Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Király Edina Cbox-6
The Staff
Király Edina Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Admin
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Human Viktor
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Beregi Marcell
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Király Edina Vote_lcapKirály Edina Voting_barKirály Edina Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Király Edina Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Király Edina Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Király Edina Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Király Edina Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Király Edina Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Király Edina Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Király Edina Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Király Edina Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Király Edina Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Király Edina

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Király Edina
Városi
Városi
Király Edina


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Dec. 27.

Király Edina Empty
TémanyitásTárgy: Király Edina   Király Edina Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:33 am






Király Melinda Edina


Miss Pretty One

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 1994. július 8.
KOR: huszonhat
BECENÉV: Dina
SZERET: Cortez, repülés, barátaim
NEM SZERET: Rentai Renáta, vér, hülye tinisorozatok
BESZÉLT NYELVEK: angol, francia, magyar, spanyol, latin (a repülőn ráragad az emberre)
KEDVENC TANTÁRGY: régebben a földrajz volt..
MINDIG NÁLAM VAN: telefon, notesz
TITOK: pók formájú anyajegy a fenekemen
FÉLELEM: halál
CSOPORT: városlakók
KEDVENC ÉTEL: pizza, milánói makaróni
SZERELEM: Cortez...
ANYA: Erzsébet
APA: Zsolt
TESÓK: nincsenek
ÖT SZÓ RÓLAM: gyönyörű, magabiztos, okos, törtető, tökéletes
PLAY BY: Blake Lively
HÁZIÁLLAT: csivava
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Cortez, belehalok ha elveszítem
PÉLDAKÉP: Naomi Campbell
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Backstreet Boys, Green Day, Pink, Cheryl Cole
KLUBOK: minden Night Klub
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Lindsay Lohan
ISKOLA: Szent Johanna
ÉVFOLYAM: -
OSZTÁLY: -
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? Amit elkezdek végre is viszem.




A föprodukció!

A sok- sok repüléstől szinte már rosszul vagyok. Minden egyes felszállásnál egyre nagyobb a hányingerem, de nem tehetek mást, mint véghez viszem, amit elkezdtem. Ha Cortez talán valami normális dolgot választott volna most nem Peruba mennék hanem inkább valami modell ügynökségen csücsülnék vagy ne talántán egy irodában Antai- Kelemennéként, mert úgy lenne ideje rám és végre rájönne, hogy összetartozunk nekünk együtt kell lennünk, mert még az Isten is úgy akarja! Tudom és érzem legbelül. Kilencedik óta Ő az én Rómeóm és tudom legbelül a szépséges Júliaként tekint rám. Teljes 12 éve, hogy megpillantottam és már akkor megtudtam, hogy megtaláltam az Igazit. A gólyatáborban voltunk és éppen egy másik sráccal beszélgetett. De áhh! Miért a múlttal traktálom magam, amikor a jelennel is elég sok baj van! Téli iszonyos vagyok és mégis egy francos repülőn dolgozom stewardesként! Kezdem unni, hogy a fél világ átment rajtam és Cortezt még ez sem érdekli, mikor megkérték a kezem és elújságoltam neki Ő szimplán bólintott és gratulált a féltékenységnek semmi jelét nem véltem felfedezni arcvonásain. Kivülről félek, de legbelül tudom, hogy nagyon jó színész és csak engem akar már szinte megszállottan rajong értem, de ezt nem verem nagy dobra. Az egymás iránti vonzalmat még a vak is látja vagy legalábbis érzi a szikrákat, amelyek eltalálják, amelyek a szerelmünket jelképezik. Mi van ha Cortez arra vár, hogy feladjam és kétségbeesetten meneküljek el és akkor akar meglepni egy csókkal, amit egy romantikus szerelmi vallomással koronáz majd meg? Igen valószínűleg ez a jó válasz. Vörös rózsa, bon- bon, vörös bor, pezsgő fürdő… Igen ez az, amit az én egyetlen szerelmem Antai- Kelemen Ádám tervez avagy ismertebb nevén Cortez. Az utóbbi nyolc évben olyan közel kerültünk egymáshoz, mint eddig még soha. Egy csomó helyre elkísért már és én is Őt. Afféle baráti lett a viszonyunk, de hiszem ez változni fog vagyis nem csak hiszem hanem tudom is. Én vagyok az egyetlen nő az életében, aki számít még csak Viki sem érdekelte, amikor visszatért a köreinkbe és Reni.. hát Ő már más tészta, de Cortezem már nincs úgy oda érte, mint régen. Csak én kellek neki jöhet ide akárki úgyis engem választ. A magabiztosságom még jobban növekszik, mint eddig bármibe belekezdek az jól sül el és ez lesz Ádikával is. A szalagavatómon is beletudtam fogyni a ruhába és csak egyszer voltam rosszul most miért ne sikerülne elérni azt az egyetlen apró- cseplő dolgot, amit tervezek. Minden jó lesz a végén elvégre is: Cortez + Edina = forever love♥

Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Király Edina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király Edina   Király Edina Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:39 am

Kedves Dina!

Hát ez valami nagyon jó lett. Olyan Edina, olyan váááá. Imádtam és olvastam volna tovább is. Egy szavam sem lehet, így elfogadva. Foglald le amit kell aztán irány a játéktér.
Vissza az elejére Go down
 
Király Edina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: