Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Kovács Linda^^ Cbox-6
The Staff
Kovács Linda^^ Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Admin
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Human Viktor
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Beregi Marcell
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Kovács Linda^^ Vote_lcapKovács Linda^^ Voting_barKovács Linda^^ Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Kovács Linda^^ Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Kovács Linda^^ Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Kovács Linda^^ Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Kovács Linda^^ Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Kovács Linda^^ Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Kovács Linda^^ Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Kovács Linda^^ Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Kovács Linda^^ Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Kovács Linda^^ Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Kovács Linda^^

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kovács Linda
Diák
Diák



Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Kovács Linda^^ Empty
TémanyitásTárgy: Kovács Linda^^   Kovács Linda^^ Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 1:32 pm






Kovács Linda


Titulus

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2003.Január 07
KOR: tizenhét
BECENÉV Lindus,Lin
SZERET: lovak minden mennyiségben,barátok, jó könyvek és filmek
NEM SZERET: paradicsom,bogarak
BESZÉLT NYELVEK: magyar,francia,angol
KEDVENC TANTÁRGY: Rajz,Angol
MINDIG NÁLAM VAN: telefon,fülhallgató
TITOK: Próbálok mindenki számára megfelelni és tökéletesnek mutatkozni,de ez nem egyszerű. Főleg ilyen családi háttérrel...
FÉLELEM: van pár:/
CSOPORT: 11.B
KEDVENC ÉTEL: gyümölcssaláta
SZERELEM: Isten még írja a love storymat ^^
ANYA: Szamáry Zsuzsanna
APA: Kovács Mihály
TESÓK: nincs
ÖT SZÓ RÓLAM: maximalista, barátkozós,népszerű,a családhoz képest kedves
PLAY BY: Troian Bellisario
HÁZIÁLLAT: van egy lovam,Csipke és egy kutyám,Maya
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Csipke és Maya
PÉLDAKÉP: az unokanővérem,Kinga
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Green Day,The Pretty Reckless, Courrier-Between, Victoria Justice
KLUBOK: iLinda
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Nina Dobrev,Ian Somerhalder
ISKOLA: Szent Johanna Gimi
ÉVFOLYAM: 11.
OSZTÁLY: B
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? ööö...nem,nincs





A föprodukció!

Madárcsicsergés,harmat, korai reggeli gyenge napsugarak.. hmm. Hogy én menyire szeretem a nyarat! Nem is tudom,hogy bírnám ki a kedvenc hónapom nélkül,ez a legtökéletesebb évszak az összes közül. Minden csodálatos lenne.. ha az unokanővérem,Kinga nem nézne rám szikrázó szemekkel.
- Igen? - vonom fel lassan a szemöldökömet.
- Ne feledd! Szatmáry vér csörgedezik az ereidben. Nem hozhatsz szégyent,főleg rám... - hadarja őrült tempóban és ezt a már így is ijesztő dolgot megspécizi a hadonászásaival és az ideges fejével.Néha jobb tőle óvakodni. Így most én is ezt teszem. Ráhagyom,had mondja nekem a rizsát,közben pedig inkább valami másra koncentrálok. Mondjuk a mai versenyemre. Az unokanővérem által úgy kedvelt sportot egyszer,még kiskoromban kipróbáltam és nagyon tetszett. Azóta én is lovagolok - bár Kinga már rég abbahagyta -. Így a szívén viseli,hogy mindig maximálisan teljesítsek a versenyeken, nehogy szégyent hozzak a Szatmáry névre - bár engem nem is úgy hívnak,hanem Kovács -,ezért is visz mindig ő a versenyre. De nem csak ezért. A másik ok az,hogy a szüleimnek se kedvük,se idejük nincs rám. Persze mindig azt mondogatják,hogy "szeretünk,de tudod,hogy sok munkák van",ja,igen, biztos úgy van. Inkább "halaszthatatlan" üzleti ügyekre mennek és halmozzák a már szerintem így is elegendő pénzt,visszavetnének. Mind1.
- Te figyelsz rám?! - ébreszt fel Kinga a mélázásomból. Ő miért is tanár? Azért,hogy a diákjait megfélemlítse?
Igen,figyelek. Csak az előbb kicsit elbambultam - mosolyodom el fáradtan és kényelmesen hátradőlök az ülésben, had magyarázzon tovább.
- Szóval - húzza ki magát. - Arról beszéltem az előbb,hogy a versenyedre eljön az egyik barátnőm Renáta és a lánya Napsugár - mondja Kinga. Renáta és Napsugár. Ismerem őket, Renáta a magyartanárom,szóval ő nekem Rentai tanárnő. A lánya pedig már sokszor volt az iskolában,elég jó fej kölyök. Bár a neve kissé érdekes,de ez már részletkérdés. Őket igazából nem csak az iskolából ismerem, Kingával elég sűrven találkoznak, állítólag ők legjobb barátnők. Aha. És mivel én is sokat vagyok Kingával -bár ő az egyik legfélelmetesebb ember,akit ismerek, nagy hatással van rám. Ő egy amolyan példakép számomra,akit követhetek. Mert,hogy a szüleim nem azok, na az is biztos- velük is sokat vagyok. Rendes emberek.
-Oké - vonom meg a vállamat álmosan és kipillantok az ablakon. Megérkeztünk Gödöllőre. Mindenfelé emberek mászkálnak,néhányukon lovagolófelszerelés van és a lovukat vezetik maguk mellett. Isten hozott itthon! Ez a nekem való hely. Máris ezerre ugrott fel az adrenalin szintem és az agyam is csak a verseny körül forog.
- Ideje nyerni! - kiáltok fel. Az izgalomtól kissé felpörögtem, és még én is megijedek a hangom hallatán. Halványan
elmosolyodom.
- Ez a beszéd - csap a vállamra Kinga és már ki is pattan az autóból. Gyors léptekkel megy a pajta felé,ahol a lovak vannak. Alig tudom utolérni. Közben elhalad mellettem Krisztina, a versenytársam. Mióta elkezdtem a sportot nem túl fényes a kapcsolatunk és mindig megpróbáljuk a másikat felülmúlni,mint verseny eredményben,mint eddig elért célokkal. Krisztina,mint mindig most is ugyanúgy van felöltözve, talpig fehér-fekete-piros keverékében,fekete haját pedig lófarokba kötve. Gúnyosan rám mosolyog, a szeme azt sugallja,hogy semmi esélyem,úgy is ő fog győzni. Azt majd meglátjuk. Győzzön a jobbik! Vagyis én .




A hozzászólást Kovács Linda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 05, 2013 1:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Kovács Linda^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kovács Linda^^   Kovács Linda^^ Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 11:00 am

Nos, az előtörténettel magával nincs bajom szépen kidolgoztad és bár Kinga elvileg játszó karakter, nem zavar, hogy mozgattad, mert gyakorlatban nem az sajnos. De... és igen, most jön az a bizonyos "de" rész.

Először is, a pb-akit megneveztél, az foglalt, mivel ki van írva az egyik Cannonak, így helyette kérlek keress újat. A másik, hogy az előtörténeted kérlek másold át ebbe a mintába (Úgy értem, hogy a kódba, ami alá ki van rakva); http://szjg.secretsstories.com/t13-et-mintak

Amint ez megvan szólj nekem vagy PM-ben, vagy a kis Chetben ^^
Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Kovács Linda^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kovács Linda^^   Kovács Linda^^ Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:23 pm

Így már elfogadlak, de kérlek a "Titulushoz" még írj be valamit ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kovács Linda^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kovács Linda^^   Kovács Linda^^ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kovács Linda^^
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kovács Tamás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Félkész élettörténetek-
Ugrás: