Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Cbox-6
The Staff
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Admin
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Human Viktor
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Beregi Marcell
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_lcapNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Voting_barNarcisse Decroiax || baby, she is a liar Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Narcisse Decroiax || baby, she is a liar

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Narcisse Decroiax
Városi
Városi
Narcisse Decroiax


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Dec. 23.

Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Empty
TémanyitásTárgy: Narcisse Decroiax || baby, she is a liar   Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 2:54 pm






Narcisse Victoire Decroiax


cruel intention

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 1998.06.11 || Párizs, Franciaország
KOR: Huszonkét év
BECENÉV: Narcisse
SZERET: Narcisse alapvetően sok mindent szeret, de csak az olyanokat, amik őt teszik boldoggá. Szereti az alkoholt, a cigarettát és még jobban szeret szexuális kapcsolatot létesíteni az ellenkező nemmel. Szeret, és tud is, zongorázni, szeret főzni és imád énekelni, bár nincs jó hangja.
NEM SZERET: Narcisse vegetáriánus, nem szereti a húsos ételeket. Nagyon öntörvényű ember, nem szereti, ha mások megmondják neki, hogy mit csináljon. Nem szereti a viharokat, sőt, kimondottan fél a viharban. Nem szereti a darazsakat, méheket, a gyógyszereket, a lúzereket, a körtét és a benzin szagát.
BESZÉLT NYELVEK: Anyanyelve a francia, de mivel már jó ideje Magyarországon tartózkodik, ezért a magyart is nagyon szépen beszélni. Ezek mellett beszél még angolul is, szinte anyanyelvi szinten.
KEDVENC TANTÁRGY: Fizika, történelem volt
MINDIG NÁLAM VAN: Szájfény, telefon, fényképezőgép, kontaktlencsetartó, pénztárca, rágógumi
TITOK: Narcisse éppen fizikát hallgat az ELTE-n és feltett szándéka egy nap a NASA-nak dolgozni.
FÉLELEM: Hogy nem sikerülnek a tervei, hogy átverik, hogy megcsalják, hogy megölik, hogy megerőszakolják.
CSOPORT: Városlakók
KEDVENC ÉTEL: Lazac, karfiol
SZERELEM: Kapcsolatban Felmayer Dáviddal, a viszonyuk tökéletes.
ANYA: Victoire Decroaix, született Poneille, divattervező, Párizsban él és nagyon pörgős, heves nő, Narcisse vad életét is mindig támogatta, alig várja, hogy megismerje a lánya választottját
APA: Ivan Decroaix, üzletember, ingatlanokban utazik. Ivan visszafogott, céltudatos, de nagyon önző ember, ráadásul kissé szadista és perverz is, ezt a részt tőle örökölte Narcisse. Annyira nem érdeklődik a lánya élete iránt, mondhatjuk úgy is, hogy hidegen hagyja, hogy a lánya kivel szűri össze a levet.
TESÓK: -
ÖT SZÓ RÓLAM: Heves, nagyszájú, vad, manipulatív, érzékeny.
PLAY BY: Amber Heard
HÁZIÁLLAT: -
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Felmayer Dávid
PÉLDAKÉP: Marilyn Monroe
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Lana Del Rey, Christina Aguilera és minden ami alternatív és cover
KLUBOK: We <3 shoes, A Nagy Alma, Csak mert okos vagyok; nem vagyok stréber, Szőkék előnyben
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Kate Winslet
ISKOLA: ELTE
ÉVFOLYAM: másodéves (5+1 éves szakon)
OSZTÁLY: -
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? bitches love cake.



A föprodukció!


Darcy Everettként írtam, a Fly with me oldalára, 1040 szót tartalmaz, értelemszerűen hozott. (:


Ben mindig is megnyugtatott azzal, hogy soha nem láttam idegesnek. Egy biztos pont volt az életemben, olyasvalaki, aki könnyen felvidított egy menettel, aki mindig önmaga volt és emiatt éreztem magam olyan jól mellette. Egy hete, amikor elment, azt hittem, hogy soha többé nem fogunk beszélni. És ez valószínűleg tényleg így lenne, ha nem jöttem volna ma ide. Ben tuti, hogy nagyon sokáig egyáltalán nem keresett volna, hiszen ő már teljesen beletörődött abba, hogy én nem érzek semmit és csak a szexre hajtok. Teljesen jogos, hogy ezt érezte, elvégre én pontosan úgy viselkedtem, mint aki le sem szarja, de belül már érzek és igazából én csak nem tudom magamat kifejezni szavakkal. Kedvelem Bent, túlságosan is, és lehet, hogy ez lesz a végzetem. Úgy érzem, hogy belehalok, ha ma nem fogadja el a bocsánatkérésemet és elküld. Kudarc minden, ami mostanság történik számomra és egyre inkább érzem, hogy a depressziós énem előtör. A héten a mostohaapám háromszor is bepróbálkozott, de én hárítottam, most meg már el is tűnt, mivel ugye elutazott. Mindig valami szarságra fogtam és soha nem mondtam el neki, hogy igazából már nem akarok vele soha többet együtt lenni. Nem gondoltam volna, hogy lesz egy nap, amikor egy olyan jóképű, szexi és tapasztalt férfit, mint ő, visszautasítok. Azt hittem, hogy még nagyon, de nagyon sokáig fogok így élni, sok viszonnyal és egyéjszakás kalanddal. Csak aztán Ben belépett az életemben és azóta úgy érzem, hogy nem akarok semmit vagy senkit, csak őt.
Most teljesen felidegesít a viselkedése. Lehetne mondjuk kedvesebb is egy picikét, ha már egyszer itt vagyok. Értékelhetné, hogy ezt megtettem, nem csak, mint valami idegbeteg, keresni a hibáimat minden egyes mondatban. Tudom, hogy szeretne ma belém kötni, oh, tudom jól, hiszen már egyszer tisztáztam magamban, hogy most a szerepek felcserélődtek és Ben engem játszik, én pedig őt. Úgy viselkedik, mint Darcy Everett, én pedig nagyon igyekszem úgy viselkedni, mint Benjamin Welton, de ez nagyon nehéz, ha az ember ennyire össze van zavarodva. Az érzéseimet nem tudom hová tenni, de arra gondoltam, hogy egy próbát mindenképpen megér. Nem akarom veszni hagyni, nem akarom, hogy eltűnjön, mintha soha nem is lett volna az életem részese. Tény, hogy sok mindent nem tudunk egymásról, azon kívül, hogy ki hogyan szeret kefélni, de még fiatalok vagyunk, sok minden áll előttünk, mint mondtam, elmehetnénk randizni, ami nem szexel végződne természetesen, és esélyt adhatnánk egymásnak. Képtelen vagyok arra, hogy én megbocsássak az embereknek vagy második esélyt adjak nekik, de most az egyszer talán kivételt tehetek, mert érzelmek születtek és mindent nehezebbé tettek, és ez a saját érdekem nem pedig másé. Önző vagyok, mindent magamért teszek, de Ben is legyen önző, foglalkozzon magával és akkor talán rájön, hogy neki is én kellek és nekem is ő kell. Ez a tökéletes kapcsolat, nem?
Igazság szerint fogalmam sincs a kapcsolatokról. Soha nem volt hosszabb kapcsolatom egy férfival, mert nem akartam és talán az is közrejátszott, hogy nem is találtam ideális férfit. De hülyeség azt mondani, hogy ideális! Ben egy seggfej, egy napot sem bírnék ki vele veszekedés nélkül, de én mégis akarom ezt és benne lennék. Ő viszont úgy viselkedik mint egy sértődött három éves kisfiú és nem hajlandó semmit normálisat mondani, újból és újból beleköt az apró dolgokba és nem figyel a lényegre, vagy csak tetteti, mert ugye most éppen engem játszik.
Morcosan emelem rá a tekintetemet, mert eddig kinéztem az ablakon. Most sem néztem farkasszemet vele, de legalább már láttam a viselkedését. Gondolom egy szakértő mindent kielemezne, de én még az arcokról is rosszul olvasom le az érzelmeket, komolyan, mintha vak lennék, ezért csak a szavakat értelmezem. Ben nem emeli fel a hangját, de már az fáj, amit mond. A szavai ütnek, de én ugyebár mindig igyekszem ridegnek és érzéketlennek tűnni, nem mutatom ki, hogy milyen nagyon zavar, hogy kötekedik. Nem is értem, hogy igazából mi a fene ütött belé. "Ne csinálj úgy, mintha szívességet tennél", ez tulajdonképpen mi is? Mikor csináltam én úgy, mintha ezt az egészet érte tenném? Ezt magunkért teszem, de ezek szerint, teljesen felesleges volt idejönnöm. Hiába próbálkozom bő mondatokkal, kínai kajával, beszélgetéssel, ő nem képes arra, hogy továbblépjen. Nyilván megbántottam a múltkor, és most engem akar megbántani. Sóhajtok egyet, mielőtt bármit is felelnék. Nem csak azért felelek, mert minden mondatára reagálnom kell, hanem azért, mert ezt tényleg nem hagyhatom szó nélkül.
- Mikor csináltam én úgy, mintha neked tennék szívességet, Ben? Minden egyes szó, ami elhagyja a számat jellemző Darcy Everettre, nem mást játszok, hanem tényleg önmagamat adom. De hogy te mekkora egy seggfej lettél hirtelen...
Csak nem valami csaj van a képben Welton? Természetesen ezt már magamban teszem hozzá. Nem csodálkoznék azon, ha máris talált volna új szukát. A hozzá hasonló alakokra nagyon tapadnak a nők és aztán meg olyanok, mint a piócák, szívják a pasi vérét és soha nem akarnak lelépni. Én nem ilyen vagyok, és ezt ő is tudja jól. Ahogyan azt is, hogy képtelen vagyok arra, hogy megjátsszam magam, hacsak nem éppen hazudnom kell. Én mindig azt mondom, amit gondolok, jó nagy szám van, de az érzelmekről mindenkinek nehéz beszélnie. Én legalábbis így gondolom.
A tekintetemet leemelem róla és inkább elfordulok. Basszus, hogy milyen nehéz lett a helyzet! Nem hittem volna, hogy egy kis kefélésből ez lesz. Ben lekezel és én éppen alá vagyok neki rendelve. Utálom ezt az egész felállást, nem tetszik, hogy csak nekem kell magyarázkodnom. Mintha ő valami tökéletes lény lenne, aki mindig mindent jól csinál, csak a többiek szarják el. Komolyan mondom, hogy kezd nagyon nevetséges lenni minden. Lehet, hogy nem voltam túl lelkes, amikor idejöttem, de legalább őszintén tettem, és nem azért, mert ezt várták el tőlem, hogy tegyem. Én azt teszem mindig, amit jónak gondolok és soha senkinek nem kérem ki a véleményét. Na jó, lehet, hogy D tud a dolgaimról és néha tanácsokat osztogat, de az sem kérem, csak mesélek neki, ő a legjobb barátnőm. A többiekre pedig szarok, ne pofázzanak bele az életembe. Tudom irányítani, vagyis azt hiszem, hogy tudom irányítani. Aztán a dolgok érdekes fordulatot vesznek.
- Hol mondtam, hogy nem randizom seggfejekkel? Amúgy meg, ha nem próbáljuk ki, sosem tudjuk, hogy mi lett volna, ha, de sikeresen lebeszéltél róla Ben, gratulálok. Ha neked már semmit sem számítok, akkor miért nem mondod meg? Megkönnyítenéd a helyzetet, és akkor el is mehetnék, látom rajtad, hogy elég ideges vagy, hogy itt vagyok...


Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcisse Decroiax || baby, she is a liar   Narcisse Decroiax || baby, she is a liar Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 4:21 pm

Kedves Narcisse!

Szóval te vagy Dave menyasszonya. Hát nem tudtam, hogy kit képzeljek el mellé, és remélem, hogy boldogok lesztek együtt. A karakterlapod tetszett, a hozott példád is jó volt ^^. Mást nem tudok mondani mint: ELFOGADVA

Sipirc foglalni, aztán irány a játéktér ^^
Vissza az elejére Go down
 
Narcisse Decroiax || baby, she is a liar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: