Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Cbox-6
The Staff
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Admin
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Human Viktor
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Beregi Marcell
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_lcapAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Voting_barAntai-Kelemen Ádám ~ Completed Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Antai-Kelemen Ádám ~ Completed

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Antai-Kelemen Ádám
Városi
Városi
Antai-Kelemen Ádám


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Dec. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Empty
TémanyitásTárgy: Antai-Kelemen Ádám ~ Completed   Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2012 6:15 pm






Antai-Kelemen Ádám


The dad, who hasn't been informed.

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ:1993.március 3.
KOR: Huszonhét
BECENÉV Bár 27 éves fejjel egyre kevésbé használom, lesz akinek örökre Cortez maradok.
SZERET: A munkáját. Nagymamáját. A régi barátait.
NEM SZERET:Felkelni, nap mint nap.
BESZÉLT NYELVEK:Magyar, Angol, Francia, Portugál, Spanyol, Olasz,
KEDVENC TANTÁRGY:sosem volt.
MINDIG NÁLAM VAN:A telefonom. A nem publikus darab. Hátha…fontos hívás érkezik.
TITOK:Egy személy volt, aki kívülállóként igazán be tudott férkőzni a szívembe. Én pedig nem voltam elég erős ahhoz, hogy magam mellett tartsam. Elfutott, én pedig egyszerűen hagytam had szaladjon.
FÉLELEM:Nem félek semmitől.
CSOPORT:Városlakók
KEDVENC ÉTEL:A portugál konyhakultúrát részesítem előnyben.
SZERELEM:Volt.
ANYA:Molnár Katalin
APA:Antai-Kelemen László
TESÓK:Antai-Kelemen Hajnalka
ÖT SZÓ RÓLAM: Makacs, Felelősségteljes, Kiismerhetetlen, Vonzó, Hűséges
PLAY BY:Steven R. McQeen
HÁZIÁLLAT: Nincsen.
VALAKI AKI NAGYON FONTOS:Lásd; Fentebb a 'szeret'-kérdésnél megemlítettek.
PÉLDAKÉP:Szerintem ilyen ma már nem létezik. 7 éves koromig, az apámat mondtam volna, de mai fejjel nem tudnám a nevét, illetve a példakép szót egy mondatban használni.
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK:Főleg Punk és Ska irányzat; Ramones, Sum41,Green Day, Blink 182
KLUBOK:Felelősségteljes felnőttek, Coca Cola, Francia légitársaság
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: ?
ISKOLA:-
ÉVFOLYAM:-
OSZTÁLY:-
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?Nem tudok róla.




A föprodukció!

Akármerre fordulok, mindenütt mosolygós ismerős arcokba botlok. Kollegák és kolleginák tucatjai mellett haladok el, ahogy ráérősen végigvonulok az előcsarnokon. Arcukon tisztán látszik, hogy furcsállják, ma nem a munkaruhámban jöttem be. Nem is sejtik, hogy a tegnapi volt az utolsó munkanapom itt. Mindentől függetlenül kedvesen mosolyogva köszöntenek. Azt várják, hogy én is a tőlem megszokott könnyed stílusomban köszönjek vissza, de én ma bájcsevejre nem vagyok alkalmas.
Nem az ő hibájuk. Szegényeket csúnyán megbántom, amikor hidegen legyintek egyet és lerázom őket a hátamról, akár egy kutya a vízcseppeket miután játékos úszkálását befejezvén, kijön a tóból. Jól tudom, nem ezt érdemlik. Soha egyikőjük sem tett nekem keresztbe egy szalmaszálat sem. Áldott jó emberek, egytől egyig.
Én viszont ma már nem dolgozni jöttem, ahogy azt sejtik. Nem a férfi öltözőbe igyekszem éppen, hogy átvedeljek a munkaruhámba. Nem. A következő géppel utazom vissza Budapestre. És nem én fogom kiszolgálni a velünk repülőket. Nem én leszek ezután az, aki megnyerő mosolyát felöltve kérdezgeti az utasokat hogylétük felől. Mert én Pesten leszállok, és ki tudja meddig vissza sem térek.
Nem így kéne tőlük búcsút vegyek, de hosszú lenne a magyarázat és még magammal is vívok egy belső csatát, tehát így láttam a legjobbnak.
Majd ha már hiányolnak, pár nap múlva biztosan megkérdezik a vezetőséget, és akkor megtudják, hogy kiléptem. Addig is jobb az édes tudatlanság. Nagy valószínűséggel haragudni fognak, amiért egy szó nélkül leléptem, de most ezzel nincs energiám foglalkozni.
Túl sok minden nyomaszt egyszerre. Az elsődleges ok, legfőképpen a Nagyi. Akkor adtam be a felmondásom, amikor múlthét szerda éjjel a húgom felhívott és kétségbeesetten hadarta el, hogy Nagyinak infarktusa volt. Abban a percben eldöntöttem, hogy nekem Magyarországon van a helyem mellettük, egészen addig amíg csak szükségük van rám. Ezt pedig nem tehettem volna meg állandó munkahely mellett.
Így most egy szál utazótáskával a kezemben elhagyom Franciaországot. Nincs semmi számottevő, amit most magam mögött hagynék. Minden apró problémával ráérek akkor megbirkózni, minek után otthon teljesen helyre áll a rend.
Hosszú órák szállnak még idegtépázó lassúsággal tova, mire végre repülőgép egy komfortos, ülőhelyén találom magam. A háttámla és az ülés puha textilbevonatának krémes tojáslikőr színe befészkelődik a gép utasterének minden zugába, imitt amott a meggy sötét bordó árnyalatával kombinálva. Természetesen az egészet úgy alakították ki, hogy az ember feltétlen kényelmet élvezhessen az útja során, amit az égben tölt.
Egyszerre el is álmosodom. Még nem volt rá példa eddig, hogy elaludtam volna a repülőn, pedig az utasok több mint kétharmada általában alvással tölti az idejét idefent.
Mintha valami gonosz manó súlyzókat pakolt volna a szemhéjamra, úgy érzem őket egyre nehezebbnek. Kegyetlen játék ez, az agyam tudja hogy nem akarok álomba merülni, de a szemeim szúrnak, nem bírják tovább a kiképzést és mielőtt az tudatosulna bennem a gondolataim már egy másik dimenzióban kalandoznak.
Lelki szemeim előtt megelevenedik egy kép. Villanások. Egy lány. Hosszúra nőtt szőkésbarna hajjal. Gyönyörű mosollyal, tudásszomjas személyiséggel. Életvidám természetével másokat is nevetésre késztet.
Katt.
Elmerül egy könyvben. Komoly arckifejezéssel mered maga elé. Gondolkozik. Ráncolja a homlokát.
Katt.
Szép arcát könnyek torzítják. Kétségbeesett tekintettel hangtalanul kiabál. Egyenesen az arcomba.
Katt.
Hirtelen pattannak fel a szemeim. Veríték patakzik a homlokomról. A szíven megállíthatatlan sebességgel ver, minden izmom pattanásig feszül.
A vörös köd elborítja az agyam, az kezem automatikusan is ökölbe szorul.
A második ok. A bizonyos kettes számú indok, ami miatt napok óta nem alszom, és hozzám se lehet szólni.
Reni. A barna hajú lány az álmomból. Aki valamikor úgy a gimnázium 1. osztálya környékén elkezdte piszkálni a szívem, majd rá röpke három évre örökre rabul ejtette azt. Nem képzeltem akkor, hogy bárki képes belőlem olyasmit előhozni, amit ő tudott. Ma pedig biztos vagyok benne, más nő még csak a közelébe sem férkőzhet.
Egy év múltán, -számomra kemény számára kevésbé kemény küzdelmek árán- megkaptuk az okiratot, ami bizonyítja hogy érettek vagyunk az életre. Elvégeztük a középiskolát, most már aztán menjünk isten hírével. Akkoriban voltak más kisebb harcaim is a szüleimmel, így legkézenfekvőbbnek az elköltözés tűnt. Olyannyira, hogy kinőve a 'giccsesen romantikus' gimis szerelmünket, fogtuk magunk felköltöztünk Franciaországba. Teljesen tökéletes döntés volt. Én hamar találtam munkát, Reni pedig járhatott a Francia Egyetemre, így a szülei haragját sem vívtuk ki. Minden úgy történt ahogy az a nagy könyvben meg van írva.
Egy apró, de annál otthonosabb bérelt lakásban életünk. Nem volt nagy kunszt, a legegyszerűbb hely volt amit megengedhettünk magunknak. Én mégis határtalanul boldog voltam.
Kész lettem volna, egy életre elkötelezni magam. Őrült voltam. Egy olyan minimalista életmód mellett, mint a miénk volt, tényleg csak keveseknek fordult volna meg a fejében a családalapítás. De én elhatároztam magam. Sokat szenvedtünk mielőtt kiteljesedett volna a szerelmünk én pedig nem akartam tovább várni.
Minden szépen el volt tervezve. Nem szóltam a dologról senkinek. Spontán ötlet volt és azt akartam hogy teljes meglepetés legyen. Persze nem olyasmi volt ez, ami egyik napról a másikra örökre megváltoztatta volna az életünket. Bőven ráért volna a házasság akkor is amikor elvégezte az egyetemet. Egyszerűen csak azt akartam, hogy attól a naptól fogva tényleg, örökre hozzám tartozzon és érezze hogy kész vagyok vállalni a felelősséget bármiért.
Azonban valaki odafent, imád állandó jelleggel beleköpni a levesembe. Ha aznap este aludtam volna egy szemhunyásnyit is, most állíthatnám hogy egyedül tettem. A régen oly otthonos puha melegséget adó ágyunk, akkor hirtelen nagyon idegen lett, nekem pedig nem jött álom a szememre. Magamra maradtam, az álmaimmal amiket nagy valószínűséggel már soha nem fogok megvalósítani.
Nagyon sokat rágódtam. Elképzelésem sem volt mi lehetett az oka, hogy elhagyott de biztos vagyok benne hogy nyomós érv volt. Nem kerestem, mert megkért de majd belepusztultam. Borzalmas hónapok szálltak el mellettem anélkül, hogy észrevettem volna. Nem volt más teendőm, eljártam dolgozni és kész. Monoton rutin állt be a hétköznapjaimba, amelyeket néha megpróbáltam megfűszerezni egy-egy francia lány társaságával, de ezzel is hamar feladtam mert korántsem volt olyan érdekes mint az reméltem.
Azóta persze sok év eltelt, én pedig egyre kevesebbet gondoltam a történtekre. Most viszont, hogy visszatérek valami felszikrázott. Nem merném állítani, hogy a remény egy apró szilánkja az, mert tényleg 7 év telt el és ha Reni még mindig Pesten van semmi sem zárja ki, hogy azóta családja van. Nem ringatom magam téves hitbe.
Mégis, ott az a sunyi kis gondolat. Háta megtudhatom mi is történt azon az estén. Ha láthatnám, ha elmondaná. Ha végre hét év után megérthetném.
Ismét görcsbe szorul a gyomrom, ahogy a hostess beszélni kezd. Landolunk én pedig nem a repülő épségben történő földet érésén aggódom.
Hazaértem.



Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antai-Kelemen Ádám ~ Completed   Antai-Kelemen Ádám ~ Completed Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 10:54 am

Apuciiiiiiiii! Imádtam, annyira szépen összeszedett volt, szerintem ebben senki hibát nem találhat. Pb-t és titulust foglalni ne felejts, aztán remélem játszunk egyet.
Vissza az elejére Go down
 
Antai-Kelemen Ádám ~ Completed
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Antai-Kelemen Hajnalka
» Szabó Ádám ~ Ready!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: