Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
la liste des contacts Cbox-6
The Staff
la liste des contacts Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Admin
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Rentai Napsugár
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Lázár Szilvia
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Human Viktor
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Stefanek Miléna
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Beregi Marcell
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Zsákos Izabella
la liste des contacts Vote_lcapla liste des contacts Voting_barla liste des contacts Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
la liste des contacts Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
la liste des contacts Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
la liste des contacts Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
la liste des contacts Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
la liste des contacts Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
la liste des contacts Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
la liste des contacts Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
la liste des contacts Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
la liste des contacts Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 la liste des contacts

Go down 
SzerzőÜzenet
Eveline Le Clerc

Eveline Le Clerc


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Óbuda

la liste des contacts Empty
TémanyitásTárgy: la liste des contacts   la liste des contacts Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 12:16 pm






eveline le clerc











Nos, őszintén, soha sem voltam túlzottan jó az emberekkel való kapcsolatok kialakításában. Kiskoromban az állataimmal osztottam meg gondolataimat, a szüleimmel keveset beszéltem, barátaim csak látszólag voltak. Mindez mára csak annyiban változott, hogy van mellettem egy személy, akivel képes vagyok kommunikálni. És, szeretek is!

Bizony, nem vagyok a szavak embere! Szeretek a magányomba burkolózni. Az emberek, akik eddig körülvettek, mind megszokták már, de, hogy a Szent Johannában hogyan viszonyulnak ehhez.. Az osztálytársaim. A tanárok. A leendő.. hm.. barátok.
Nos. Jó kérdés. De előbb, vagy utóbb minden kiderül. Mindenre fény derül. A jövő fenyeget..

Polla már sejtheti. Kezd rájönni, hogy különbözünk. Én ne vagyok, és soha nem is leszek az a lány, aki az első pillanatban a másik nyakába borul, örvendezik a társával együtt, és a rosszabb időkben elsírja neki a bánatát..
Nincs baj.. Nem is lesz. Csak bírjam ki Dom nélkül addig, amíg megérkezik.



16. | cserediák | francia | Dominique ❤




❤ thank you





Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Lobster' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans+Condensed:300' rel='stylesheet' type='text/css'>
<center><div style="width: 200px; background-color: #f4f4f4;">

<div style="font-family: 'Lobster', cursive; font-size: 35px; color: #D6748C; text-shadow: #000000 1px 1px 0px; text-align: center; padding: 13px;">

eve & karaktered neve

</div>

<div style="width: 190px; padding: 5px; background-color: #f4f4f4; border-left: 1px solid #bbb; border-right: 1px solid #bbb; text-align: justify; font-family: arial; font-size: 9px; color: #000000; line-height: 95%;">

vélemény/leírás a kapcsolatunkról

</div>

</div></center>
Vissza az elejére Go down
 
la liste des contacts
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Userek között :: Kapcsolatlisták-
Ugrás: