Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Véghváry Noel Cbox-6
The Staff
Véghváry Noel Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Admin
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Human Viktor
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Beregi Marcell
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Véghváry Noel Vote_lcapVéghváry Noel Voting_barVéghváry Noel Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Véghváry Noel Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Véghváry Noel Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Véghváry Noel Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Véghváry Noel Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Véghváry Noel Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Véghváry Noel Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Véghváry Noel Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Véghváry Noel Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Véghváry Noel Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Véghváry Noel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Véghváry Noel
Diák
Diák
Véghváry Noel


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Mar. 27.

Véghváry Noel Empty
TémanyitásTárgy: Véghváry Noel   Véghváry Noel Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 9:38 am






Véghváry Noel


Mr. Perfect Guy

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2002. július 8.
KOR: tizennyolc
BECENÉV Noel
SZERET: csajok, telefonom, gyerekek
NEM SZERET: nyávogás, iskola, Máday
BESZÉLT NYELVEK: magyar, francia, angol
KEDVENC TANTÁRGY: testnevelés
MINDIG NÁLAM VAN: telefon, személyi
TITOK: nincsenek titkaim, ha próbálok valamit elrejteni egy idő után úgyis kiderül
FÉLELEM: valaki nem tart vonzónak
CSOPORT: 12. a
KEDVENC ÉTEL: spagetti
SZERELEM: Szerelem? Maximum ha belenézek a tükörbe.
ANYA: Kemenes Hilda
APA: Véghváry Károly
TESÓK: Gréta
ÖT SZÓ RÓLAM: helyes, jó fej, egoista, menő, utánozhatatlan
PLAY BY: Harry Styles
HÁZIÁLLAT: nincs
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Gréta
PÉLDAKÉP: nincs példaképem, nem akarom senki életét sem lemásolni
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Black Veil Brides, Maroon5
KLUBOK: I luv Máday, We ♥ Paris
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Megan Fox, Brad Pitt
ISKOLA: Szent Johanna Gimi
ÉVFOLYAM: 12
OSZTÁLY: 12. a
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? nincs



A föprodukció!

HOZOTT

Ez az a dolog, amiről utálok beszélni vagy jelen esetben írni. Sokszor elszégyellem magam azokért a dolgokért, amiket teszek, hogy titokban egy olyan média csoport tagja vagyok, ami nem éppen a legjobb dolgokat teszik, de mégis élvezem. Önző módon minden nap más és más lányt dugok az ágyba az élvezetért, de nem mondanám azt, hogy a kliensük vagyok mindössze a lebuktatásért teszem. Ez mind és jó és lényegében szeretem is csinálni vagyis szerettem csinálni, míg legjobb barátom- aki furcsa mód lány- be nem állt e szépen szólva is kurvák sorába. Innentől kezdve lelkiismeret furdalás lepte el a testem egész lényét. Sosem tudta mi is vagyok igazából és ezáltal hiába nevezzük egymást legjobbnak nem is ismer. Mi van ha egyszer az egyik munkatársához megyek csak azért, hogy lebuktassam és ő meg fogja tudni, hogy mi is történt? Ez most úgy hangzik mintha szerelmes lennék belé pedig erről szó sincs mindössze ő az egyetlen nekem itt Las Vegasban, aki nem munkatárs vagy nem olyan akivel váltok pár szót és kész. Ő, aki mindent tud rólam, mert velem együtt ő is Londonból jött még anno Krisztus előtt. Ketten indultunk volna el az országúton ha nem lett volna repülő, ami elhoz. Ketten hagytuk volna el London városát, ha nem lettek volna még rajtunk kívül több százan a repülőn, de ennek ellenére mi voltunk az egyetlenek, akik nem tudták befogni a szájukat az út alatt, akik végig nevettek mindent és kiröhögtek mindenkit. Szép Love story lenne az már száz csak nem vonzódom hozzá és szerencsére ő sem hozzám.
Első hetünket egy hotelben töltöttük. ő pakolt, én meg jártam a különböző kaszinókat mindenféle nőnemű préda után kutatva. Minden éjjel más lányt vittem haza, míg nem fel nem fedeztem egy helyet, ahol több száz prosti dolgozik. Első pillanatban beálltam a kliensek sorába, de ez nem tartott sokáig, míg meg nem ismerkedtem egy jó kivágású úriemberrel, aki egy bizonyos Media csoport tagja, mikor elmondta nekem hogy ők végül is mit is csinálnak rögtön bele szerettem. Egy kis szex és utána még le is buktathatom a sok- sok prostituált hölgyeményt a nagy világ előtt, amitől boldog leszek, mivel nekem mindennél többet ér látni azt ha egy ember szenved. Beteges tulajdonság, de ez van és így kell engem szeretni.
Innentől kezdve az életem e körül forog és az sem érdekel hány embert taposok el ezzel a szakmával és kiknek okozok fájdalmat, ki csalódik bennem, mert ez a hivatásom. Ha megismersz eldöntöd hogyan tekintezs rám. Most jelenleg csak az a fontos számomra, hogy ő, akit legjobb barátomnak hívhatok ne csalódjon. Nagyot.

Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Véghváry Noel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véghváry Noel   Véghváry Noel Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 10:09 am

Isten hozott nálunk Noel!
Először azt hittem rossz helyre írtad a "gyerekeket" - mert én az ilyenben élen járok -, de az meg olyan kevés szóval remélem nem. Mindig szimpatikusnak találom a gyerekszerető karaktereket mivel én is az vagyok.
Szerintem érdekes karaktered lett, mivel egy ilyen nagymenő csávó, mégis a húga a legfontosabb számára, szóval még mielőtt tovább pofáznék, elfogadva, és ne felejts foglalni meg ilyenek.
Vissza az elejére Go down
 
Véghváry Noel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: