Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Ada & Tamás :: Park és környéke Cbox-6
The Staff
Ada & Tamás :: Park és környéke Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Admin
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Human Viktor
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Beregi Marcell
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Ada & Tamás :: Park és környéke Vote_lcapAda & Tamás :: Park és környéke Voting_barAda & Tamás :: Park és környéke Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Ada & Tamás :: Park és környéke

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kovács Tamás
Városi
Városi
Kovács Tamás


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Magyarország

Ada & Tamás :: Park és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Ada & Tamás :: Park és környéke   Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 8:43 am

NOTES: IGYEKEZTEM VALAMI ELFOGADHATÓT ÖSSZEHOZNI
OUTFIT: HERE
TAGGED: HAMVAS ADA
Nincs szó leírni e szenvedést
Az életet érteni egy élet is kevés!
Nem akarok semmit se csinálni, csak szimplán feküdni ezen a megátalkodott kanapén, kezemben a hörcsöggel, akit szívből utálok és bámulni a plafont, ahogy azt már fél órája teszem. A kávéfőző sípolni kezd, hallom, ahogy Angéla leemeli a tűzről, majd egy bögrét vesz le a polcról. Minden olyan furcsán természetesnek tűnik most, pedig már akkor megváltoztak a dolgok, mikor vér szerinti anyám lepasszolt nekik. Mondhatnám, hogy boldog vagyok, de akkor hazudnék. Inkább elhitetem velük, hogy gond egy szál se és élem az életem, bejárok az egyetemre, mintsem megkeserítsem az életüket azért, mert az enyémet is megkeserítette egy nő, akinek nem volt bátorsága felnevelni. Talán attól félt, hogy nem lenne jó anya vagy attól, hogy minden más lenne egy gyerekkel az életében... Nem tudom, mi volt vele a helyzet, de egyik sem kifogás, nem tudna olyat mondani, amivel megsajnálnám vagy megbocsájtanék. Egy ócska rib*nc lehetett, ehhez kétség sem fér.
Két órája van már annak, hogy felhívtam Adát annak reményében, hogy találkozhatunk. Hiányzik, igazából mindig hiányzik, de szerencsére a tanulás lefoglal annyira, hogy néha ki tudjam űzni őt a fejemből. Nem sokaknak beszéltem még Adáról, mert sokszor nem tudom, mi van velünk. Vagyis, pontosan tudom, hogy mi van velünk, mert szeretem és ha minden igaz, ő is szeret, de zavar a korkülönbség. Öt év. Öt év túl sok nekem... Eddig nem zavart, de most már egyre jobban kezd. Pontosan nem tudnám megmondani, minek nevezzem azt a valamit, ami folyamatosan égető gondolatként tör rám. Furcsaság. Nevezzük furcsaságnak!
- Ki fogod nyírni. - mondja valaki, én meg ijedtemben összerezzenek. Csak Márk áll az ajtóban és figyel, mintha várna valamire.
A hörcsögre nézek, akit a kelleténél jobban szorongatok. Gyorsan engedek a szorításon és felülök a kanapén.
- Bocs. Vedd el, légyszi'! - mondom és felé nyújtom, mire ő idesétál hozzám és kiveszi a kezemből.
- Anya tud róla, hogy elmész itthonról? Ki fog akadni. - magyarázza és levágja magát a kanapéra.
Fogalmam sincs, honnan találja ki mindig, hogy mire készülök, de tuti valami zsenipalánta a gyerek. Ilyenkor érzem igazán, hogy kilógok a sorból. Cseppet sem hasonlítok Kovácsékra.
- Már tudja, szóval csigavér! - rázom meg fejemet, mert utálom, mikor ilyenkor kárörvendőn közöl velem dolgokat. - Majd jövök, oké? Etesd meg az egeredet, mert tényleg megdöglik! - figyelmeztetem a hörcsög felé biccentve, aztán cipőt húzok és kisétálok a házból, anélkül, hogy szólnék távozásomról Angélának.
***
Összedörzsölöm kezeimet, a hideg arcomba csíp. Talán hülyeség volt pont a parkban megbeszélni a találkozót, de most már mindegy. Megvárom itt, aztán elmegyünk valami kávézóba. A múltkor meg kellett volna vennem azt a kesztyűt... Így szét fogok fagyni télen. Minden porcikám beleremeg a fagyba, a hó után maradt lucsok pedig bosszant. Imádom a telet, de azt a fajtát kizárólag, amiben a hó vastagon lepi el az utcákat és nem vízzé olvadva kell benne mászkálnunk, hogy mire hazaérek még a cipőm is elázik.
Körbenézek, hátha megpillantom Adát. Várom, hogy láthassam, mert már vagy három napja nem láttam. Túlságosan el voltam foglalva, főleg a tanulással. Most kell csak igazán hajtanom, mert elég rosszul állok. A fotózás elvette minden szabadidőmet, a barátnőmről már ne is beszéljünk! Természetesen nem sajnálom egyikre sem az időt, de valami köztes megoldást kéne találnom. Valamit, ami majd megoldja a problémáimat és egyben a jövőmet is meg tudom általa alapozni.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Aug. 22.

Ada & Tamás :: Park és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ada & Tamás :: Park és környéke   Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 12:40 pm



Brúnó füle tövét vakargattam, miközben az öcsém egy játék pisztollyal ötvenedére is le puffantott. Diadal ittasan mosolygott, hogy ismét sikerült eltennie láb alól.
— Nem unod már? — nézek rá kérlelő tekintettel, a folyamatos kattogtatás eléggé idegesítő.
— Nem! Én is Brunci elfoglaljuk a világot! — mert az biztosan sikerülni fog nekik. Azért remélem, ha felnő nem pont katona lesz, anya szíve meghasadna, ha a kicsi fia, még valami veszélyes közelébe menne.
— Sok sikert hozzá — figyelmemet ismét a kutyusra összpontosítom. Igazából már indulnék, de semmi kedvem a latyakban álldogálni, amíg Tamást várom, már csak egy jó megfázás hiányzik.
Mióta felhívott azon járt az agyam, hogy el kellene mondanom neki. Azonban félek a reakciójától, hogy talán elhagy, mert nem akar apa lenni. Mindig is bennem volt ez a félsz, hogy egyszer csak elmegy, és soha többé nem látom. Sosem mondja, hogy szeret… de ezek csak szavak. Mit számítanak? De nem hiszem, hogy egy huszonkét éves srác pont babázni vágyna, még előtte az élet, hogy kérhetem tőle, hogy mindent dobjon el értem, bármennyire is szeretném. Azonban tudnia kell a babáról.
Megráztam a fejem, majd az előszoba felé vettem az irányt. Gyorsan belebújtam a csizmámba majd felkaptam a kabátom. Jeleztem drága kis családomnak, hogy egy ideig nem leszek itthon, majd már rohantam is. Csodálom hogy nem estem hanyatt a csúszós lépcsőn.
Csak látni akartam Tamást, jó szorosan hozzábújni, és néhány pillanatra elfelejteni minden gondomat.
Lelassítottam, mélyen beszívtam a jeges levegőt, marja a torkom, de nem érdekel. Jól esik a fájdalom, kitisztítja a fejem. Megszabadít a nevetséges gondolatokkal, és az égető érzés egyetlen egy másodperc erejéig megszabadít a kínzó érzésektől. Tekintetem elfordítom a talajról, majd tovább indulok a park felé. Bár inkább futni szeretnék, mégis inkább csak sétálok, gondolkoznom kell. Mit mondok? Egyáltalán elmondjam most?
Nem törhetek csak rá, hogy „Szia, terhes vagyok.”. Jézusom, komolyan teljesen hülyének érzem magam.

Végre megpillantottam, háttal állt nekem, láthatóan fázott. Gyorsabban szedtem a lábamat
Egyre gyorsabban szedtem a lábamat, míg nem oda értem hozzá.
— Kukucs — mosolyogtam rá.
Hát ez nem lett valami szép reag.

Vissza az elejére Go down
http://szjg.secretsstories.com
Kovács Tamás
Városi
Városi
Kovács Tamás


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Magyarország

Ada & Tamás :: Park és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ada & Tamás :: Park és környéke   Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 1:13 pm

NOTES: NEKEM PEDIG NAGYON TETSZETT!
OUTFIT: HERE
TAGGED: HAMVAS ADA
Nincs szó leírni e szenvedést
Az életet érteni egy élet is kevés!
Lépteket hallok a hátam mögül, ezért megfordulok, hogy szemrevételezhessem a közeledő alakot. Megfordul a fejemben, hogy talán már Ada lesz az, s mikor kiderül, hogy jól tippeltem, elmosolyodok.
Már nem izgulok annyira, mint az első randinkon vagy az első találkozásunkkor, de határozottan boldog vagyok és nehezen bírom megállni a mosolygást mellette. Már nem egy kapcsolatom ment tönkre azért, mert a barátnőm feszült volt és nem tudta elengedni magát... egyszerűen folyton úgy érezte magát, mint az első találkozásunkon, nem tudott feloldódni mellettem és ez nagyon, de nagyon idegőrlő tudott lenni. Megfogadtam, hogy én sosem leszek ilyen vagy legalábbis nem mutatom ki idegességemet. Ada mellett nem kell ilyesmin agyalnom, mert teljesen higgadt és nyugodt vagyok a közelében. Talán csak a szívem hagy ki néha egy-egy ütemet, de szerintem ez a szerelemben természetes.
- Szia! - köszönök neki, majd közelebb lépek és apró csókot nyomok ajkaira, mint minden alkalommal szoktam azt tenni.
Hiányzott, és erre most jövök rá igazán, mikor újra vele lehetek. Fázok, kicsit remeg is a kezem, de átfonva karjaimat dereka körül, kezd csillapodni vacogásom.
- Mi újság? Minden rendben van? - kérdezem ráncokba szaladt homlokkal és kicsit aggódóan, mert tényleg nem tudom, mi történt vele az elmúlt napokban. Ez pedig elég gáz, tekintetbe véve, hogy a barátnőm. - Nem fázol? Ha gondolod elmehetünk valahova. Van egy jó kis kávézó a közelben. - nézek abba az irányba, amerre az üzlet van.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ada & Tamás :: Park és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ada & Tamás :: Park és környéke   Ada & Tamás :: Park és környéke Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ada & Tamás :: Park és környéke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kovács Tamás
» Park Min Hee ~ kéész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Temető :: Archivált játékok-
Ugrás: