Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Kovács Tamás Cbox-6
The Staff
Kovács Tamás Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Admin
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Human Viktor
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Beregi Marcell
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Kovács Tamás Vote_lcapKovács Tamás Voting_barKovács Tamás Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Kovács Tamás Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Kovács Tamás Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Kovács Tamás Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Kovács Tamás Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Kovács Tamás Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Kovács Tamás Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Kovács Tamás Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Kovács Tamás Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Kovács Tamás Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Kovács Tamás

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kovács Tamás
Városi
Városi
Kovács Tamás


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Magyarország

Kovács Tamás Empty
TémanyitásTárgy: Kovács Tamás   Kovács Tamás Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2012 6:35 pm






Kovács Tamás Kálmán


a little piece of the loneliness

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 1998. május 2., Székesfehérvár (Magyarország)
KOR: huszonkettő
BECENÉV: Tomi
SZERET: fényképezés; kávé; haverok; gondtalanság, ami ritkán adatik meg; Ada; a béna frizurám; tél; puncs; diós bejgli; és még sok minden más;
NEM SZERET: önzés; okoskodás; mákos tészta; olvasás; kórházak; rózsaszín ruhák és amikor a fehéreket összemossák a pirosakkal; banánturmix; hazugságok; a vér szerinti szüleim;
BESZÉLT NYELVEK: spanyol és német
KEDVENC TANTÁRGY: -
MINDIG NÁLAM VAN: a fényképezőgépem, a telefonom és egy csomag rágó vagy mentolos cukor
TITOK: összeszűrtem a levet egy tizenhét éves lánnyal, akibe ráadásul beleszerettem, de sosem vallanám be neki. Na jó, egyszer úgyis sort kerítek rá, de egyenlőre hanyagolom a témát. Ó, azt is muszáj megemlítenem, hogy örökbe fogadtak és gőzöm sincs, kik az igazi szüleim. Szívás az életem.
FÉLELEM: hogy egyszer szembe kell néznem vér szerinti szüleimmel és hogy gyengének mutatkozok majd előttük
CSOPORT: városlakók
KEDVENC ÉTEL: gyors kaják mindenképp, azon kívül pedig a paprikás krumpli, ami nálam mindent visz
SZERELEM: Hamvas Ada: kicsit belezúgtam, de ő még nem tud róla. Ha minden jól megy, nem is fog.
ANYA: Szepes Angéla (nem vér szerinti)
APA: Kovács Szilveszter (nem vér szerinti)
TESÓK: Kovács Márk (nem vér szerinti)
ÖT SZÓ RÓLAM: kedves, jó fej, megértő, gondterhelt, tanácstalan, titoktartó, céltudatos, határozott;
PLAY BY: Evan Peters
HÁZIÁLLAT: egy hörcsög, bár nem az enyém, hanem Márké, de általában rám hárul az etetés feladata, különben megdöglik szegény állat
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: senki nem elég közel ahhoz hozzám, hogy fontosnak nevezzem az életemben. Sokat köszönhetek Angélának és Szilinek, de semmiképp sem szeretem őket úgy, mintha igazi szüleim volnának. Ahogy öregszem, úgy kezdek eltávolodni tőlük és nem értem, miért.
PÉLDAKÉP: szégyen, nem szégyen... nincs
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Jason Mraz, Ne-Yo, Caramel, Maroon 5, Will I Am, Lil Wayne, Bruno Mars, stb.
KLUBOK: -
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Liam Neeson
ISKOLA: Corvinus Egyetem
ÉVFOLYAM: negyedik
OSZTÁLY: -
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?allergiás vagyok a macskaszőrre




A föprodukció!

Ne álltass, kérlek, azzal, hogy az élet lehet szép és jó, ha teszel érte! Mi van akkor, ha az életed már az elején el lett cseszve, mikor a jó édes anyád - akinek hozzáteszem szeretnie és nevelnie kéne - lepasszol egy árvaháznak, hogy ott vigyázzanak rád vagy csak szimplán tartsanak el, hogy ne rá háruljon ez a feladat? Az szívás. Igen, ez valami hülye mottó is lehetne nálam, de sosem hangoztatom, hogy mi a helyzet velem és a jelenlegi szüleimmel, akik valójában nem is a szüleim. Csak azt sajnálom, hogy nekik még velem is foglalkozniuk kell. Tudom, hogy ők választottak engem, de ettől függetlenül csak sajnálni tudom Angélát és Szilit is.
Felsóhajtok most és világosszőke tincseimbe túrok, amik ide-oda kunkorodva göndörödnek fejem tetején. Imádom, hogy ilyen lehetetlenül tökéletlen tincsekkel áldott meg az Isten! Lehet, hogy gáz meg hogy csorbít vonzerőmön, de semmi pénzért nem válnék meg tőlük. Ettől leszek Kovács Tamás... bár, ki tudja mi lenne a nevem, ha nem vettem volna fel Szilveszter vezetéknevét?! Nem vagyok rá kíváncsi... maximum egy kicsit.
Adára gondolok meg arra, hogy milyen jól nézett ki azon az esküvőn, ahova fotósnak mentem. Eszméletlenül szexi volt és alig bírtam neki ellenállni. Alapjáraton nem tartom magam egy szívtiprónak, sőt macsónak sem, de akkor próbáltam minden erőmmel bevágódni nála. Természetesen akkor fogalmam sem volt még arról, hogy tizenhét éves csupán, szóval momentán semmivel sem foglalkoztam. Folyton körülötte sürgölködtem, nyilvánvaló volt, hogy egyszer majd csak sikerül elérnem nála... valamit. Nem feltétlen következtettem pozitív eredményre, akár vissza is utasíthatott volna. De nem tette. Szerencsére, nem tette.
A fotók nagy részén, melyet ott csináltam, ő maga is szerepel, de a rendelőknek azokból egyet sem hívtam elő. Minek tettem volna? Rajtam kívül kétlem, hogy bárki kíváncsi lett volna rá. Gyönyörű meg minden, de az ilyen alkalmakon mindenki a menyasszonyra fókuszál. Én észre sem vettem.
Felkelek az ágyról és megetetem Gusztávot, Márk hörcsögét, aki minduntalan tekeri a kis kereket, ami a ketrecébe lett helyezve két héttel ezelőtt. Én vettem, mert már rossz volt nézni azt a túlsúlyos "egeret", amint egész nap csak eszik és alszik. Így már van mit csinálnia unalmasabb óráiban.
Kinyitom a ketrec tetejét és beejtek rajta egy szelet répát, valamint szórok mellé valami speciális magkeveréket, amit Márk vett. Imádja ezt a kisállatot, amit nehezemre esik felfogni, ugyanis nem beszél, nem mosolyog... még csak nem is hozza vissza a labdát, mint egy kutya. Egy szó, mint száz, magamtól sosem vennék hörcsögöt. Haszontalan állat, semmi értelme egy háztartásban.
Miután elvégeztem ezt a már mindennapinak számító műveletet, nyakamba akasztom a fényképezőgépemet - amire nem kis pénzt költöttem egy évvel ezelőtt -, majd vállamra kapom a táskámat és elindulok kifelé a házból. Az utolsó évem van hátra az egyetemből... Itt maradhatnék még ugyan, de nem akarok. Azt sem tudom, mit szeretnék kezdeni az életemmel később. Fényképezni szeretnék, ez az egy biztos. És lassan arra is kezdek rájönni, hogy a jövőmbe Adát is beleképzelem. Őt és magamat, valami egészen távoli helyen, ahol a nyomorult életem nem tud utolérni minket.


Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Aug. 22.

Kovács Tamás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kovács Tamás   Kovács Tamás Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2012 7:35 pm

Hát én ezt imádtam, úgy olvastam volna még tovább, pont ilyen Tamást képzeltem el.
Amúgy én szeretem a hajad. Szóval nyomás foglalni, aztán remélem összefutunk a játéktéren.
Vissza az elejére Go down
http://szjg.secretsstories.com
 
Kovács Tamás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kovács Linda^^
» Ada & Tamás :: Park és környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: