Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Vinczené Zselyke Cbox-6
The Staff
Vinczené Zselyke Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Admin
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Human Viktor
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Beregi Marcell
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Vinczené Zselyke Vote_lcapVinczené Zselyke Voting_barVinczené Zselyke Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Vinczené Zselyke Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Vinczené Zselyke Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Vinczené Zselyke Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Vinczené Zselyke Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Vinczené Zselyke Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Vinczené Zselyke Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Vinczené Zselyke Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Vinczené Zselyke Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Vinczené Zselyke Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Vinczené Zselyke

Go down 
SzerzőÜzenet
Vinczené Zselyke

Vinczené Zselyke


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Dec. 25.

Vinczené Zselyke Empty
TémanyitásTárgy: Vinczené Zselyke   Vinczené Zselyke Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 10:09 pm






Vinczené Zselyke Borbála


Titulus

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2020-ban tart időszámításunk! aztaa 2012-ben nem volt világvégee!
KOR: huszonhét
BECENÉV Zselyke
SZERET: A gyermekeimet, ők a legfontosabbak az életemben. A vizet, és az úszást, mert végig kísérik az egész gyermekkorom. A lágy szellőt, illatos réteket, családi piknikeket. Gyerekeket, szeretek segíteni nekik, mindegy hogy azzal, hogy bekötöm a cipőjét, vagy megfésülöm a haját, esetleg segítek neki a tanulásban, vagy csak a helyes útra terelgetem őket.
NEM SZERET: A csalódottságot és a tehetetlenséget. Nincs is rosszabb annál mikor már semmit sem lehet tenni. Késni, a bánatos gyerekeket, az olyan filmeket is alig bírom végig nézni mikor gyermekeket kínoznak…
BESZÉLT NYELVEK: Természetesen a magyar anyanyelvi szinten, elég jól tudok angolul, és így öreg fejjel elkezdtem a franciát is tanulni.
KEDVENC TANTÁRGY: Ha már történelem tanár lettem, nem nehéz kitalálni, hogy bizony ez volt a kedvenc tantárgyam mikor még az iskolapadot koptattam, de az irodalom sem utolsó egyedül a verselemzést nem szerettem benne.
MINDIG NÁLAM VAN: A táskám amiben minden fontos benne van… meglepő módon telefont csak munkába, s hosszú utakra cipelek magammal, tudni illik nem vagyok megbarátozva ezekkel a készülékekkel.
TITOK: A férjem ver, mégsem vagyok képes elhagyni. Tudom, hogy igazából egy jó ember és ilyenkor nem önmaga.
FÉLELEM: Hogy elvesztem a családom, vagy a szeretteim rájönnek, hogy nem elestem, hanem Márk megütött.
CSOPORT: tanárok
KEDVENC ÉTEL: Az anyukám főztje, tudom ez tág fogalom de amit ő főz azt megeszem, mert rossz nem lehet.
SZERELEM: Vincze Márk
ANYA: Gombosné Zsuzsanna 48 éves, a legjobb anyuka a világon. Szeretett, s ápolt, de ha rossz fát tettem a tűzre sosem úsztam meg szárazon. Azonban ő volt az engedékenyebb a szülők közül, lágy szíve volt.
APA: Gombos Zalán 50 éves, szigorú, és kemény ember volt, aki nem vetette meg a testi fenyítést. Anyukám mikor összetörtünk valamit mindig magára vállalta a felelőséget, vagy ha rossz jegyet hoztunk haza eltitkolta.
TESÓK: A bátyám Gombos Zoltán, 32 éves, nem igazán tartom vele a kapcsolatot, miután ő otthon maradt, s átvette apánk cégét, van egy felesége, és egy kisfia, ha jól tudom hamarosan még egy fia fog születni.
Van egy húgom is, Gombos Boróka, 18 éves, családunk legfiatalabb tagja, szeleburdi és szétszórt, kis fekete báránynak számít nálunk, mivel nem szeret tanulni, s ez meg is látszik a jegyein. Miután ez kiderült hatalmas veszekedésbe került az apámmal, most nálam húzza meg magát, amíg találunk neki egy lakást, és valami munkát.
ÖT SZÓ RÓLAM: gondoskodó, családszerető, aggódó, megfontolt, segítőkész
PLAY BY: Kelly Macdonald

HÁZIÁLLAT: A férjem nem szívleli az állatokat, pedig a gyerekeink nagyon szeretnének egy kutyust.
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: A gyerekeim, az anyukám, a húgom, s a férjem. Egyszóval a családom.
PÉLDAKÉP: Az anyukám.
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: klasszikusok
KLUBOK: -
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Nincs, mivel nem szoktam filmeket nézni, inkább a könyveket részesítem előnyben.
ISKOLA: Már kijártam, és most a Szent Johannában tanítok.
ÉVFOLYAM: -
OSZTÁLY: -
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?




A föprodukció!

legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod legalább 400 szavas élettöténetet vagy szerepjátékos példát kéne ide írnod


Vissza az elejére Go down
 
Vinczené Zselyke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Félkész élettörténetek-
Ugrás: