Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Winkler Barbara Eliza Cbox-6
The Staff
Winkler Barbara Eliza Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Admin
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Human Viktor
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Beregi Marcell
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Winkler Barbara Eliza Vote_lcapWinkler Barbara Eliza Voting_barWinkler Barbara Eliza Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Winkler Barbara Eliza Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Winkler Barbara Eliza

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Winkler B. Eliza
Városi
Városi
Winkler B. Eliza


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Jan. 01.
Tartózkodási hely : Buda

Winkler Barbara Eliza Empty
TémanyitásTárgy: Winkler Barbara Eliza   Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 11:17 am






Winkler Barbara Eliza


Miss Sunshine

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ:II. kerület, 1995. Augusztus 25.
KOR: Huszonöt
BECENÉV Nem különösebben becéznek, de ha még is akkor talán az Elli, Liza és a Barbi a leggyakoribb.
SZERET: Vásárlás, hosszú séták, tavasz, forró csokoládé, saját munka
NEM SZERET: Nyári forróság, kétszínűség, folytonos rohanás, semmittevés, tömegközlekedés
BESZÉLT NYELVEK: Angol, Német, Francia
KEDVENC TANTÁRGY: Talán a Rajz volt
MINDIG NÁLAM VAN: Telefon, okmányok, kedvenc szájfény, vészhelyzeti sminkes táska, határidőnapló
TITOK: Néha az esküvők után a megmaradt vágott virágokból csokrot készítek és leteszem ismeretlen emberek ajtaja elé és becsengetek. Mindig, hagyok rajta egy kedves üzenetet. Tudom furcsa szokás, de biztos vagyok benne, hogy valahol, valakinek mosolyt csalok ezzel az arcára.
FÉLELEM: Elveszíteni a családot, képtelen leszek többé azt csinálni amit szeretek
CSOPORT: Városlakók
KEDVENC ÉTEL: Provance‑i barackos csirkemell, cézár salátával és hasábburgonyával.
SZERELEM: Még keresem az igazit
ANYA: Winklerné Szabó Erika ; szerető anya, mindenben támogatott akármit is vettem a fejembe.
APA: Winkler Barnabás ; imádni való apa, anyával egyetemben mindig mellettem állt és talán hozzá egy kicsivel jobban kötődöm, mivel mindig is "apás lány" voltam.
TESÓK: -
ÖT SZÓ RÓLAM: Mosolygós, elszánt, természetbarát, csinos, kedves
PLAY BY: Cheryl Cole
HÁZIÁLLAT: -
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: -
PÉLDAKÉP: -
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Nincs különösebben, mindenféle zenét szeretek
KLUBOK: Munkamániások, cipő bolondok, kávé függők,
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: -
ISKOLA: Szent Johanna Alapítványi Gimnázium
ÉVFOLYAM: -
OSZTÁLY: -
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?




A föprodukció!

- Eliza! – legyez a szemem előtt Tamás.
De engem továbbra sem érdekel, nem figyelek rá. Vajon minek a kapcsán lehetett Richárd olyan ideges? Mikor beleszólt a telefonba mintha női nevetést is hallottam volna a háttérből. A kapcsolatunk már régen kihűlt ezt én is tudtam, de eddig nem voltak arra utaló jelek, hogy megcsalna. Most pedig, felhívom egy céges telefonról, nem a saját telefonomról, és egyből csilingelő hangú lány nevetése szól a háttérben, miközben Richárd zavartan szól bele az ismeretlen szám miatt. Közben Tamás nem adja fel, hogy visszarángasson a megbeszélésre végül sikerrel jár.
- Mondjad – mondom lassan majd tekintetemmel az arcára fókuszálok, és felmérem mennyire dühös. Szerencsére nem az.
- Akkor, délután négyre jönnek Harasztiék egyeztetni az esküvő időpontját és akkor neki is láthatunk a továbbiaknak, bár továbbra sem értem mint igazgató miért foglalkozol még mindig esküvők szervezésével, már régen nem kellene… - mondta szelíden mosolyogva.
Én csak némán bólintottam majd belebújtam a blézerembe és a vállamra vettem a táskám.
- Tudom, de szeretem ezt csinálni. – mosolyogtam.
Igaza volt, már lassan 2 éve vagyok a Winkler Esküvő vezérigazgatója, de hiába vettem át a nagymamám helyét a cégnél, a személyes emberi kapcsolatokat nem szerettem elhanyagolni, és fontosnak tartottam, hogy foglakozzak azokkal, akik hozzánk fordulnak. Tamás volt a megrendelések ügyintézője, már jóval az idekerülésem előtt is itt dolgozott ezért az ő tanácsára mindig adtam és fontosnak találtam a véleményét.
- Akkor ugyan itt félnégykor – mondtam majd előkerestem a slusszkulcsom és elindultam megkeresni a Mercedest.
Sietősen autóztam haza már amennyire a délelőtti Pesti forgalom engedte. Mikor beléptem a házba, meglepetés fogadott. Richárd bőröndjei voltak az ajtótól néhány méterre, ő pedig éppen egyet cipelt le a lépcsőn. Homlokráncolva tettem le a kulcsokat a komódra majd álltam meg vele szemben.
- Ez most? – kérdeztem zavartan.
- Beszélnünk kell – mondta kimérten majd letette mellém a bőröndöt, és kezemnél fogva a nappaliba húzott. – Már egy ideje el akartam mondani, de most jött el az ideje. Tudod Barbi, én szeretlek, de már nem úgy mint régen… Inkább egy jó barát vagy mint sem az a nő akibe beleszerettem három éve...
Nincs, mit tenni igaza van. Három éve még élvezet volt reggelente mellette ébredni, aztán ahogy telt-múlt az idő, már idegesítettek a reggeli hisztijei mikor nem talált valamit, esetlegesen leöntött valamit kávéval. Aztán lassan már csak aludni járt haza, én pedig egyre többet dolgoztam a nyári esküvő szezon miatt, talán ez volt a fő oka annak, hogy itt vagyunk most. Halványan elmosolyodtam, bólintottam, majd megfogtam Richárd kezét.
- Remélem, boldog leszel, tiszta szívemből kívánom – mondtam mosolyogva, majd megöleltem búcsúzóul.
Ö csak halványan mosolygott, nem erre számíthatott a sok veszekedésünk után. Mielőtt kiléptem volna a nappaliból megfordultam.
- Hol fogsz most lakni? Csak mert ha… - kezdtem bele, de félbeszakított.
- Nem adtam el azt a házat ahol laktam mielőtt összeköltözünk, ne aggódj – mondta, majd elsétált mellettem megfogta a bőröndjeit és kicipelte.
Betette őket az autóba, én közben az ajtófélfának dőlve figyeltem. Felsétált a lépcsőn majd habozott egy pillanatig, végül megához húzott és megölelt, búcsúzóul pedig egy apró puszit nyomott a homlokomra, majd elengedett, halványan elmosolyodott és elsétált. Beszállt az autóba és elhajtott. Arcomon egy mosoly tört utat magának. Nem voltam szomorú, már nem tudtunk volna változatni, késő volt. Lassan csuktam be magam mögött a lakás ajtaját. Levettem a cipőim, mint mindig mikor hazaérkezem, majd a nappaliba léptem be. Az órámra pillantottam, tizenegy óra volt. Lassan vettem le a polcról a képeket, és vettem ki a keretből azokat, amiken közösen voltunk Richárddal, vagy éppenséggel ő volt rajtuk a közös barátainkkal. Egy cipős dobozba helyeztem a képeket, és azokat a tárgyakat, amik nem jelentettek semmit most, hogy nem voltunk együtt. Minden egyes holmit, amihez köze volt és hozzá ért egyenesen a mosógépbe hajítottam. El akartam tüntetni az életemből. Jövő héten pedig elutazom nyaralni, amit a cég egy meeting keretein belül tart a Fülöp-szigeteken. Délelőtt lesznek a továbbképzések, délután pedig szabad program, és mind egy ingyenesen egy teljes hétig. Ez a kiruccanás most jót fog tenni, ezzel a nappal kezdem új életemet. Fél négykor energiával telve álltam az irodámban, Tamás furcsálló tekintettel meredt rám.
- Mi az oka ennek a nagy örömnek? – kérdezte nevetve.
- Vége! – mondtam mosolyogva, majd elindultunk a bemutató terem felé.
- Ez most jó hír? – érdeklődött.
- Jobb nem is lehetne, hiszen mindketten tudtuk, hogy ez lesz a vége. Jövő héten pedig elutazunk nyaralni szerintem ennél jobb nem is lehetne – nevettem.



Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Winkler Barbara Eliza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winkler Barbara Eliza   Winkler Barbara Eliza Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 4:10 pm

Tetszett az ET-d, nyomás foglalni és játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Winkler Barbara Eliza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lindmayer Rayna Barbara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: