Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Fekete Zsigmond Cbox-6
The Staff
Fekete Zsigmond Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Admin
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Human Viktor
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Beregi Marcell
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Fekete Zsigmond Vote_lcapFekete Zsigmond Voting_barFekete Zsigmond Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Fekete Zsigmond Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Fekete Zsigmond Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Fekete Zsigmond Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Fekete Zsigmond Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Fekete Zsigmond Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Fekete Zsigmond Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Fekete Zsigmond Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Fekete Zsigmond Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Fekete Zsigmond Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Fekete Zsigmond

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Fekete Zsigmond
Tanár
Tanár
Fekete Zsigmond


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Dec. 31.
Age : 43
Tartózkodási hely : Budapest

Fekete Zsigmond Empty
TémanyitásTárgy: Fekete Zsigmond   Fekete Zsigmond Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 4:04 pm






Fekete Zsigmond


mr "fuck yourself"

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 1987. március 2. Sopron
KOR: harminchárom
BECENÉV Zsiga, Zsigmond, Tanár úr
SZERET: a munkám - a kollégáim - a hot-dog - Nickelback - állatok - tetkók (nekem is van egy pár) - szép nők - rock - forrócsoki - pénteki bulik a kedvenc szórakozóhelyemen - Bianka - pénz - kondi
NEM SZERET: ha belepofáznak a dolgomba - pletykák - bors - anyám főztje - szemtelen diákok - garbók - alkohol (nem iszok, mert fennáll a visszaesés veszélye) - divatbolondok - boltkórosak - hataloméhes emberek - tej - síelés
BESZÉLT NYELVEK: angol, francia és a spanyol törve
KEDVENC TANTÁRGY: annak idején a matek volt
MINDIG NÁLAM VAN: cigaretta - öngyújtó - slusszkulcs - nyáron napszemüveg - rágó - karóra - zsebkendő
TITOK: viszonyom van az egyik diákommal
FÉLELEM: hogy Eszter és én lebukunk - hogy a nejem sosem fog visszafogadni
CSOPORT: Tanárok (testnevelés szak)
KEDVENC ÉTEL: Hotdog, palacsinta, spagetti, pizza, vajas lekváros kenyér... elég sok van
SZERELEM: Tatár Bianka, az ex-nejem, aki elhagyott, mert alkoholista vagyok. Egy éve tiszta vagyok mellesleg és még mindig szeretem.
ANYA: Erdei Szonóra: 55 éves, orvos és már vagy öt éve nem beszéltünk
APA: Fekete Tihamér: 60 éves, hentes és míg az alkohollal küzdöttem, végig mellettem állt. Még gyerekkoromban elváltak anyámmal és azóta már más nővel van.
TESÓK: Fekete Lóránt: 28 éves, szakács és jelenleg nem tartózkodik Magyarországon a munkája miatt
Fekete Evelin: 28 éves, cukrász és Lóránt ikertestvére, akire szintén bármikor számíthattam és számíthatok is még mindig.
Fekete Andrea: 20 éves, egyetemi hallgató és apám második házasságából született. Aranyos kiscsaj, bár kicsit idegesítő.
ÖT SZÓ RÓLAM: figyelmes, vicces, határozott, fiatalos, engedékeny
PLAY BY: Adam Levine
HÁZIÁLLAT: egy két éves bulldog, Wesley
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Bianka, a kutyám és a családom
PÉLDAKÉP: Nincs, gyerekkoromban Sylvester Stallone volt
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Nickelback, Good Charlotte, stb.
KLUBOK: -
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Adam Sandler
ISKOLA: Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM: -
OSZTÁLY: -
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? Nincs.




A föprodukció!

Megcsókol, mintha ez lenne az utolsó csókunk életünkben, én meg csak úgy, mintha egy lenne a sok közül. Valószínűleg azért teszem így, mert ez az igazság. Nem szeretem Esztert, de kifejezetten jó a társaságában lenni. Fiatal, izgató, ráadásul odáig van értem. Kinek ne tetszene ez a felállás? Talán ha nem lenne köztünk tizennyolc év korkülönbség, bátran elhívnám randira, hogy az ő oldalán kezdjek neki egy új kapcsolatnak. Csakhogy nem tehetem, mivel jóval idősebb vagyok és mert a tanítványom. Rossz volt belemenni az egészbe és bánom is mostanra rendesen. Meggondolatlan voltam. Meggondolatlan és a vágyaim irányították tetteimet. Egyszer még bajba kerülök miatta.
- Neked is jó volt? - kérdi, miközben nyakamba puszil és végigvezeti kezét csupasz mellkasomon.
A jó az erős túlzás, főleg mert itt vagyunk az irodámban, ahova bármikor betoppanhatnak vagy ahol bármikor kihallgathatják, mit művelünk. Nyugtalan voltam az aktus közben, de természetesen élveztem, mert ha nem így lett volna, nem tettem volna ezt. Eszter túl csábító, túl szexi, hogy visszautasítsam, no meg másodsorban, ez az adrenalinlöket is dob egy kicsit a hangulaton.
- Igen - mondom és közben visszaveszem a pólómat. Csodálom, hogy őt nem zavarja, hogy titokban tartjuk a dolgot - De lehet, hogy most már be kellene fejeznünk. Nem lesz jó vége, ha így folytatjuk - sóhajtok gondterhelten és felé nyújtom rózsaszín melltartóját.
Elmosolyodik. Szerintem egyáltalán nem poénos, most meg még csak nem is viccnek szántam, amit mondtam. Alapjáraton rugalmas és oldott vagyok a diákjaimmal szemben, de ebben a helyzet valahogy nem tudok az lenni. Illetve nem mindig. Nem könnyít a dolgon, hogy most idejön hozzám, keze nadrágomba siklik és új körre invitálja testemet. Fülemhez hajol, én meg visszafogott nyögést hallatok, hogy szinte fáj elutasítani a lányt.
- Eszter, mondtam valamit! - megfogom kezét, kitessékelem a gatyámból, aztán ellépek mellette - Elég lesz. Menj órára, kérlek! - összefonom karjaimat mellkasom előtt és várok.
- Álló farokkal nehezen fogod megtartani a következő órát... - emeli meg szemöldökét kihívóan és közben csábos mosolyra húzza halvány rózsaszín, vékony vonalú ajkait.
- Basszus! - morgom magam elé. Igaza van, ettől függetlenül nem fogok engedni. Nem oldana meg semmit azon kívül, hogy kielégítene ismét.
- Segíthetek, ha... gondolod - már megint idejön, orromba zsályaillat szökik, ami minden alkalommal körbeveszi a lányt. Most szinte fojtogat.
- Nem. Nem kell, köszönöm. Azzal segítesz most a legtöbbet, ha elmész - őszinteségből nincs hiány, már csak valami hatást kéne látnom.
- Ahogy akarod - von vállat Eszter és felvéve minden ruhát, végül kisétál az irodámból.
Ha ezt Bianka tudná, teljesen kiakadna. Nem azért, mert féltékeny lenne és mert fájna neki a dolog, hanem mert csalódna bennem. Nem nézi ki belőlem, hogy ilyesmire is képes vagyok és sokáig én sem hittem volna magamról. De változtak a dolgok és szerintem inkább ebbe öljem bánatomat, mint a piába. Már csak az kellene, hogy visszaessek...

Vissza az elejére Go down
Rentai Napsugár
Diák
Diák
Rentai Napsugár


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Oct. 13.

Fekete Zsigmond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete Zsigmond   Fekete Zsigmond Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 8:36 pm

Csókolom tanárbácsi! Érdekes élettörténetet kanyarított ide, és nagyon örülök, hogy még egy személlyel gazdagodott a tanárigárda. Ne felejtsen foglalni, majd tessék játszani is.
Vissza az elejére Go down
 
Fekete Zsigmond
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zsigmond ×× Avatarok és egyebek
» Romci fekete listája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: