Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Fehér Alexa  Cbox-6
The Staff
Fehér Alexa  Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Admin
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Human Viktor
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Beregi Marcell
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Fehér Alexa  Vote_lcapFehér Alexa  Voting_barFehér Alexa  Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Fehér Alexa  Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Fehér Alexa  Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Fehér Alexa  Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Fehér Alexa  Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Fehér Alexa  Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Fehér Alexa  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Fehér Alexa  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Fehér Alexa  Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Fehér Alexa  Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Fehér Alexa

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Fehér Alexa
Diák
Diák
Fehér Alexa


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Dec. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Fehér Alexa  Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Alexa    Fehér Alexa  Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 2:12 pm






Fehér Alexa


Primadonna Girl

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: Budapest, 2003. 04. 18.
KOR: Tizenhét éves
BECENÉV: Lexi
SZERET: Enni, modellkedni, színészkedni, lovak, lovagolni, barátok, kisgyerekek, kutyát sétáltatni, beszélgetni, nyár, napfény, tenger, Forma1, síelés
NEM SZERET: spenót, alkohol (kivéve Bacardi, azt megiszom), hazug emberek, veszekedés, rivalizálás, verekedés, tél, hó, hógolyózás
BESZÉLT NYELVEK: magyar, francia, angol
KEDVENC TANTÁRGY: magyar, angol
MINDIG NÁLAM VAN: szemceruza, szempillaspirál, mobil, kis tükör, egy kis üveg víz
TITOK: Kedvenc plüssmacimmal alszom, amit még öt évesen kaptam.
FÉLELEM: Pókok, családtag vagy barát halála, költözés egy másik országba
CSOPORT: Diák
KEDVENC ÉTEL: Lasagne
SZERELEM: Ámor nyilát sikeresen kerülgetem...
ANYA: Fehér Lilla
APA: Fehér Balázs
TESÓK: Nincsenek
ÖT SZÓ RÓLAM: Szép, kedves, okos, önfeláldozó, barátságos
PLAY BY: Hilary Duff
HÁZIÁLLAT: 2 kutya: Szofi (Yorkshire Terrier), Nati (Berni pásztor) és egy ló a közeli lovardában: Joker (Brandenburgi)
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: A családom, barátaim és állatkáim.
PÉLDAKÉP: Anya
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Bon Jovi
KLUBOK: -
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Ian Somerhalder
ISKOLA: Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM: 11.
OSZTÁLY: b.
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? Alapból mindenkivel kedves vagyok. De ha Te bunkó vagy velem, tőlem se számíts jóra, kérlek.




A föprodukció!

Hogy is kezdjem? 2003-ban születtem, egy igen jómódú családba. Anyám óvónőként kereste a kenyerét, apám pedig egy elég nagy fordítócégnél főnöki pozíciót foglalt - és jelenleg is foglal - el, tehát teljes mértékben ő a család "főellátója". Amikor világra jöttem, anyám otthagyta a munkahelyét, de még így is tökéletesen megéltünk és élünk is.

4 éves koromban figyelt fel rám egy gyermekmodelleknek munkát adó cég, az egyik budapesti bevásárlóközpontban. A szüleim azonnal nemet mondtak, de a férfi - elmondása szerint - sok lehetőséget látott bennem, így 14 éves koromban újra felkeresett minket, akkor viszont addig könyörögtem, amíg a szüleim be nem adták a derekukat. Ekkor magántanuló lettem, viszont így nem teljesítettem túl jól az iskolában. Szüleim ezt nem nézték jó szemmel, sőt, de ismét meg tudtam győzni őket azzal, hogy javítani fogok. És ez így is lett. Apa és anya meg voltak elégedve velem, mert sikerült visszahoznom kitűnő átlagomat. A barátaim viszont eléggé elkoptak mellőlem, mert majdnem egész nap tanultam, vagy dolgoztam.

Tavaly egy darabba kerestek színésznőt a Nemzeti Színházban, és mivel érdekelt a színészet, jelentkeztem. Nagyon izgultam, úgy gondoltam, nem kapom meg a szerepet, mert előtte is ideges voltam – hát még utána. Eléggé el voltam keseredve, de körülbelül három hét múlva kaptunk egy levelet a színháztól, hogy megkaphatom a szerepet. Sikítozva ugráltam, alig tudtam elhinni.
Ekkor költöztünk Budapestre, ezzel könnyítve a munkahelyemre járást. És így apának sem kellett annyit kocsival utaznia. Rengeteget kellett bemennem a színházba a próbákra, szóval a modellügynökséggel lebeszéltünk mindent az időhiányommal kapcsolatban; csak kevesebb fotózást vállaltam el. Sokkal kevesebbet.

Majd megelégeltem a magántanuló-dolgot, tehát anyáék beírattak a Szent Johanna Gimnázium 11. b osztályába. És igaz barátokat, szerelmet keresek – remélem minél hamarabb megtalálom.

Igen, most, hogy így belegondolok, tulajdonképpen eléggé elkényeztettek. Igaz, hogy a modell-karrierem nem kezdődött túl zökkenőmentesen a szüleim miatt, de aztán szinte mindig megkaptam, amit szerettem volna. Ennek ellenére ez nem látszik meg rajtam, a viselkedésemen. A szeretteimért bármit megtennék, ha arról lenne szó. Nem vagyok önző sem, ami azért lássuk be, az egyke gyerekeknél gyakran előfordul. Bár egy testvér sosem hiányzott az életemből – talán nem volt időm azon gondolkodni, hogy „akarok egy kistesóóóóót!”. Sokan azt mondhatják, hogy nem is volt gyerekkorom, ami nem igaz. Lehet, hogy a nagy részét nem úgy töltöttem, ahogy a többi korombeli, de ezt én szerettem volna, nekem a modellkedés és a színészkedés is amolyan hobbi. Szeretem. És úgy gondolom, szerencsés vagyok, hogy olyan dologból tudok pénzt csinálni, amit csak jó időtöltésnek tartok. És – magam sem értem, hogyan – minden nap jut arra időm, hogy elvigyem a kutyáimat sétálni, vagy átmenni a lovardába Jokerhez legalább hetente.

Talán ezért gondolnak néhányan tökéletesnek. A kitűnő átlag, modell –és színészkarrier, szépség… és ezt nem nagyképűségből mondom. A szépségem csak az, amit örököltem anyától és apától. De én úgy gondolom, senki sem tökéletes.
Gyakran elég hamar elborul az agyam, ha felidegesítem magam pár dolgon, ilyenkor leginkább egyedül szeretek lenni, és utálom, ha beleszólnak abba, ami miatt épp nem vagyok túl nyugodt.

Most leginkább az foglalkoztat, hogy új barátokra tegyek szert, és remélem, hogy sikerülni fog.


Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Fehér Alexa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér Alexa    Fehér Alexa  Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 2:38 pm

Kedves Lexi!

Szép, hosszú Et-t olvasta, és tetszett ahogy írsz. Mit ne mondjak; mesébe illő életed volt, ez sokaknak nem adatik meg. Remélem, hogy sok barátot találsz az iskolában. Az ET-et elfogadom.

Kérlek foglalj avi alanyt és titulust, majd irány a játéktér, valamint állíts be egy avatart is.
Vissza az elejére Go down
Fehér Alexa
Diák
Diák
Fehér Alexa


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Dec. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Fehér Alexa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér Alexa    Fehér Alexa  Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 3:17 pm

Rendben, máris megyek és lefoglalok mindent. Ja és köszi. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fehér Alexa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér Alexa    Fehér Alexa  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fehér Alexa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: