Se nem olyan meleg, és se nem olyan túlzottan hideg. Késői sétákra éppen aktuális az ilyen. Mi pedig, kettesben haladunk léptekkel előrébb a mostanra szállíngozó hóesésben. Miután, jön egy mélybe szúrt kérdés tőle. Váratlan egy helyzet. Nincs is semmilyen bevethető elterelő témám, hogy semiképp se illesem válasszal kérdését. Hogy megbántam-e? Nem, az túlzás. Mégis, a személyes érzéseim úgy kötnek az intézményhez, mint valami elhasznált buvóhely, ahol meghunyászkodhatok a családtagjaimtól.
- Egyáltalán nem bántam meg, sőt, az a véleményem róla, hogy nem is olyan rossz, mint aminek beállítják. Tudod, ezt mind olyanok állítják, akiket vagy elbocsátottak onnan vagy a felvételi lapuk nem érte el az adott pontot.- őt példázva világosítottam fel, saját elképzeléseimről. Az én részemről ez a normális hozzáállás, a többiek véleménye pedig nem igen foglalkoztat, ha puszta irigységből vagy dühből születik. Elvégre, ő engem kérdezett, nem igaz? Vagy talán ennek is van valami mögöttes jelentése, mert igazából megint Noelre terelné a szót? Hát legyen.
- Azt biztosan állíthatom, hogy Noel is ezen a véleményen van, hidd el. - teszem hozzá, miközben egy kissé mellé sétálok, hogy a fülébe mondjam. Bármennyire is fel akarom tüntetni őt jóként a szemében, annál jobban megkísért, hogy minden piszkos kis ügyét kitárjak neki. Hiszen joga van tudni nem? Mégis, az sokkal ésszerűbb lenne, ha ezt maga Noel mondaná el. Hiszen, nem vagyok se a csicskája se a szennyesládája, hogy helyette osszam meg. Az érzés, ellenben csak tovább idegesíti a természetem. Ó, bárcsak most rágyújhatnék! Noh, tudom, tiltás kaptam, de akkor hogy hűtsem le magam? Talán vessem bele magam a Dunába? Utolsó mencsvárnak nem lenne rossz.
- Nah de most komolyra véve a szót... - kezdek bele, mire egy ütemet lassítok a tempómon.
- Te hogyan ismerted meg Noelt? - faggatom érdeklődésből. Pedig tudvalevő, hogy utálok róla beszélni, de ha jobb témám nem volt? Mindenesetre, az szintén rendkivűl foglalkoztat, hogy vajon milyen maszlagot adott be neki, hogy ennyire oda van érte. Egyszerűen undorító, amit képes művelni a nőkkel. Mintha egy darab rongyként tekintene rájuk. Akkor miért is tartok attól, hogy elmondjam az igazságot Vandának, erről mocskos szemétládáról? Ch...mert nem akarok bajt! Komolyan most már igazán meglep ez a nagy hév, hogy Vandának jót akarjak. Szinte olyan mintha védelmezném és óvnám őt. Mi történik velem?!
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 6:06 pm

Hülyén érzem magam egy kicsit. Gondolom, aki az iskolában lázad, az otthon is, szóval biztos nem érdekli, hogy a szülei mit szólnak ahhoz, ha késik. Bezzeg az én szüleim! Kiakadnának, ha kilenc után érnék haza, kivéve, ha előtte nem jelentettem be és nem kaptam rá engedélyt. Mert ha igen, akkor semmi probléma, mehetek amerre csak szeretnék. Noellel sem egyszer mentem már el bulizni, nélküle viszont még soha. Nem azért, mert ő vagy a szüleim megtiltották volna, hogy egyedül vágjak neki az éjszakának, hanem mert nem akartam úgy elmenni sehova. Szeretek szórakozni, a barátnőimmel is, de... mostanában attól is féltem, hogy részegen olyat teszek, amit később megbánnék. Hogy talán részegen elmondok mindent Reginának és ezzel a legkisebb esélyeimet is elbaltázom. Nem akarom, hogy ez történjen, inkább ülök otthon vagy megyek Noel oldalán a partikra.
- Oké. Csak biztos akartam benne lenni, mert igazából sejtettem, hogy nem érdekel túlságosan - mondom, kicsit bővebben kifejtve már megint gondolatomat. Meg kell tanulnom csendesebbnek lenni, vagy egyszerűen szűrni mondandóm nagy részét a haszon és a fölösleg alapján.
Én személy szerint még senkitől sem hallottam, hogy a Szent Johanna egy rossz suli lenne. Ami azt illeti, először nem tudtam eldönteni, hogy a Bajzába vagy a Johannába menjek, mert mindkettő erős iskola tudtommal, mindkét helyre szívesen jártam volna és járnék is a mai napig. Viszont nem bántam meg, hogy választásom a Bajzára esett. Szeretek ebbe az iskolába járni és nem változtatnék a döntésemen semmi pénzért. Annak fejében sem, hogy Noel a másik iskola tanulója. Nem kell nekünk sülve-főve együtt lennünk, az csak tönkretenné a kapcsolatunkat!
- Van aki rossznak állítja be? - vonom fel szemöldökömet, de közben kitartóan lépdelek tovább.
Mikor mellém lép és kicsit közelebb hajol, hogy a fülembe súghassa mondandóját, libabőr fut végig hátamon. Furcsa hatással van rám, de nem tudom eldönteni, hogy kellemesen vagy kellemetlenül furcsa módon. Ezen még gondolkoznom kell, addig is próbálom nem engedni, hogy bármiféle hatást is kiváltsanak belőlem a szavai vagy a tettei.
- Örülök, hogy legalább te tudod. Nekem nem igazán beszél a sulitokról - vonok vállat.
Nem értem, miért hozta fel újra Noelt témának. Direkt azért kérdeztem az iskoláról, mert nem akartam, hogy kellemetlenül érezze magát a barátom miatt, azaz hogy róla csevegünk, de ha ő hozta fel, hát kár lenne a bűntudatnak. Nagyot nyelek, felé pislantok.
- Az unokatestvérével jött át a Bajzába, mert valami szórólapot osztogattak. Iskolák közti verseny... nem tudom már, pontosan milyen. Én óráról siettem és véletlenül fellöktem... nagyon ciki volt - mesélem és közben egy barna tincset a fülem mögé tűrök. Mosolygok az emléket látván magam előtt - Beszélgetni kezdtünk, ő meg folyamatosan bókolt nekem. Aztán elkérte a számomat, én pedig megadtam. Innen meg már minden magától értetődő... első randi és egyebek. Semmi különös nincs benne. Azt mondta, első látásra belém szeretett, de... sosem hittem el ezt igazán. Csak jó néha ebben a hitben ringatni magam - vonok vállat, majd ránézek.
Annyira furcsa, hogy ezt épp Viktorral beszélem meg, bár nem tudom, pontosan miért. Talán mert Noel iskolatársa és mert nem ismerjük túlzottan még egymást. Tennünk kell ugyan érte, de lehet, hogy jobb lett volna először valami általánosabb témával kezdeni.
- És neked? Van valakid? Mármint... ne vedd személyeskedésnek! Csak kíváncsi vagyok - elkapom pillantásomat, cipőm orrát kezdem el tanulmányozni s közben elérünk az utolsó sarokhoz, azaz nem sokára már a házunkhoz.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 6:53 pm


Viktor & Vanda




K ésiő hideg fuvallat járja át az egész testem, ami a lány haját is megmozgatja. Csak most látom, milyen szép! Te jó ég! Mintha teljesen más lennék. Holott nem vagyok az megszállott álmadozó, vagy mi. Kérdésére viszont megnémulok. Hogy nekem valakim? Szó se róla! Nem mintha olyan esetlen lennék női szemmel. Csaképp nem kerestem, és őszintén nem is éreztem szükségesnek megtalálni az igazit. Ugyan a mondás szerint, ő talál majd rád. Nah mi degy...de valamilyen felelettel muszáj illesem.
- Pillanatnyilag nincs, és bevallom nem is volt. De hagyuk ezt a lehangoló hangnemet, met szó sincs róla, hogy nem lett volna lehetőségem valakinek elrabolni szívét... - valahogy csak kinyögtem ha már komolyabb témákról esett szó. Én végképp nem loghatok ki belőle.
- Ennek ellenére, nem keresem olyan nagymértékben azt a bizonyos nagy őt. - fejtem ki részletesebben, hogy jobban értelmezze a szavaimat. Majd ismét felidéződik bennem amit Noelről fejtegetett. Tipikus. Ez a lány is ugyanúgy fogja végezni, mint a többi volt exe. Pedig kár lenne egy ilyen kedves lányt a földbe tiporni. Akkor hagyod ezt megtörténni, Viktor!?
- Álljunk meg! - figyelmeztetem, miután megtorpanok előtte mint akadály tényező. Nagy levegőt véve, nézek a gyönyörű szemeibe, míg a kezem a vállára csúszik. Készen állok elmondani igazat. Köteleségem megtenni!
- Noel nem az akinek mondja magát! - tessék. Kimondtam, és oly nehéz volt, hogy bele se gondoltam. De ha már kész tények elé állítom, akkor ideje folytatom amibe belekezdtem. Bár a bűntudat belülről majd fölfal, amiért nem voltam képes türelemmel kivárni Noel leleplező vallomását. Csakhogy, azt sem hagyhattam, hogy talán rá egy napra eldobja magától mint egy elhasznált zsebkendőt.
- Tudom, az én számból hallani elég valószinűtlen, de ismerem már vagy 2 éve. Tudom, hogy bánik a nőkkel. Becsmérelten, és kihasználja őket. És ennek egy csepnyi megbánását sem mutatja. Fogalmam sincs melyik sorszámú lány vagy a sok közül, akit azzal szédít hogy csakis téged szeret. Gondolom ezt mondta. Sajnálom amiért a előzökben nem mondtam el az igazat, de jogod van tudni, ha el akarom mondani ha nem. - hosszas monológom között nagyot szuszanok, mire beáll egy fajta harapható kísértetiesen csöndes moraj. Semmi szó, semmi zaj. Ahogy reméltem. Lehet, hogy jobb abban a tudatban gyözködni magát, hogy nekem mint vadigenek nem hiszi egy szavát se, de ha egyszer igazat mondok, az úgyis van. Nem lehetem gondos kis tündér keresztanyó, hogy a szönyeg alá söpörjem Noel mocskoságait. És valójában, nem is ráharagszom igazán, hanem magamra, amiért védni próbáltam azt a szemetet.
- Kérlek higyj nekem! Nem akarom, hogy te is a többi lány közzétartoz, akit lelkifurdalás nélkül Noel játékszerként használ! - mondom kissé erényesebben, eközben kicsit magamhoz is rántom. Aztán ismét eszmélve elengedem. Eddig észre se vettem, hogy pont a háza előtt toporzékolunk. Úgy látom ennek halvány reménysugara van. Azért a lelkiismertem büszke, gondolom, e tett után.
- Úgy látom megérkeztünk...tényleg sajnálom Vanda. - jelentem ki, miközben szemeim a földre szegeződnek. Együttérzek vele. Milyen gondolatok hagyják most el a fejét, azt legszívesebben én is kideríteném. Persze nem rendelkezem természetfeletti képeségekkel, tisztába vagyok vele. De nem bánkodom. Inkább azért, mert ezzel a közlésemmel szinte beléfolytottam a szót. Lelkileg talán már halott. Istenem! Eszem marasztalása csaknem befolyásolja a testemet, így cselekvéseim odavezetnek, hogy aggodóan átölelem.
Vissza az elejére Go down
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 8:47 am

Ajkamra harapok, hogy elrejtsem mosolyomat, amit az fakaszt ki, hogy megtudom, még sosem volt barátnője. Köztük talán ez ciki lenne... vagy nem is tudom. Noel biztosan nevetne rajta, én viszont aranyosnak találom, ha valaki még ennyi idő után sem bonyolódik kapcsolatba csak azért, hogy legyen valakije. Még nem találta meg azt a lányt, akit keres... érthető és teljesen korrekt érv. Nagyot nőtt a szememben, főleg, hogy ilyen nyíltan bevallotta és még csak nem is szégyenkezett vagy szabadkozott miatta. Van valami Viktorban, ami a többi fiúban nincs és nem is lesz soha.
- Nem is feltételeztem, hogy ne lett volna alkalmad elcsavarni egy lány fejét - rázom meg fejemet, hogy hitelesítsem, nem hazudok és tényleg meg sem fordult a fejemben.
Bele sem gondoltam, hogy mit fog szólni ahhoz, amit elmeséltem. A fiúk számára - de még Regina és Dia számára is - hihetetlen a történetünk, merthogy túl szép és túl jó benne minden. Noel e köré vont valami cukormázat, amitől tökéletesnek tűnik a találkozásunk, de valójában korántsem volt az. Már hogy lehetne, mikor sietségemben letaroltam?!
Meglep, mikor Viktor hirtelen ötlettől vezérelve elém lép és nem hagy tovább menni. A szívem megint a torkomban dobog, főleg mert nem számítottam rá, így léptem volna tovább és a vártnál közelebb vagyok most hozzá. Teszek hátra egy tétova lépést, miközben nagyot nyelek és azokba az észveszejtő, mogyoróbarna szemekbe nézek.
- Ho... Hogy-hogy nem az, akinek mondja magát? - kérdezem megrettenve kicsit, belegondolva a válaszba.
Beszélni kezd, én pedig ajka mozgását figyelem. A szavak, amik lehömpölyögnek róla félelmetesnek tűnnek és betemetnek engem. Olyasmit mond, ami nem lehet igaz. Tudom, hogy Noel nem ilyen. Nem bántana engem. Nem alázna meg. Nem csalna meg! Ő maga mondta, hogy már megtette volna, ha a többi srácra hasonlítana... Nem hazudna nekem. Szeret. Hűséges. Nem olyan, amilyennek Viktor beállítja.
- Hagyd abba... - súgom csak és már nem tudok a szemébe nézni. Sírni akarok, megint, mint a múltkor, mikor Noel az iskolához hívott, közben pedig bent sem volt aznap.
Remegni kezdek. Reszketek. Azt akarom, hogy a barátom itt legyen és mondjon ellent Viktor szavainak. Nem akarom ezt végighallgatni és nem akarok olyasmire gondolni, ami biztosan nem igaz. Többen is próbálták már tönkretenni a kapcsolatunkat, puszta féltékenységből. Sosem hagytam és most sem fogom. Miért csinálja ezt Viktor? Miért kell mindenkinek szétzúznia a szép dolgokat?
Mély levegőt veszek. A tömbház, minek egyik hatalmas lakásában élünk, most fölénk tornyosul. Úgy érzem, az lenne a legjobb, ha ebben a pillanatban rám dőlne és agyon nyomna. Igen, ezt akarom.
Átölel, kellemesen édeskés illat vegyül a dohányfüst fojtogató szagával és ez a kettő olyan egyveleget alkot, ami Viktor különleges illatává alakul át. Jellegzetes, könnyen felismerhető és megkülönböztethető.
- Engedj el! - mellkasánál fogva tolom el magamtól. Haragszom, de a csalódottságom most felülkerekedik rajta - Ne-nem hiszem el, hogy ezt mondtad... - kézfejemmel letörlök egy kósza könnycseppet az arcomról.
Nem bírok tovább vele lenni vagy a szemébe nézni. Nem bírom elviselni ezt a kellemesen füstös illatot, sem az óvatos szavakat. Bátran kijelenthetem, hogy kiakadtam. Hátat fordítok hát Viktornak és szó nélkül nyitok be a lépcsőházba. Felrohanok a lépcsőkön, figyelek közben, nehogy hasra essek, majd az ajtónkhoz érve benyitok. Dia tehát itthon van. Hogy elkerüljem a fölösleges kérdéseket, a szobámba veszem az irányt cipőstül, végül az ágyra vetem magam és magzatpózba gömbölyödve engedem szabadjára könnyeimet.
Vissza az elejére Go down
Human Viktor
Diák
Diák
Human Viktor


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 9:18 am


Játék vége!

Köszönöm ezt a remek játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Viktor és Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viktor és Vanda   Viktor és Vanda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Viktor és Vanda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hajni és Vanda
» Human viktor ~ his list •••
» Latzkovits Vanda Zsófia
» Human Viktor (Kész!)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Temető :: Archivált játékok-
Ugrás: