Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Latzkovits Vanda Zsófia Cbox-6
The Staff
Latzkovits Vanda Zsófia Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Admin
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Human Viktor
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Beregi Marcell
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Latzkovits Vanda Zsófia Vote_lcapLatzkovits Vanda Zsófia Voting_barLatzkovits Vanda Zsófia Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Latzkovits Vanda Zsófia

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Latzkovits Vanda
Diák
Diák
Latzkovits Vanda


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budakalász

Latzkovits Vanda Zsófia Empty
TémanyitásTárgy: Latzkovits Vanda Zsófia   Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 7:37 pm






Latzkovits Vanda Zsófia


no girls, no problems

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 1993. március 6., Budakalász
KOR: tizenhét
BECENÉV Vanda, nem szeretem, ha becéznek. Egyedül a legjobb barátnőmnek engedem meg, hogy Zsófinak szólítson, ugyanis a második nevemmel sem vagyok teljes mértékben kibékülve.
SZERET: Noel :: Vízipipa :: Bulik :: Pop zene :: Romantikus filmek :: Spanyol kultúra :: Csokoládé minden mennyiségben :: Baseball, de kizárólag nézni :: Kertészkedés :: Anya és apa :: A nővérem, Dia :: Regina :: Kutyák, főleg a kisebbek :: Karácsony :: Nyár :: Jégkása :: Divatlapok :: Könyvek, töménytelen mennyiségben :: Bajza József Általános Iskola és Gimnázium
NEM SZERET: Kontrollálhatatlan érzések :: Féltékenység :: Düh :: Káposztás tészta :: Ha meg akarják mondani, mit csináljak :: Rock zene :: Küzdősportok :: Testnevelés órák :: Sárga szín :: Hazugságok :: Görények (itt főként a kisállatra célzok, ami oltári büdös tud lenni) :: Horror filmek :: Amikor apa túlórázik :: Dia piszkálódásai :: Dia pasija, Gábor, mivel enyhén perverz a srác :: Alkohol, mert csak elvesztem miatta a józan eszemet
BESZÉLT NYELVEK: Magyar (még szép!) és spanyol anyanyelvi szinten, plusz nem rég kezdtem el tanulni az olaszt
KEDVENC TANTÁRGY: Egyikkel sincs konkrét bajom a tesit leszámítva, de ha választanom kellene, azt hiszem a magyar órák a nyerők, azok közül is az irodalom
MINDIG NÁLAM VAN: Szőlőzsír, telefon, pénztárca, kulcscsomó, zsebkendő, rágógumi, füles és néha még egy könyv is
TITOK: Azt hiszem beleszerettem a legjobb barátnőmre és ez nagyobb probléma, mint azt hamarabb gondoltam volna. Főleg úgy, hogy Noelt is szeretem és hülye lennék eldobni magamtól.
FÉLELEM: Hogy Dia elmondja mindenkinek a titkomat :: Hogy nem bírok tovább ellent mondani a kényszernek és bevallok mindent Reginának :: Hogy elveszítem Noelt :: Hogy nem vesznek majd fel az egyetemre
CSOPORT: Államisok
KEDVENC ÉTEL: A mátrai borzas, de imádom a vadast is
SZERELEM: Noel... a másik illető pedig nem publikus és valószínűleg soha nem is lesz az.
ANYA: Latzkovitsné Pásztor Annamária, a világ legjobb anyukája, aki süt, főz és gondoskodik rólam már tizenhét éve. Néha úgy veszem észre, hogy többet próbál vállalni, mint amennyit elbír negyven éves fejjel, ezért sokszor igyekszem rábeszélni a "kevesebb néha több" elméletre. Fogorvos egyébként és imádja a gyerekeket. Sokáig óvónő akart lenni, de idejében rájött, hogy mostani szakmájával sokkal többre megy.
APA: Latzkovits Tivadar, a világ legeslegjobb apukája, aki kiskoromban esténként akár éjfélig a karjaiban tartott, mert csak ott tudtam elaludni. Imádom őt, bár sokszor elfoglalt és nincs ránk ideje. Annak viszont örülök, hogy a hétvégéit nem engedi betáblázni, mert azt a családunknak szenteli teljes mértékben. Gondoskodó, figyelmes férfi, aki nagyon, de nagyon sokáig próbálta távol tartani a házunktól Noelt. Másfél év után már belátja, hogy rendes fiút engedett a közelembe. Apa egyébként negyvenként éves, ügyvéd és Budapesten dolgozik, szóval reggelente ő szokott iskolába vinni engem és Diát is.
TESÓK: Latzkovist Diána Georgina, az egy szem nővérem, aki végre megállapodott! Anyáékat kikészítette már, hogy folyamatosan más srácokat hordott haza, arról viszont nem tudtak, hogy egyikkel sem feküdt le. Bizony, Diával olyan jó kapcsolatot ápolok, hogy még ezt is elárulta nekem. Az ujja köré csavarja az összes hímet, de csak játszik velük, még az ágyába sem engedi be őket, amit én bőszen támogatok. Sajnálom, hogy most épp Gábor mellett kötött ki, aki köztudott, hogy a suli szívtiprója, nem mellesleg enyhén perverz is. Dia tud róla, hogy beleszerettem valamilyen úton-módon a legjobb barátnőmbe, de azt ígérte, nem mondja el senkinek. Tizennyolc éves és a Bajza Józsefbe jár, ugyanoda, ahova én. Elég jó dolog egy végzős tesóval az oldalamon suliba járni.
ÖT SZÓ RÓLAM: találékony :: bizonytalan :: befolyásolható :: kedves : jószívű :: önzetlen :: segítőkész
PLAY BY: Crystal Reed
HÁZIÁLLAT: Habcsók, egy imádnivaló chow-chow, aki mindössze három hónapos. Anyáék leptek meg vele, mivel tudják, hogy bolondulok a kutyákért.
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Noel, Regina és a családom minden tagja
PÉLDAKÉP: P!nk, főleg folytonos lázadása miatt és amiért képes figyelmen kívül hagyni az egész társadalmat
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: P!nk, Lola, Jamie Woon, Chris Lawyer, Tóth Gabi, Chris Brown (bár haragszok rá, amiért elpáholta Rihannát), Rihanna, Britney Spears, Shakira, Compact Disco
KLUBOK: Csak A Könyvek :: HIMYM 4EVER :: le.a.káposztával :: Együtt a drogok ellen :: A spanyolok és mi :: Küzdj az álmaidért! :: Építsd önbizalmad! Nézz tükörbe!
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Audrey Hepburn
ISKOLA: Bajza József Általános Iskola és Gimnázium
ÉVFOLYAM: 11.
OSZTÁLY: -
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? Tavaly nyáron találkoztam Robert Pattinsonnal. Lányok, tényleg nem nagy durranás!



A föprodukció!

Az ágyammal szemben lévő faliórára pillantok, miközben Noel lágyan nyakamba csókol és engem elönt az az ismerős bizsergés, ami mindig jól eső érzéssel tölt el. Ajkamra harapok, szemhéjaim lecsukódnak és egyszerűen hagyom, hogy teste testemnek simuljon. Mikor ajkai ajkaimra térnek vissza kezem akaratlanul is tarkójához siklik és ott a barna tincsekbe túr. Csókjaival lehel belém életet, ezzel minden irántam táplált érzését képes rögzíteni bennem. Úgy érzem, hogy menten felrobbanok a mérhetetlen szerelemtől, ami akkor lopózik leginkább felszínre, mikor velem van. Most csak őt akarom, csak vele akarok lenni.
Ujjai türkiz színű pólóm szegélyére markolnak és finoman felfelé vezetik azt. Hagyom, hogy lassan és óvatosan, gyöngéd mozdulatokkal lefejtse rólam az útban lévő textilt és hagyom, hogy bepillantást nyerjen alá. Egy fekete, csipkés melltartót viselek és örülök, hogy reggel épp erre esett választásom. Egyáltalán nem számítottam arra, hogy estére ez fog történni.
Megcsókolja hasamat, majd egyre feljebb halad és egyszer csak már a pólóját sem viseli. Kidolgozott mellizmainak, széles vállainak oly tökéletes vonulata van, hogy egyenesen zavarba jövök. Ő pedig csak folytatja, amit elkezdett, mintha nem is lepné meg az, ami a ruhák alatt várta. Mintha természetes lenne számára az, hogy engedem, hadd vetkőztessen.
Nadrágomhoz nyúl, a gombokra tapasztja ujjbegyeit és próbálja kipattintani őket helyükről, de én megállítom cselekvését. Pihegve támasztom meg másik kezemmel mellkasát, ezzel eltolva magamtól. Hátrahúzódik, térdére ül és úgy néz rám, mint egy idiótára. Lehet, hogy éppenséggel az is vagyok.
- Nem megy - mondom ajakrágcsálva, mire ő összevonja fekete, mégis meglepően szépen ívelő szemöldökét.
- Mi az, hogy nem megy? - kérdőn néz rám, a hangnem kicsit éles, de kevés ahhoz, hogy bántson. - Egy év után... hogy-hogy nem megy? - sötétbarna tincseibe túr, amitől eszméletlenül szexinek tűnik. Valójában az is, bár ritkán közlöm ezt vele.
- Még... még nem vagyok rá kész. Ne haragudj, de most nem fog menni! - hebegem és pólóm után nyúlok. Lassan, komótosan veszem vissza és addigra már csak Noel dühös tekintetét nézhetem.
- Jó - mondja és feláll az ágyról. Felveszi sötétkék pólóját, ami feszesen tapad mellkasára, kirajzolva erőteljes izomzatát, amitől a legkeményebb, leghatározottabb női szív is hatalmasat dobbanna. - Ahogy akarod - vállat von.
- Most elmész? - kérdezem és talpra állok, vele szembe. - Komolyan itt hagysz csak azért, mert... - kezdenék bele, de nem hagyja, hogy folytassam.
- Igen, pontosan azért. Másfél éve vagyunk együtt. Vártam. Elég sokat... és te még most sem vagy hajlandó abszolút semmire - bőszen magyaráz, szerintem a pulzusa is az egekben szárnyalhat. - Nem azt mondom, hogy egy kapcsolat a szexről szól, de ez azért fontos. Nagyon fontos... nekem. És legalább ezt szem előtt tarthatnád, mert másfél éve nem erőltetem, várok, hogy neked mikor lesz jó... ráadásul nem csaltalak meg. Tudod, hányan lennének képesek ilyesmire? Megsúgom, hogy senki. Más csávó már rég félrekefélt volna! - az utolsó mondatot szinte az arcomba vágja. Szóval érezzem magam szerencsésnek, amiért a barátom még nem csalt meg. Hát ez szép.
- Ne kiabálj, légy szíves! - préselem ajkaim közt, egy könnycsepp gördül le arcomon. Gyorsan letörlöm. - Ha... ha neked ez így nem jó, akkor rajta, menj csak el! Vagy szakíts velem, tegyél amit akarsz! Szeretlek, de nem csinálok olyasmit, amire... amire még nem állok készen - zokogni akarok, aztán arcon vágni, hogy észhez térjen. Ő nem ilyen. Ő sosem tenne ilyesmit. Nem mondaná azt, amit pár perce mondott.
- Holnap beszélünk - bólint. - Remélem, addigra belátod, mekkora hülyeség, amit csinálsz - fejezi be, aztán kisétál a szobámból, és hallom, ahogy elköszönvén a szüleimtől elhagyja a házat.
Bátran állíthatom, hogy összevesztünk. A másfél év alatt most a legkomolyabban. A szex miatt. Csodás.

--------------

- Fel tudod ezt fogni? A szex miatt! Csak azért, mert nem akartam... és ő ezért... - sírok, folyamatosan, pedig nem akarom, hogy Regina ilyen gyengének lásson.
Igaz, hogy a legjobb barátnőm, de tudom, mennyire utálja, mikor valaki a karjai közt kezd rázendíteni, bármiféle problémája is legyen az illetőnek.
- Nesze! Fújd ki! - nyújt felém egy zsebkendőt, én pedig azt teszem, amit mond. Szipogva próbálok lenyugodni, közben mély levegőt veszek, majd kifújom azt.
- Köszönöm! - mondom és egyenesen gleccser kék íriszeibe nézek, amik olyan lélegzetelállítóak, hogy egyszerűen képtelenség nekik ellenállni. Ha ezek a szemek kérnének tőlem valamit, biztos, hogy nem ellenkeznék. Sőt, kérniük sem kellene!
- Mit? A zsepit? Ne köszönd! A tiétek - emeli meg a százas csomagot és széles mosolyra húzza rózsaszín ajkait.
- Nem csak azt - rágcsálom ajkaimat, ahogy mindig szoktam idegességemben. - Hanem, hogy itt vagy velem... és hogy meghallgatod, amit mondok pedig egyáltalán nem lenne kötelességed - sóhajtok.
- Ne rágd a szádat! - szól rám és finoman államhoz nyúl, hogy hitelesítse nem tetszését. - Először is, még szép, hogy meghallgatom! A barátnőd vagyok, elég durva lenne, ha nem első kézből, elsőként értesülnék erről a Noel-Vanda boxmeccsről - forgatja szemeit.
- Nem verekedtünk! Senki sem ütött meg senkit - közlöm vele komolyan, mire ő elneveti magát.
- Tök mindegy. Ha érted miről beszélek, légyszí' ne köss belém! - megköszörüli torkát. - A másik meg, szívesen vagyok itt. Alapjáraton is, nem csak, ha szükséged van rám, szóval örülök, hogy most még ürügyem is van. Mostanában túl sokat vagy Noellel és keveset velem. Lassan féltékeny leszek a pasidra - csóválja rosszallóan a fejét, de a végén elvigyorodik.
Én egy pillanat erejéig azt gondoltam, hogy komolyan gondolja. Felcsillant a szemem, hogy talán tényleg akar engem és nem csak úgy, mint egy barátnőt, akivel elütheti vásárlással vagy pletykálással a időt. Már nem egyszer gondoltam bele, hogy mi lenne, ha mi ketten... szóval, ha mi ketten együtt lennénk. Lehet, hogy boldog lennék, bár kétségtelenül komplikálttá válna minden körülöttünk. Nem akarom kínos helyzetbe hozni mások előtt, mivel ez egy elég komoly dolog lenne. Nekem mindenképp.
- Bocsi. Majd próbálok több időt tölteni veled... ezek után meg pláne nem fogunk egymás nyakán lógni! - morranok fel és összefonom karjaimat mellkasom előtt.
- Csak keményen, csajszi! - simogatja meg bátorítóan karomat, aztán feláll az ágyról és belebújik abba a papucsba, amit azért adtam neki, hogy ne mezítláb mászkáljon a házban. Sajnos nincs padlófűtésünk és nem akarom, hogy megfázzon.
- Most meg hova mész? - kérdem, lopva végigpillantva hosszú lábain, amit az a rövid short egyáltalán nem takar el.
- Leszaladok, hozok popcorn-t. És ha nem gond, itt alszok. Anyu hozott el és kizárt, hogy el is jönne értem este tizenegykor - von vállat, aztán leszalad a földszintre és valamit mond apának. Imádom, hogy ennyire otthon érzi magát nálunk... és ezt a leghalványabb irónia nélkül mondom.



A hozzászólást Latzkovits Vanda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 24, 2012 8:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Aug. 22.

Latzkovits Vanda Zsófia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Latzkovits Vanda Zsófia   Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 8:16 am

Igazán érdekes a karakter, kíváncsi vagyok hogy alakul a sorsod, de a központozással itt is van egy kis bibi.
Párbeszédnél ha kijelentő mondat, sosem teszünk pontot. Erre figyelj, ha javítottál, gyorsan el is fogadlak.
Vissza az elejére Go down
http://szjg.secretsstories.com
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Aug. 22.

Latzkovits Vanda Zsófia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Latzkovits Vanda Zsófia   Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 8:39 am

Köszönöm a gyors javítást, így már el nincs semmi gond, szaladj foglalni játszani.
Vissza az elejére Go down
http://szjg.secretsstories.com
Ajánlott tartalom





Latzkovits Vanda Zsófia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Latzkovits Vanda Zsófia   Latzkovits Vanda Zsófia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Latzkovits Vanda Zsófia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hajni és Vanda
» Viktor és Vanda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: