Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Beregi Marcell Cbox-6
The Staff
Beregi Marcell Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Admin
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Human Viktor
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Beregi Marcell
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Beregi Marcell Vote_lcapBeregi Marcell Voting_barBeregi Marcell Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Beregi Marcell Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Beregi Marcell Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Beregi Marcell Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Beregi Marcell Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Beregi Marcell Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Beregi Marcell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Beregi Marcell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Beregi Marcell Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Beregi Marcell Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Beregi Marcell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Beregi Marcell
Diák
Diák
Beregi Marcell


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Dec. 25.
Age : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Beregi Marcell Empty
TémanyitásTárgy: Beregi Marcell   Beregi Marcell Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 7:03 pm






Beregi Marcell Ákos


mr selfishman

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 1995.11.06., Budapest
KOR: tizenhét
BECENÉV Marci, Beregi, Bebe
SZERET: ketchupos cuccok, még a húslevest is azzal eszem × nők × nyarak × kosárlabda × akciófilmek × Terminátor trilógia × egy éjszakás kalandok × haverok × bulik × pálinka × lustálkodás × aludni × flörtölés × változatosság × motorok × hatalom × tisztelet × mézes-mustáros csirkemell × rap zene × fekete cuccok × nyári szünet, téli szünet, őszi szünet, tavaszi szünet × téli síelés × forralt bor × amikor apám hozza a tartásdíjat
NEM SZERET: hideget × garbók × öltönyök × majonézes kaják, kivéve a hamburgert, mert abban elviselem × suli × szobafestés (majdnem belehaltam, mikor tavaly nyáron ki kellett mázolni a szobámat tök fölöslegesen) × amikor hülyének néznek × hazugságok × túl tapadós lányok × ragaszkodás × színházak × flegma nők × olvasni × korán kelés × tanárok × idegen nyelvek × pop zene × magyar filmek (szerintem borzalmasak) × VV Zsófika × valóság showk × X-faktor és egyéb baromságok × szemérmesség × álszentség × minden, ami rózsaszín × igénytelenség × fotózkodás Karácsonykor × Valentin-napi hercehurca × anyámék válása
BESZÉLT NYELVEK: Törve beszélem a magyart... Na jó, csak viccelek. Tök jól beszélem a magyart, mint anyanyelvemet, ezen kívül viszont csak az angolt kezdtem el tanulni, de abból is csak bukdácsolok, mert utálom. Nem tudom, hogy fogok leérettségizni belőle, de nem is érdekel. Úgy is kosarazni akarok egész életemben!
KEDVENC TANTÁRGY: Nincs! Vagy ha nagyon muszáj mondani valamit, akkor talán a tesi. De mivel ezt általában nem fogadják el válasznak, így inkább nem mondok semmit.
MINDIG NÁLAM VAN: koton, slusszkulcs, lakáskulcs, mobil, egy kép a halott öcsémről és egy természetes pénz
TITOK: Van egy öcsém, aki két éve meghalt egy autóbalesetben. A kocsiban én is benne ültem és néha azt kívánom, bár ő élne most helyettem. Szerettem a srácot, bármennyi vitánk is volt. Ezenkívül akármennyire is hajkurászom a nőket és csalom meg a barátnőimet, vágyok egy komoly kapcsolatra, csak félek, hogy valamit így vagy úgy elbaszok... mint az apám.
FÉLELEM: Hogy a haverjaim megtudják, mi történt az öcsémmel vagy hogy érzelmileg kötődni fogok a jövőben egy lányhoz. Egyikhez sem fűlik a fogam.
CSOPORT: Diák
KEDVENC ÉTEL: mézes-mustáros csirkemell
SZERELEM: Stefanek Miléna Nincs és nem is lesz.
ANYA: Pozsik Judit, 44 éves, óvónő: szeretem, imádom, a világ legjobb anyukája, aki ahhoz képest, mennyi szart tett vele apa, még mindig mosolyog és tud bízni az emberekben. Apával nem tartja a kapcsolatot, mióta az megcsalta egy szőke, dögös titkárnővel, aki feleannyi idős volt, mint az apám. Durva. Anya nem keres valami jól, de mivel apám havonta hozza a gyerektartás dupláját, így kényelmes elélünk.
APA: Beregi Adorján, 47 éves, építészmérnök: piszok gazdag és amióta csak megszülettünk, mindent a pénzzel akar lerendezni. Egy cseppnyi bűntudata sincs, amiért megcsalta anyát és amiért cserben hagyta a családunkat. Tudom, hogy ráütöttem, tudom, hogy miatta lettem én is ekkora nőcsábász és félek, hogy az lesz a sorsom a jövőben, mint neki. Nem tudok változtatni... érzem, hogy képtelen vagyok rá. Bírom egyébként az öreget, mert jó fej és mostanában foglalkozik is velem.
TESÓK: Beregi Balázs, elhunyt, Bajzás volt: meghalt két évvel ezelőtt, mikor egy rendezvényről tartottunk hazafelé. Anyának nem volt elég a válás, még ez is megtörtént. Nagyon hiányzik az életemből, imádtam azt a kölyköt. Azóta semmi sem ugyanolyan, semmi sem szép és jó nélküle.
ÖT SZÓ RÓLAM: nőcsábász, komolytalan, sportrajongó, lusta, szeretetéhes, egoista, szemtelen
PLAY BY: Diego Boneta
HÁZIÁLLAT: Sosem volt, nem is kell.
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Az anyukám
PÉLDAKÉP: Michael Jordan
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Majka, Curtis, BLR, Eminem, 50 Cent, Adam Levine, One Republic, Ákos, Drake, Wiz Khalifa, Vanilla Ice
KLUBOK: Maroon 5 !, Kosárra születtünk, NőkNőkNők, Basketball is a heartbeat, well-known rappers, 50 CENT AND WIZ KHALIFA FAN CLUB,
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: George Clooney és Natalie Portman
ISKOLA: Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM: 11
OSZTÁLY: A
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? Életcélom, hogy profi kosaras legyen belőlem.




A föprodukció!

- Szép volt, haver! Megint nyertünk - vereget vállba az egyik haverom, akinek szőke tincsei izzadtan, kócosan meredeznek mindenfelé feje búbján.
Erik mondhatni, hogy a legjobb haverom, de azóta nem bízok benne, hogy elsőben lenyúlta az egyik nőt előlem. Oké, hogy nem akartam hosszú távú kapcsolatot a csajjal, de hamarabb néztem ki és egy haver sosem lopja el egy másik haver egy éjszakás kalandját. Az parasztság, Erik pedig azt csinálta és paraszt volt. Nem hántolgatom fel neki az esetet, de szíven ütött. Mekkora bunkóság már!
- Azt hittem már megszoktad, hogy ha velem vagy egy csapatban, akkor csak nyerhetsz - nevetek és közben leveszem pólómat.
- Csak ne szállj el magadtól, Don Juan! - rázza meg fejét és közben elneveti magát.
A csapat minden tagja tudja, hogy mekkora nőcsábász vagyok és hogy szeretem egyszer használni a lányokat. Mindet, bármelyiket. Viszont csak Erik értesült arról, hogy Léna iránt kezdek többet érezni... Jártunk, egy darabig, de többnyire fűvel-fával megcsaltam. Úgy voltam vele, hogy nem érdekel, mellettem van-e vagy sem, de miután elhagyott, mindig hiányérzetem támadt és nem akartam, hogy olyan legyek, mint az apám. Pedig pontosan olyan vagyok, csak éppen nincs feleségem meg gyerekem. Léna más, ő segíthetne azon, hogy változzak, de én ellököm magamtól folyamatosan.
- Én? Dehogy - vonok vállat és közben a tusfürdővel kezemben besétálok a zuhany alá - Tudod, a nők nem buknak az öntelt csávókra - világosítom fel, mert ő pont ugyanolyan énközpontú alak, akárcsak én.
Gyorsan zuhanyzok le és csak nagyjából, hogy ne maradjak hót büdös meg izzadt. Közben Erik folyamatosan löki nekem a rizsát arról, hogy melyik csajt húzta meg a múlt éjjel és hogy melyiket akarja még. Többnyire jót nevetek a szövegén, míg nem Léna szóba nem kerül, mikor kilépek a zuhany alól. Egy törölközőt csavarok derekam köré.
- Nincs vele semmi - felelem, miután érdeklődött - Nem sokat beszélünk, mert rajtakapott Viviennel. Egyszerűen nem bírom ki, hogy ugyanazzal a csajjal szexeljek folyamatosan - mondom csalódottan, majd belebújok a ruháimba, végül vállamra kapom táskámat.
- Döntsd el, mit akarsz, öreg! Az a csaj egy főnyeremény, te meg képes lennél eldobni magadtól, mert nem bírsz a farkaddal... Tudom, milyen, de ha tényleg ennyire bírod, akkor gondold át, érdemes-e a szex miatt dobni őt! - oktat ki, én meg kis híján elröhögöm magam.
Ha tényleg tudja, milyen érzés, akkor tudhatná azt is, hogy ennek nem lehet parancsolni. Rám tör a kangörcs, én meg engedek a kísértésnek, mert jól esik. Jól esik nem csak Lénával lenni.
- Tartsd meg a jó tanácsaidat! Megyek. Apámnak segítenem kell otthon - sóhajtok és barna tincseimbe túrok, amik még vizesek kicsit.
- Nem azt mondtad, hogy jövőhéten leszel nála? - vállára veszi táskáját és mellém lép.
- De. Csak változott a terv - indulok el, ő pedig sétál mellettem.
Tudja, hogy a szüleim külön élnek és azt is tudja, hogy haragszok kicsit apámra azért, amit tett. Arról is tud, hogy az az álmom, hogy kosárcsillag legyek és hogy kiutazzak Amerikába. Nos, tényleg ő a legjobb haverom. De az ember olykor még a legjobb haverjában sem bízhat. Sőt, senkiben.

Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Beregi Marcell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beregi Marcell   Beregi Marcell Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 1:33 pm

Kedves Marcell, érdekes volt az Et-d. Kifogásom nincs ellene. Én most elfogadlak, de annyit kérnék, hogy a születési évedet javítsd ki 2003-ra, ugyanis az oldalon 2020-at írunk^^.
Vissza az elejére Go down
 
Beregi Marcell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: