Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Eve & Gabi Cbox-6
The Staff
Eve & Gabi Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Admin
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Human Viktor
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Beregi Marcell
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Eve & Gabi Vote_lcapEve & Gabi Voting_barEve & Gabi Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Eve & Gabi Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Eve & Gabi Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Eve & Gabi Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Eve & Gabi Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Eve & Gabi Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Eve & Gabi Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Eve & Gabi Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Eve & Gabi Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Eve & Gabi Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Eve & Gabi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Eveline Le Clerc

Eveline Le Clerc


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Óbuda

Eve & Gabi Empty
TémanyitásTárgy: Eve & Gabi   Eve & Gabi Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 2:31 pm









Egyedül üldögélek az udvar egyik padján, magányba burkolózva, pontosan úgy, ahogyan minden áldott nap. Órák előtt. Órák után. Nem változik, ahogyan az életem sem. Kiskoromtól kezdve egyedül voltam. Nem engedtem magamhoz senkit sem közel. Nem volt rájuk szükségem. S, nekik sem volt rám szükségük. A szüleimmel is igen keveset kommunikáltam. Esetleg a háziállataim voltak azok, akikkel megosztottam életem mozzanatait. Egészen addig, amíg fel nem tűnt a színen a családunk rég kihaltnak hitt rokoni ága. Dominique, és a családja.
Nem mondom, hogy sok minden változott. Mert nem igaz! A változás, mely bennem zajlott, csupán részleges volt, és annyiban merült ki, hogy lett egy személy, akivel nyíltan mertem beszélni, és, akibe lassan, és menthetetlenül beleszerettem. Az unokabátyám. Igen, tudom, vérfertőzés. De nem érdekel, hiszen nem tudnék élni nélküle. Olyan ő nekem, mint a többi embernek a levegő. Kell!

Még több változást akartam. Magyarországra utaztam, s azóta Óbuda egyik szegletében élek egy lánnyal, akinél jobban még senki sem idegesített. Polla jót akar, tudom én. Csak.. Nem vagyok hozzászokva, hogy az első pillanatban a nyakamba ugorjanak örömükben, és végtelenül, már-már nyálasan kedvesek legyenek velem. Nekem mindez túl sok. Rettenetesen sok. Megelégedtem volna egy puszta "Szia. Menj fel a lépcsőn, és pakolj ki!" kijelentéssel is, nemhogy azon nyomban a közös vacsorákat, és tévénézéseket tervezgesse. De majd egyszer rá kell, hogy jöjjön. Nem az vagyok, akinek látni akar. Nekem nem szükséges a törődés, törődjön magával s ne velem, pont elég. Félre ne értsetek! Nem akarok én rosszat annak a lánynak. De én nem szoktam hozzá, hogy ennyire nyíltan fejezzék ki pozitív érzéseiket felém. Nem!
Én nem nyitok feléjük. Tökéletesen megvagyok magamban. Nekem a magány, hatalom! Hiszen senki sem próbál megfejteni, megismerni belülről, és senki nem tudja a gondolataimat s főként a titkom! Dom-ról senki sem tudhat. Ismerjék csak úgy, mint egy unokabáty, aki hetek múlva csak is azért jön Magyarországra, és azért költözik be mellém az albérletbe, hogy szemmel tartson. Ennyi pont elég. Nem kell tudniuk mi történik köztünk valójában. Tudom. Elítélnének. Kiközösítenének. És én ezt nem szeretném!
Bár, ki tudja így is mit gondolhatnak rólam? Nem beszélgetek velük, csak, ha muszáj. Nem ülök közéjük, nem fedem fel a titkaimat, nem pletykálok. Ezek a dolgok már éppen elegek ahhoz, hogy különcnek véljenek. Én pedig csak remélem, hogy inkább nem is figyelnek rám..

Gabriella






thanks, kristen! ♥ atf, sp, caution
Vissza az elejére Go down
Kemenes Gabriella
Diák
Diák
Kemenes Gabriella


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Dec. 23.

Eve & Gabi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Gabi   Eve & Gabi Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 7:07 am

one day baby, we'll be old
oh baby, we'll be old


Utálok itt lenni, utálom hallgatni, hogy mindenki rólam beszél. Nem unják még? Már hetek óta ez megy, talán már egy-két hónapja és már én unom. A folyosón nem tudok meglenni, nincs kivel beszélgetnem. Akivel még jóba is vagyok azok másokkal lógnak. Egy padon ülök a folyosón, nagyszünet van. Mindenki itt van, hangosan beszélnek, nevetnek. Mindenki mosolyog, vagy sír, egyedül én nem. Én vagyok az a lány, aki csendben ül a padon és nézelődik. Megint meghallom a nevem, fejemet a hang irányába kapom. Brittany hangosan nevet, majd rám pillant és boldog mosolya gonosszá változik. Grimaszolva nézek vissza rá, mire ő elkomolyodik. Farkasszemet nézünk, de ő veszít: újra barátnőire figyel.
Felpattanok a padról és az udvar felé sietek. A levegőt kapkodom, nagy a tömeg odabent. Sietek, nem zavar, hogy pár embert szinte fellökök. Magam mögött hagyom őket, nem nézek vissza rájuk, talán fel sem ismertek, talán amúgy sem ismernek engem. Kiérve a levegőre nekidőlök a falnak. Hideg, nekem meg pont erre van szükségem. Pár percig hűtöm magam, kiélvezem, hogy végre kapok levegőt.
A gondolataim össze-vissza kavarognak a fejemben, nem tudom őket rendbe rakni. Behunyom a szemem egy pillanatra mély levegőt veszek és lenyugszom, a gondolataimat a helyükre rakom és megint minden tökéletes... egészen addig, amíg vissza nem megyek abba az épületbe. Felveszem a pulcsimat, amit eddig a kezemben szorongattam, és elindulok egy pad felé. Egy lány ül rajta, vörös hajú és tudom is, hogy ki ő, de még nem nagyon beszélgettünk. Lassan lépkedek oda hozzá, majd leülök a padra, nem szólok semmit, csak magam elé bámulok. Halvány mosollyal fordulok Eve felé. Nem akarom, hogy megkérdezze minden rendben van-e, vagy valami, bár nem tudom, hogy Eve mennyire törődik másokkal. Őszintén szólva, most örülnék, ha ő olyan lenne, hogy nem törődik senkivel. Csak simán legyen itt, hogy tudjam nem vagyok egyedül, van valaki, aki nem utál. Talán csak azért nem, mert még új, mert még nem hallotta a pletykát rólam... Az is lehet, hogy titkon utál engem, és mivel amúgy sem beszélünk ezt én nem veszem észre. Remélem nem így van, mert a barátaim... Nos, nekik megvan itt a saját kis társaságuk, ahova én nem nagyon férek már be.
-Szia. - halvány mosolyomat megőrzöm az arcomon, úgy köszönök neki.

Vissza az elejére Go down
Eveline Le Clerc

Eveline Le Clerc


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Óbuda

Eve & Gabi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Gabi   Eve & Gabi Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 5:29 am









Egyedüllétem nem sokáig tart. Az elkövetkezendő percekben egy lány ül le mellém. Ismerem őt. Osztálytársak vagyunk, bár, nem beszélgettem még vele. Mondjuk, ez egyáltalán nem meglepő, hiszen én senkivel sem beszélgetek. De ennek meg van az előnye is. Tökéletesen tudom értékelni a csend okozta örömöket. Nem úgy, mint mások..
Rám pillant, majd megjutalmaz a mosolyával. Ám, lerí róla, hogy nem őszinte a mimikája. A szemeiben látni a fájdalmat, a szomorúságot, az értetlenséget. Bár nem vagyok benne biztos, de sejtem miről van itt szó. Hallottam a pletykát, természetesen, hiszen, még ha nem is beszélek senkivel sem, ebben az iskolában így is rettentő gyorsan terjednek az információk. Legyenek igazak, vagy hamisak..
Visszamosolygok rá, kedvesen, de félénken. Vagy inkább zárkózottan? Magam sem tudom.. Olyan régóta őrzöm a magány álcáját, hogy lehetetlen kitörni belőle. Ahogy Dom szokta mondani, ideje lenne megnyílnom, kinyílnom, és kiengedni lelkem a ketrec rácsai közül, hogy szabadon szárnyalhasson az emberek között..
Talán pont itt az ideje.
Talán pont ez a pillanat az.

Köszönésére erőltetett hangon válaszolok, szinte kipréselem magamból a szavakat. Kényszerítem magam, hogy kedves s megértő legyek, ha esetleg megnyílna nekem, és kitálalná mi nyomja ennyire a lelkét.
- Szervusz! - hangomon érezni a francia akcentust, elég erősen.
Most kellene feltennem azt a három szavas kérdést, amely után szabad folyóként ömlenének belőle a problémái. "Mi a baj?".. Csakhogy olyan nyugodtnak tűnik még így is. Ha megkérdezném, lehet, hogy éppen ellenkezőleg reagálna. Lehetséges, hogy ő is olyan, mint én, ő is csendben szenvedő típus. Másodpercek telnek, én pedig a kérdés helyett, végül ennyit mondok.
- Nem mindenki hisz a pletykáknak! - és rámosolygok.


Gabriella






thanks, kristen! ♥ atf, sp, caution
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eve & Gabi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Gabi   Eve & Gabi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eve & Gabi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Padok-
Ugrás: