Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Varga Martina Cbox-6
The Staff
Varga Martina Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Admin
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Human Viktor
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Beregi Marcell
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Varga Martina Vote_lcapVarga Martina Voting_barVarga Martina Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Varga Martina Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Varga Martina Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Varga Martina Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Varga Martina Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Varga Martina Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Varga Martina Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Varga Martina Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Varga Martina Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Varga Martina Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Varga Martina

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Varga Martina
Diák
Diák
Varga Martina


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Dec. 26.

Varga Martina Empty
TémanyitásTárgy: Varga Martina   Varga Martina Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 7:14 pm






Varga Martina


almost innocent

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2003. 08. 27. ;; Budapest
KOR: tizenhét
BECENÉV Tina
SZERET: szabadnak lenni, férfiak, nyár, napsütés, medencés buli, Liechtenstein, szex, sportolók, Ryan Lochte, vitorlázás, síelés, napozás, ékszerek, koktélok, vörös rúzs, Marilyn Monroe, divat, irányítani, California, Los Angeles, szilveszter
NEM SZERET: bizsuk, ha megszabják mit tehetek, szandál-zokni páros, büntetés
BESZÉLT NYELVEK: magyar, természetesen; angol & francia
KEDVENC TANTÁRGY: Nem hiszem, hogy van ilyen, de akkor legyen az angol.
MINDIG NÁLAM VAN: mobil, pénztárca, kulcscsomó, hullámcsat
TITOK: Szinte nyílt titok, hogy fűvel-fával megcsalom Benjamint.
FÉLELEM: Egyedül maradok.
CSOPORT: 11.b
KEDVENC ÉTEL: sült krumpli.
SZERELEM: Szabadság.
ANYA: Pécsi Beáta, 36, háztartásbeli. Anya nagyon fiatalon szült, vagyis nem várt gyerek voltam. Míg apával emiatt távolodtunk el, anyával szorosabb lett a kapcsolatunk. Hagyja, had csapongjak, addig amíg nem kerülök a bukás határára. Sokkal inkább hasonlít egy barátnőhöz, mint egy anyához, bár ez talán a sok botox miatt is lehet.
APA: Dr Varga Csaba, 39, plasztikai sebész. Nem túl szoros a kapcsolatunk, de amikor én hamarabb tudtam meg, hogy apa életében van egy másik nő, mindent megtettem, hogy kibéküljenek, de túl kevés voltam. A válás után nem láttam gyakran, de néha mégis összeülünk egy kávézóba.
TESÓK: Varga Krisztián, 2. A féltestvérem. Lehet, hogy apa második házasságából van és ezért utálnom kéne, de egyszerűen nem megy. Tündéri egy kis srác, imádom. Nincs olyan ember, akit ne tudna elbűvölni a mosolyával.
ÖT SZÓ RÓLAM: ribanc, szabad, merész, törékeny, elbűvölő
PLAY BY: Annalyn McCord
HÁZIÁLLAT: nincs
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: a szüleim.
PÉLDAKÉP: Marilyn Monroe
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Lana Del Rey, Fun., Maroon 5, Marina & the Diamonds, Rihanna, Coldplay, Wiz Khalifa, Cory Lee, Snoop Dogg, Sia Furler etc.
KLUBOK: gossip & fashion & dirty, gossip girl, Marilyn örök, do you speak russina? da, vodka!, Brad Pitt fan club, America <3, Grincs, Amerikai pite, Victoria's Secret
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Sir Anthony Hopkins & Kate Blanchet
ISKOLA: Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM: 11
OSZTÁLY: B
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?
Jennifer always better than Angelina



A föprodukció!

hozott szerepjátékos példa


Ahogy közelebb lépett hozzám kihúztam magam, mert bár magassarkúban voltam, ami szinte már hozzám nőtt, így is alacsonyabb voltam. Hallottam ahogy beszívja illatomat. A kedvenc parfümöm volt rajtam. Chanel no.5, elég drága, viszont megéri az árát.
Kanbuli? nem hangzott rosszul, és biztosra vettem, hogy pár ismerősöm rögtön lecsapott volna erre.
- A győzelem édes íze... - Igen, Josht nem nehéz leverni, de nem csak ebben a játékban, bármiben. Ha megerőltetném magam talán szkanderben is leverném.
Egy pillanatra magam mögé néztem, hogy Josh mit csinál. Talán azt vártam, hogy engem figyel és vár, de nem. Ő is elfoglalta magát egy másik társasággal. Ha jól láttam pont at exével, Tonyval. Számtalanszor vesztek össze, de mégsem tudnak egymás nélkül élni. Aranyosak, de azt sosem tudtam megérteni, hogy akkor miért költöznek el egymástól. Mindegy is, megértem. Ha én lettem volna az ő helyén akkor én is ezt tettem volna, mert nem egyszer hagytam már egyedül több szórakozóhelyen, csak mert megtaláltam estére a tökéletes partneremet.
- Most már igen. Óh. Kedvesebben is meghívhatnál egy italra, de... - Nem is folytattam. Láttam, hogy a válaszommal nem nagyon fog törődni, látszódott abból is, hogy rögtön megfogta a kezem és mentünk is tovább, ami nem zavart, mert jobban szeretem ha valaki határozott, mint aki egy hetet tököl, hogy most mit csináljon. És eddig akikkel voltam sajnos nagyrészük az utóbbi csoporthoz tartozott. Persze szeretem, ha az én kezemben van az irányítás, de sokaknak még jó, hogy nem nekem kell megmondani, hogy mit egyenek, igyanak vagy mikor menjenek lefeküdni.
- Nagyon csábító ajánlat, hogy egy csapat kiéhezett pasinak rázzam magam, és nem is értem magamat, de talán ez egyszer passzolom. - Ugyanolyan magabiztos mosollyal néztem vissza rá, mint ahogy ő. Így visszagondolva nem ez lett volna az első eset arra, hogy asztalon táncolva rázzam a csinos hátsómat. Minimum 3 ilyen volt, legalábbis amire kapásból emlékszem. 2 alkalom egy szülinapi bulin volt, a harmadik viszont pont Gerynek volt. Nagyon úgy tűnik ő sem felejtette el ezt az alkalmat, de arra várhat, hogy a múlt ismételje önmagát. Nem kellene töményet innom az biztos. Ráadásul amikor ezeket tettem még nem is ittam annyit.
Itt viszont vissza kell fognom magam, mert ide apa is szokott járni. Az egy dolog, hogy nem tartanak olyan rövid pórázon, és tudja hogy nem vagyok a szűz, ártatlan gyereke, és sajnos látott már teljesen kiütve is, de ez még neki is erős lenne, és biztos új szabályok jönnének a képbe.




A hozzászólást Varga Martina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 27, 2012 12:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Varga Martina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varga Martina   Varga Martina Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 11:25 am

Sokszor nem kezded a mondatokat nagybetűvel, sőt inkább azt mondom, hogy szinte nem is.
A párbeszédek helyesírásár itt találsz bővebb információt: http://szjg.secretsstories.com/t69-parbeszedek
Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Varga Martina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varga Martina   Varga Martina Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 1:22 pm

Ha a beszéd kijelentőmondat és hozzáfűzünk valamit, a mondatvégi írásjelet nem tesszük ki!
De ezen kívül minden rendben volt tehát elfogadom, de erre vigyázz!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Varga Martina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varga Martina   Varga Martina Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Varga Martina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Varga Martina | i give you everything you need

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: