Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Szabó Ádám ~ Ready! Cbox-6
The Staff
Szabó Ádám ~ Ready! Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Admin
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Human Viktor
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Beregi Marcell
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Szabó Ádám ~ Ready! Vote_lcapSzabó Ádám ~ Ready! Voting_barSzabó Ádám ~ Ready! Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Szabó Ádám ~ Ready!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Szabó Ádám
Diák
Diák
Szabó Ádám


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Dec. 25.

Szabó Ádám ~ Ready! Empty
TémanyitásTárgy: Szabó Ádám ~ Ready!   Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 2:42 pm






Szabó Ádám Zoltán


Bitch Please

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ:
2001. december 30, Miskolc
KOR:
tizennyolc
BECENÉV
Ádi, Ádám
SZERET:
Nők, Foci, Evés, Pia, Szex, Zene, Adél, Olasz autók
NEM SZERET:
Cigi, Drog, Emberek többsége, Fegyverek, Mindenféle ünnep, főként a Karácsony mert akkor depressziós vagyok.
BESZÉLT NYELVEK:
Olasz, Francia, Angol, Spanyol
KEDVENC TANTÁRGY:
Angol, Tesi
MINDIG NÁLAM VAN:
Utazótáska, benne a focicuccom, sportital, autókulcs, lakáskulcs
TITOK:
Egyszer lefeküdtem részegen a nevelőanyámmal… Egyszer, azóta ezt a témát többet nem hozzuk elő. Megfenyegettem az edzőmet, hogy ha nem hagy játszani, feljelentem. És a harmadik, a legfontosabb, hogy a gimi elején a lány, akibe szerelmes voltam, és mind a mai napig vagyok is, elköltözött külföldre, és azóta nem is láttam… Ez sok mindent megváltoztatott bennem.
FÉLELEM:
Tolószék
CSOPORT:
Diák
KEDVENC ÉTEL:
Saláták
SZERELEM:
Elhagyott gimi elején… Egyébként Adél a neve, de a vezetékneve már nem rémlik.
ANYA:
Sebesi-Sütő Szilvia 39 éves volt, 2 évvel ezelőtt, amikor életét vesztette egy fegyveres bankrablásban. Bankár volt, a rabló pedig őt ejtette túszul, és mivel a rendőrök nem teljesítették a követeléseit, szitává lőtte az agyát.
A nevelőanyám pedig Adorján Xénia, 28 éves, dögös nő, egy irodában vállal munkát, elég magas beosztottságban. Nincs vele semmi bajom, bár mint tudjuk anya csak egy van, de vele egész jól, sőt nagyon jól kijövök, főleg az együtt töltött esténk után. Amiről persze apám nem tud semmit.
APA:
Szabó Zoltán, 40 éves, fociedző, régen híres focista volt, két évvel ez előtt ő is életét vesztette egy autóbalesetben, ahol ő volt a vétkes…
Nevelőapám pedig Nagy András, 35 éves, egy egyszerű bankár volt, aki idén nyáron lelépett a nevelőanyámtól egy másik nő miatt, de vele nem is jöttem ki olyan igazán jól.
TESÓK:
Nincs
ÖT SZÓ RÓLAM:
Lusta, nemtörődöm, fennhéjazó, gúnyos, modortalan
PLAY BY:
Bradley James
HÁZIÁLLAT:
Még magamról is lusta vagyok gondoskodni, nemhogy egy állatról, egyébként ennek ellenére van egy hörcsögöm, aki az Andrea nevet viseli
VALAKI AKI NAGYON FONTOS:
Azt hiszem ilyen nincs…. Bár, Adél az, de ezer éve nem láttam, meg még jó pár hónapja, így mondhatni lassan elfelejtem…
PÉLDAKÉP:
Andrea Pirlo
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Tankcsapda, Limp Bizkit, Slipknot
KLUBOK:
i <3 Máday, Focisták, FTC
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ:
Angelina Jolie
ISKOLA:
Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM:
Tizenkettő
OSZTÁLY:

MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?
Azért kerültem az árvaházból nevelőszülőkhöz a szüleim halála után, mert nem volt olyan rokonom aki vállalta volna, hogy befogadjon, és ő neveljen tovább.
Amint elvégzem az iskolát profi focista leszek, és az az álmom, hogy Olaszországban focizhassak.
Szüleim halála óta nagyon zárkózott lettem, és talán egy picit tömegiszonyom is van, ezért van az hogy ritkán szólalok meg, de ha megszólalok akkor kinyitom a számat és nem hagyom magam.




A föprodukció!



hozott a példa

Csodás vasárnap este, csodás vasárnap esti büntetőmunka, amiről én természetesen csodásan meglógtam. Nem fogok robotolni Pitonnak a gyengélkedőn, és varázslat nélkül ágytálakat pucolni neki, neeem, azt bizony elfelejtheti, hogy én az ilyeneket megcsinálom neki. Hát lehet, hogy később még nagyobb büntetést fog kapni, viszont hogy most nem fogom megcsinálni, az fix. Ennél biztosabb még soha nem voltam a dolgomban, hát most az vagyok. Szóval éppen tartok fel a gyengélkedőről a másodikra, mikor meglátok egy macskát előttem. Persze, annak a dög Friccsnek a macskája… Egyszer megfogadtam, hogy kap egyet az arcára, de nem, ez most nem az az alkalom, szóval eldobok neki a másik oldalra egy trágyagránátot –amiért úgy érzem ismét kapni fogok- és sarkon fordulok, hogy eltűnjek az egyik titkos átjáróba, ami a harmadik emeletre vezet. Persze itt egyenlőre csak kifújom magam, mert nem fognak ám itt egykönnyen rám találni. Eltűnődök, hogy mi van akkor, ha rajtakapnak, és akkor talán dupla büntetőmunkát kapok, és persze még több szenvedést, ami még több munkával, ergo még több szenvedéssel jár, amihez nekem egyáltalán nem fűlik a fogam, szóval… De inkább nem érdekel ez az egész, leülök a fal tövébe, és a pálcámat forgatom a kezemben. Egyrészt így telik az idő is, másrészt pedig gondolkodhatok azon, hogy mostanában mennyire megváltoztam… Az animágia, amit tanulok, átváltoztatott, és azóta már nem vagyok az aki. Az ösztöneim állatiasabbak, persze a formámat még nem nyertem el, de azért már apróságok kinőttek, és ez annyira alapjaiban változtatott meg engem, hogy aaaaz csak úgy csoda… Szóval, bizonyára értitek, mennyit jelent nekem ez. De nem, most itt nem kezdem el ezt gyakorolni, nincs az az isten, csak is Scott segítségével, hiszen ő tudja a varázsigét, nem is én. Szóval ilyen, és ehhez hasonló gondolatok motoszkálnak a fejemben, mikor lépteket hallok, és Amber-t látom közeledni errefelé. Hm, ismerjük egymást, mióta idekerültem, ő és az unokatesóm (nem, nem Maxy) az, aki az első naptól kezdve megvéd engem, és Scott-ot is a nagyobbaktól, vagyis a nagyobb Mardekárosoktól, hogy így mondjam, és ezért nem tudok eléggé hálás lenni nekik… Szóval, tényleg hálámat nem tudom egyszerű szavakkal kifejezni irántuk.
— Szia Émbőőőőr! —
Vadul integetek felé, és várom hogy ideérjen, túl lusta vagyok felkelni, odaszaladni hozzá és… Oké, felpattanok, odaszaladok hozzá, és megölelem, itt úgy sem lát senki, meg amúgy is ő a kedvenc felsőbb évesem, olyan néha mint az anyám lenne, de egy ilyen anyát elviselnék, mert az ő tanácsait még észben is tartom, nem úgy, mint a khm… mint a saját anyámét… Oké, lehet ez gáz, hogy másra jobban hallgatok mint anyura, de én akkor is jónak tartom ezt.





Vissza az elejére Go down
Antai-Kelemen Hajnalka
Diák
Diák
Antai-Kelemen Hajnalka


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Dec. 02.
Tartózkodási hely : ♫ Budapest, Szent Johanna Gimnázium

Szabó Ádám ~ Ready! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabó Ádám ~ Ready!   Szabó Ádám ~ Ready! Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 2:59 pm

Érdekes volt, amit olvastam. Kifogásom nem volt ellene, így mást nem tudok mondani mint; elfogadva.

Sipirc foglalni amit kell, aztán irány a Játéktér
Vissza az elejére Go down
 
Szabó Ádám ~ Ready!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szabó Viktória
» Antai-Kelemen Ádám ~ Completed

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: