Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Antai-Kelemen Hajnalka Cbox-6
The Staff
Antai-Kelemen Hajnalka Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Admin
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Human Viktor
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Beregi Marcell
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Antai-Kelemen Hajnalka Vote_lcapAntai-Kelemen Hajnalka Voting_barAntai-Kelemen Hajnalka Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Antai-Kelemen Hajnalka

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Antai-Kelemen Hajnalka
Diák
Diák
Antai-Kelemen Hajnalka


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Dec. 02.
Tartózkodási hely : ♫ Budapest, Szent Johanna Gimnázium

Antai-Kelemen Hajnalka Empty
TémanyitásTárgy: Antai-Kelemen Hajnalka   Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeVas. Dec. 02, 2012 6:01 pm






Antai-Kelemen Hajnalka


Pink Butterfly

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2004. 12. 01.
KOR: tizenhat
BECENÉV Hajni
SZERET: a bátyám, a nagyszüleim, az éneklés, zenélés, olvasás,
NEM SZERET: az unokahúgom, a "hírnevem",
BESZÉLT NYELVEK: magyar, angol, francia, német, olasz,
KEDVENC TANTÁRGY: irodalom, rajz
MINDIG NÁLAM VAN: a noteszom, amibe mindig feljegyzem, hogy mit kell csinálnom
TITOK: nekem igazából nincs, mert nem csinálok olyat, ami nem kifejezetten jó
FÉLELEM:hogy egyszer vissza kell mennem a szüleimhez, akik veme sem törődnek jobban, mint a bátyámmal
CSOPORT: diákok
KEDVENC ÉTEL: pizza
SZERELEM:hát van, aki tetszik, de ez... mondhatni halott ügy...
ANYA:Antai-Kelemen Réka
APA: Antai-Kelemen József
TESÓK: Antai-Kelem Ádám (Cortez)
ÖT SZÓ RÓLAM: kedves, barátságos, aranyos, mosolygós, színes, énekes
PLAY BY: Selen Gomez
HÁZIÁLLAT: nincs
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: a bátyám és a nagyszüleim
PÉLDAKÉP: Hát nincs ilyen...
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Selena Gomez, Lady Gaga, Children of Distance, Muri Enikő (egyszóval nem túl "menő" zenék)
KLUBOK: Born in the USA, fiatal énekesek klubbja, 11.b, I luv Máday,
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ:
ISKOLA: Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM: 11
OSZTÁLY:b
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?nem, nincs semmit, amit még el akarnék mondani.



A föprodukció!

Azt mondják, hogy az élet olyan, mint a hullám, egyszer lent, egyszer fent. Szerintem ez hülyeség, mivel az élet olyan, mint amilyenné mi alakítjuk, illetve olyan, mint amilyenné a körülmények teszik. Igazából régen hittem benne, hogy léteznek hercegek, hercegnők, tündérek és tökéletes életek, pont olyanok, mint a mesékben. Persze, egy időben minden kislány hisz a mesékben, én is hittem, de komolyan. Persze, ez az illúzió hamar darabokra hullott, elég volt hozzá felnőnöm.
Egészen 14 éves koromig úgy hittem, hogy egy mesében élek. Volt egy szép nagy házunk Amerikában, ahol eleinte négyen, majd hárman laktunk, ugyanis a bátyám sokadszorra is visszament Magyarországra. Akkor még nem értettem ennek az okát, elvégre mondhatni jó életünk volt ott. Mondjuk már az előtt is rengeteget ingáztunk. Én például egyszerre jártam egy magyar és egy amerikai általános iskolába. Mondjuk, ha azt nézem, akkor kettőnk közül mindig én voltam az elfogadóbb típus. Arra is tisztán emlékszem, hogy talán 8 vagy kilenc éves lehettem akkor, amikor egy hatalmas veszekedés volt itthon karácsony előtt, a bátyám és a szüleim között. A téma nagyon nem tagadott meg, de az ordítozás és kiabálás az emlékezetembe vésődött. Ezt az esetet követően a valahogy elkezdtem menekülni otthonról, komolyan mindent megtettem, hogy ne kelljen otthon lenne, a szüleim pedig nem akadályoztak meg, sőt, néha úgy éreztem, hogy örülnek is neki. Emlékszem, amikor betöltöttem a 14-et közöltem anyáékkel, hogy én is a nagyikéhoz költözöm. Először azt hittem, hogy nem fogják hagyni, de a legnagyobb meglepetésemre belementek, így visszajöttem Magyarországra. A nagyszüleim nagyon örültek nekem, mert elmondásuk szerint Cortez kiköltözése óta üres volt a ház.
Itt aztán beírattak a Szent Johanna Gimnáziumba, ahol az akkori 9/b tagja lettem. Itt találkoztam a mostani legjobb barátnőmmel, Adával, aki egy kicsit komolyabb, mint én, de ettől függetlenül nagyon jól kijövünk egymással. A dolgokat csak még érdekesebbé tette az, hogy a bátyám szerelme lett a magyar tanárom. Mondhatni, hogy jól kijövök a nővel, bár van egy lánya, ami érdekessé tesz a dolgokat, na mindegy, ki vagyok én, hogy ítélkezzek mások felett. Sajnos a tavalyi év elején idejött tanulni az én elkényeztetett unokahúgom is, aki azt hiszi, hogy ő a legjobb a földön, és azt hiszi, hogy mindent megtehet, amit csak szeretne, azt hiszi, hogy ő az iskola királynője, engem állandóan ócsárol, hogy nem érek fel az Antai-Kelemen névhez, és hasonlók. Persze, azt igazából nem akarom neki mondani, hogy az én bátyám tette híressé a nevet, na mindegy.
Amúgy még nem is említettem, hogy ez év első felében bevettek egy johannásokból álló ez idáig ismeretlen zenekar énekesének. Erről a dologról, csak a zenekar tagjai és Ada tudnak. Nem szeretném nagydobra verni, bár ha jobban meggondolom, kicsit dobna a népszerűségi indexemen.
Viszont, mostanában történik jó is az éltemben, ugyanis a bátyám meglátogat minket, hogy segítsen nekünk, ugyanis a nagyi mostanában gyengélkedik, én meg egyedül nem éppen győzöm a teendőket.


Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Aug. 22.

Antai-Kelemen Hajnalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antai-Kelemen Hajnalka   Antai-Kelemen Hajnalka Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 11:46 am

Drága barátosném, már megint semmit nem tudok mondani ami miatt el kéne utasítanom az ET-d, bár nem mintha ilyesmire vágynék. Szóval: Egy szó mint száz el vagy fogadva, foglalni, majd játéktér!
Vissza az elejére Go down
http://szjg.secretsstories.com
 
Antai-Kelemen Hajnalka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Antai-Kelemen Ádám ~ Completed

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: