Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Park Min Hee ~ kéész Cbox-6
The Staff
Park Min Hee ~ kéész Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Admin
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Human Viktor
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Beregi Marcell
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Park Min Hee ~ kéész Vote_lcapPark Min Hee ~ kéész Voting_barPark Min Hee ~ kéész Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Park Min Hee ~ kéész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Park Min Hee
Diák
Diák
Park Min Hee


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Jan. 09.

Park Min Hee ~ kéész Empty
TémanyitásTárgy: Park Min Hee ~ kéész   Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 12:28 pm




Park Min Hee


sunshine-girl

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2003, március hat
KOR: tizenhét
BECENÉV Min Hee
SZERET: énekelni, aludni, enni, a plüssöket
NEM SZERET: ha bántják, hazudni, szomorúnak lenni, buszozni
BESZÉLT NYELVEK: koreai, angol, magyar (bár akcentussal)
KEDVENC TANTÁRGY: irodalom, ének
MINDIG NÁLAM VAN: telefon
TITOK: még sosem csókolóztam.
FÉLELEM: hmm..hát félek a pókoktól, mert hogy nem tudok egyetemre menni.
CSOPORT: Államisok
KEDVENC ÉTEL: ez egyszerű, ramen
SZERELEM: hát ez bonyolult... Kang Dae Ho, aki tulajdonképpen a cserediáktársam egyben a titkos szerelmem.
ANYA: édesanyám, Choi Hee Sun háztartásbeli
APA: édesapán, Park Seo Kyung egy könyvkiadó igazgatója
TESÓK: egy húgom van, Min Ri
ÖT SZÓ RÓLAM: duracell-nyuszi, kajamániás, hétalvó, érzékeny, jó tanuló
PLAY BY: Sulli ( choi jinri)
HÁZIÁLLAT: a plüss állatok mennyire számítanak annak?
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Dae Ho Oppa
PÉLDAKÉP: Park Min Young
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: T-ARA, MBLAQ
KLUBOK:
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Yoon Eun Hye
ISKOLA: Bajza József Általános Iskola és Gimnázium
ÉVFOLYAM: 11.
OSZTÁLY: b
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? koreai vagyok




A föprodukció!

minielovesyou.tumblr.com – 15 napos tumblr challenge


1. nap – Mutatkozz be egy giffel!




2. nap – Jellemezd a családi állapotod!

    Egyedülálló, bár remélem ez a jövőbe megváltozik.


3. nap – Kik a legfontosabb emberek az életedben?

    A családom, illetve Oppa. Nem tudom mit tennék, ha elveszíteném őket. Meg persze a barátaim, akikből nm sok van.


4. nap – Mi az, ami bármi másnál jobban idegesít?

    Baromira idegesít, ha valaki csoszog, vagy nyitott szájjal rágózik. Gusztustalan, és idegesítő is, ráadásul olyan nagyképűnek látszik az ember attól, ha tágra nyitott szájjal rágja a rágnivalót. Továbbá, azt sem szeretem, hogy ha valaki mindig mástól kér segítséget valami olyan dologban, ami saját magának is menne, csak egy icipicit meg kéne erőltetnie magát.


6. nap – Mi a kedvenc könyved?

    nem igazán olvasok, de láttam egy filmet, valamelyik nap, a Felhőatlaszt, és muszáj voltam megvenni a könyvet is. Lenyűgöző! Ráadásul a jövőbeli Koreáról is van benne szó. Kötve hiszem hogy ez meg fog történni, de akkor is tanulságos.


7. nap – Mik a legnagyobb félelmeid?

    Az egyik az, hogy elveszítem a szeretteimet. A másik pedig hogy megnémulok, vagy lebénulok. Azt hiszem, azt nem élném túl. A mandulaműtétemre is alig bírtak rávenni.


8. nap – Mesélj a családodról!

    Hát… koreai család a miénk. Édesanyám teljes jogú anyuka, édesapámnak pedig jól menő vállalkozása van. Az unalmas mindennapokat én dobom fel, én, aki mindig pörög, rohangál, kiabál, dalolászik vagy hasonló. Meg persze a húgom, aki lassan átveszi a búgócsiga helyemet, és életcéljául tűzte ki, hogy idegesítsen. De addig ameddig itt vagyok, ezt sajnos csak interneten tudja, és bizony, ha őszinte akarok lenni, hiányzik.
    Aztán persze ott van Dae Ho Oppa, aki ugyan „csak” a cserediák-társam, mégis, valamiért képes voltam elkövetni azt a hatalmas hibát, hogy beleszerettem. Ez csak azért rossz, mert egy családnál vagyunk, mondjuk külön szobába – frászt is kapnék, ha nem így lenne – minden nap minden percben látom,…és nem könnyít a helyzetemen.


9. nap – Mit szeretnél csinálni 10 év múlva?

    Énekelni, és filmsztárrá válni, vagy legalábbis híres énekesnővé és/vagy színésznővé.


10. nap – Egy rossz szokás, amivel nem tudsz felhagyni.

    hát, ha ideges vagyok, akkor a hajam csavargatom, illetve nem tudok semmit csinálni, akkor huzigálom a talpam a földön. Hát..elég bosszantó személy vagyok.


11. nap – Egy nemrég készült fotó rólad





12. nap – Mi lennél, hogy ha tényleg bármi lehetnél? Használd a fantáziád!

    fóka. Olyan kis cukin üg-nek mikor beszélnek.


13. nap – Eddigi legrosszabb rémálmod

    Hm, sok nagyon rossz rémálmom volt, de talán eddig ez az álom volt a legrosszabb: Egyedül voltam, egy sötét erdőben, és hiába próbáltam kiabálni, nem tudtam. Csak ültem a földön, és hangtalanul sikoltoztam. Borzalmas érzés volt.


14. nap – Hogy szoktad kifesteni magad, és hogyan csinálod meg a hajad egy átlagos napon?

    Nem szoktam festeni magam, nincs rá szükségem, csak ha valami fontos eseményre megyek, a hajamat meg legtöbbször simán, kibontva hordom, esetleg összekontyolom a fejem tetejére. Néha teljesen képtelen dolgokat tudok vele kezdeni, néha hülyének is néznek miatta, de kit érdekel.


15. nap – A kedvenc idézeted

    „Sírva születünk, körülöttünk mindenki nevet. Úgy élj, hogy nevetve halhass meg, és körülötted mindenki sírjon!”





A hozzászólást Park Min Hee összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 16, 2013 1:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Park Min Hee ~ kéész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Min Hee ~ kéész   Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 1:01 pm

Egyetlen egy gondom van, hogy az iskolához nem megfelelő választ adtál. kérlek válasz a két iskola között amely az oldalon működik!
Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Park Min Hee ~ kéész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Min Hee ~ kéész   Park Min Hee ~ kéész Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 12:19 pm

Szaladj foglalni és játszani!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park Min Hee ~ kéész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Min Hee ~ kéész   Park Min Hee ~ kéész Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Park Min Hee ~ kéész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ada & Tamás :: Park és környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: