Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Pósa Ricsi Cbox-6
The Staff
Pósa Ricsi Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Admin
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Human Viktor
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Beregi Marcell
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Pósa Ricsi Vote_lcapPósa Ricsi Voting_barPósa Ricsi Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Pósa Ricsi Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Pósa Ricsi Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Pósa Ricsi Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Pósa Ricsi Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Pósa Ricsi Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Pósa Ricsi Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Pósa Ricsi Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Pósa Ricsi Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Pósa Ricsi Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Pósa Ricsi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Pósa Ricsi




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jan. 14.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Pósa Ricsi Empty
TémanyitásTárgy: Pósa Ricsi   Pósa Ricsi Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 9:51 am






Pósa Richárd


I I love you Virág,gördeszka és Korn

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: Budapest - 1993. február 14.
KOR: Huszonhét
BECENÉVRicsi
SZERET:Virág
NEM SZERET:Apa
BESZÉLT NYELVEK:Angol,francia,magyar
KEDVENC TANTÁRGY:Kémia
MINDIG NÁLAM VAN:Egy kép Virágról és rólam
TITOK:Még mindig utálom Dóriánt!
FÉLELEM:Virág elhagy
CSOPORT:Városiak
KEDVENC ÉTEL:Pizza
SZERELEM:Virág
ANYA:Pósa Péterné
APA:Pósa Péter
TESÓK:nincs
ÖT SZÓ RÓLAM:védelmező,gitáros,szerethető,kémia zseni,deszkás
PLAY BY:Samuel Larsen
HÁZIÁLLAT:Virág kutyája és hala
VALAKI AKI NAGYON FONTOS:Virág
PÉLDAKÉP:nincs
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK:Korn
KLUBOK:nincs
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ:nincs
ISKOLA: Rég kijártam
ÉVFOLYAM:Rég kijártam
OSZTÁLY:Rég kijártam
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?Raszta vagyok



A föprodukció!

Életem egyik legfontosabb napja van ma, megkérem Virág kezét .Leszaladtam a lépcsőn és a konyhába megláttam életem szerelmét.
-Jó reggelt -mondta vidáman ,mint mindig. Egy gyors csókot nyomtam a szájára és már nyúltam is a müzliért. Mint minden reggel ,ma is együtt reggeliztünk . A lány kérés miatt nagyon ideges vagyok és szerintem Virág is észre vette. Sokáig ültünk egymással szembe amikor végre megszólaltam.
- Úgy gondoltam elmehetünk ma egy étterem –mondtam kicsit félve-,de ha nincs kedved nem megyünk.
-De akarok menni étterembe-mondta és közbe pislogott a nagy szemeivel .- Amúgy melyik étterembe megyünk ?
-Azt sajnos nem mondhatom ell- feleltem titokzatosan,amúgy én se tudom még hová is megyünk .Jól indítok.
-Légyszi mond el- kérlelte.
-Még én se tudom-feleltem és közbe széttártam a kezemet. - Hová akarsz menni?
-Hát , abba az olasz étterembe ahol először voltunk ketten.- mondta.
-Akkor oda megyünk,csak te és én-feleltem és megcsókoltam. Miután befejeztem a reggelit felálltam és elkezdtem elindulni a stúdióba.
-Hová mész ,ilyen hamar-kérdezte kissé elszomorodva Emó. Tudtam ,hogy nem szereti ,hogy mostanában banda hírneve miatt nem vagyok sokat otthon.
-A stúdióba,fel kell venni pár új számot- feleltem szomorúan ,mert én is inkább maradtam volna vele itthon, mint hogy a stúdióba legyek,de munka szólitott -,de délre haza érek.
-Hát akkor szia-mondta már egy
-Szia -feleltem és kiléptem az ajtón. A stúdióba nem történt semmi felvettük az új számot. Pontosan délre haza értem.Virág csinált palacsintát ,így az volt az ebéd. Elég finom lett ,mindett megettük. Délután filmeztünk, mint mindig. Valamikor fél háromkor felhívtam az éttermet és foglaltam asztalt fél hétre.
-Édes, tudtam asztal foglalni fél hétre az olasz étterembe –mondtam ő meg bólintott .Valamikor 6-kor kezdtem el öltözni. Pedig Emó akkor már vagy egy órája készült. Nem vagyok az a öltönyös típus,de egy ilyen fontos eseményre felhúzom az egyetlen ingemet. Negyed hétkor indultunk az étterembe. Hamar oda értünk a kocsival. Az asztalunk már meg volt terítve,így nem kellett várnunk. Leültünk és elkezdtük nézegetni az étlapot. Pár perc múlva oda jött egy pincér.
-Választottak már italt-kérdezte és egyszerre bólintottunk.
-Én egy epres limonádét –mondta Emó, a pincér meg rám nézett.
-Egy kólát kérek- mondtam és a pincér elment .
-Választottál már - kérdeztem Virágot pár perc múlva.
-Igen- válaszólt.- Spagettit eszek.
-Én pizzát -feleltem és megjött a pincér. Hozta az italokat,majd le adtuk a megrendelést. Miközben vártuk a kaját én oda mentem a bár pulthoz egy pincérhez.
-Bocsánat,uram- mondtam.- Kérhetnék valamit öntől?
-Persze - felelte a pincér.
-Látja azt az asztalt- kérdeztem és bólintott. - Amikor oda viszik a vacsorát nagyjából rá öt perc múlva indítsák el a Bruno Mars-tól a Mary You-t.
-Úgy lesz-felelte és visszamentem Virághoz. Ameddig nem jött az étel , rengeteget nevettünk. Mikor megjött a kaja. Megfogtam a kezét.
-Édes,valami nagyon fontosat kell mondanom-feleltem és elindult a Mary You. Virág elpírosodott én meg letérdepeltem elé. Az étterembe mindenki ránk nézett. Elővettem a nadrágomból a gyűrűt.
-Bencze Virág ,leszel a feleségem - kérdeztem.
-Igen- felelte és a nyakamba ugrott és megcsókoltam….. Cool Laughing I love you I love you




A hozzászólást Pósa Ricsi összesen 16 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 03, 2013 3:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Pósa Ricsi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pósa Ricsi   Pósa Ricsi Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 10:27 am

Sajnálom de ezt így semmilyen módon sem fogadhatom el. Nem a képpel van a baj, hanem ez bizony nem ET. Ezt most nagyon összecsaptad, és az előírt szószámnak sem felel meg. Olvasgatásra ajánlanám ezt: http://szjg.secretsstories.com/t69-parbeszedek
Ha javítottál kérlek jelezd nekem.
Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Pósa Ricsi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pósa Ricsi   Pósa Ricsi Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 12:10 pm

Központozásod egyszerűen brutális, a tőmondatokról nem is beszélve. Kérlek majd a szóismétlésekkel is vigyázz, az ilyesmi mindenkivel megesik, érdemes ezért jó sokszor átolvasni a dolgokat.

Életem egyik legfontosabb napja van ma. Megkérem Virág kezét . Leszaladtam a lépcsőn és a konyhába megláttam Virágot.
-Jó reggelt -mondta vidáman ,mint mindig.


Ez helyesen így lenne:
Életem egyik legfontosabb napja van ma, megkérem Virág kezét. Leszaladtam a lépcsőn és a konyhába megláttam (Virágra itt valamilyen jelzőt kéne használnod, mint életem szerelme, angyalom vagy valami, de ne a nevét ismételgesd).
— Jó reggelt — mondta vidáman, mint mindig.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pósa Ricsi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pósa Ricsi   Pósa Ricsi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pósa Ricsi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pósa Richárd

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Félkész élettörténetek-
Ugrás: