Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Adorján Dóra Xénia Cbox-6
The Staff
Adorján Dóra Xénia Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Admin
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Human Viktor
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Beregi Marcell
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Adorján Dóra Xénia Vote_lcapAdorján Dóra Xénia Voting_barAdorján Dóra Xénia Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Adorján Dóra Xénia Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Adorján Dóra Xénia Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Adorján Dóra Xénia Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Adorján Dóra Xénia Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Adorján Dóra Xénia Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Adorján Dóra Xénia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Adorján Dóra Xénia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Adorján Dóra Xénia Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Adorján Dóra Xénia Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Adorján Dóra Xénia

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Adorján Dóra Xénia
Városi
Városi
Adorján Dóra Xénia


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Dec. 25.

Adorján Dóra Xénia Empty
TémanyitásTárgy: Adorján Dóra Xénia   Adorján Dóra Xénia Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 1:07 pm






Adorján Dóra Xénia


black sheep

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: Magyarország , Szomor / 1992. január 10.
KOR: huszonnyolc
BECENÉV Dóri, Xénia
SZERET:férfiak, szex, alkohol, csokiba mártott eper, vásárolni, főzni, röplada, sokáig aludni, villásreggeli, utazni, hotelszobák
NEM SZERET: drog, csúszó-mászók, erőszak, francia konyha, darazsak, unalmas beszélgetések, ha nem érem el amit akarok
BESZÉLT NYELVEK: magyar, angol, olasz, egy kicsit németül
KEDVENC TANTÁRGY: testnevelés volt
MINDIG NÁLAM VAN: rúzs, parfüm, telefon, pénz, paprika spray, hajtű
TITOK: lefeküdtem a főnökömmel egyszer, mikor egy céges partyn sokat ittunk, és azóta ezzel zsarolom || lefeküdtem a nevelt fiammal, mikor részegek voltunk, és azóta sem bántam meg, bár erről nem beszélünk, de én kifejezetten élveztem || 16 évesen szültem egy gyereket, aki nevelőszülőknél nevelkedik
FÉLELEM: csúszó-mászók a lakásban || megtámad egy csapat darázs és össze-vissza csipkednek || megtámadnak az utcán
CSOPORT: városlakók
KEDVENC ÉTEL: sült hús sült krumplival, csokiba mártott eper
SZERELEM: Volt egyszer nagyon régen egy szerelmem, de őt már elfelejtettem, nem is emlékszem igazán rá || Érzek valamit Ádám iránt
ANYA: Bokros Ildikó, Romániában él, nem tartom vele a kapcsolatot, megharagudott mikor a lányom örökbe adtam, és amúgy sem volt felhőtlen a kapcsolatunk.
APA: Adorján Kázmér (meghalt) Apával mindig jó volt a kapcsolatom, ő támogatott mindig, de sajnos két éve életét vesztette.
TESÓK: Adorján Kamilla , Németországban él a családjával, nem tartjuk a kapcsolatot, mert ő is haragszik, hogy a lányomat örökbe adtam.
ÖT SZÓ RÓLAM: akaratos, türelmetlen, dögös, magabiztos, vad
PLAY BY: Megan Fox
HÁZIÁLLAT:-
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Ádám, a nevelt fiam
PÉLDAKÉP: Zimány Linda
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Green Day, Eminem, Rihanna
KLUBOK: Magassarkút minden nőre! , Röplabda, Akik tudnak főzni!, Epret scak csokival!
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Angelina Jolie
ISKOLA: -
ÉVFOLYAM:-
OSZTÁLY:-
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS?
Van egy nevelt fiam -Szabó Ádám- akit rettenetesen szeretek, de már nem igazán úgy tekintek rá, mint a fiamra, hanem mint egy férfira.
Van egy lányom, akit örökbe adtam. Most Győrben él a nevelőszüleivel, néha elmegyek hozzájuk, de persze ő csak úgy ismer engem, mint az anyukája egy nagyon jó barátnőjét.



A föprodukció!

hozott szerepjátékos példa

- Jack add vissza! - Kiáltottam az előttem szaladó srácnak, akit vagy tizenöt perce kergetek. Kint voltunk a kertben, kértem hogy kicsit passzolgassunk, mert unalmamban meghalni készültem, ami annyit jelentett, hogy a szobámban fetrengtem, és az ajtónak dobáltam a röplabdámat, amivel nekem semmi gondom nem volt, de Jacknek aki kint takarított – senki ne kérdezze, hogy miért- nagyon elege lett belőlem, elmondása szerint borzalmasan idegesítette a zaj, így bár nem vidáman de dalolva, végül is kijött velem játszadozni. Eddig nekem az ég adta világon tényleg semmi bajom nem volt! Vidáman szaladtam kifelé, és tényleg boldog voltam, a telefonom a fűbe raktam Jack pólója mellé, akinek mániája a meztelenkedés, tiszta bolond! Húsz perc egyszerű labdázás és sok nevetés után, az én telefonom egyszerre üvölteni kezdett, mire Jack és én is odanéztük, csak ő ért oda hamarabb. Én tényleg kértem szépen, hogy adja vissza, de ő nemet mondott, a kódot kezdte el feltörni, aztán mikor már meguntam kéregetni, a kezéből akartam kivenni, de erre ő szaladni kezdett. Tudni kell, hogy nagyon gyorsan fut, ezért nem tudtam utolérni, és vagy három méter távolság volt köztünk, de itt a kastélynál elvesztette az előnyét, mert az ajtót is ki kellett nyitnia. Szerintem az eredeti terve az volt, hogy rám csapja az ajtót, de ez nem sikerült, mert a kezemmel kitámasztottam és besiettem utána. Már ideges voltam, és nem azért, mert nála volt a telefonom, hanem azért, mert ekkora barom, hogy futás közben a kódomat feltörte. Most ennyire kiszámítható vagyok? És mivel tudja, hogy üzenetet kaptam ez a görény tuti, hogy el fogja olvasni, én meg ezt nagyon nem szeretném! Mert tudom, hogy kitől kaptam a levelet, és azt is sejtem, hogy mi áll benne, de azt nagyon nem szeretném, hogy ő is megtudja..
- Add már ide te rohadék! - Üvöltöttem sokkal hangosabban, mint az előbb, és biztos vagyok benne, hogyha eddig nem hallottak meg minket, már kezdi mindenki hallani a veszekedésünk. Nem álltam meg, hanem rohantam tovább utána, miközben folyamatosan üvöltöttem vele, ő meg csak néha hátranyögött pár szót, hogy na nyafogjak, meg szálljak le róla. Mintha én lennék a hibás! Mintha nem ő szaladna előlem, a SAJÁT telefonommal. Nem azt mondom, hogy nem bírom Jacket, mert eddig kifejezetten jóban voltunk, bár az tény, hogy ő imád engem piszkálni, amit én általában egész jól lereagálok, kivéve ez az alkalom.
- Üzenet a kis kockától! Úristenem Emms! Te így írtad be? – Kezdett el hangosan beszélni, bár az ő hangja az enyémhez képest eltörpült, mert én üvöltöttem. Hirtelenjében csak hápogtam, nem gondoltam volna, hogy tényleg elolvassa az üzenetet. Legszívesebben odamentem volna, és addig vertem volna amíg sírva nem könyörög a megváltásért, de ezt nem tettem, ehelyett felvettem egy antikvázát, a földről, és futás közben hozzávágtam, pont előtte ért földet, és a váza hatalmas csattanással, ezer darabra tört. Ez Jacket is megállásra késztette, én meg fogtam a következő tárgyat ami a kezembe került – még egy váza - és összeszűkített szemmel méregettem.
- Két választásod van.. - Kezdtem el egészen nyugodtan. - Hozzád vágom a vázát, és ez tényleg célba talál..vagy- Nagy levegőt vettem, és a mondat másik felét olyan hangosan ordítottam, hogy a kastély visszhangzott. - , .. VISSZA ADOD AZT A K***A TELEFONT! - Érdekes mert, ő nem mondott semmit, csak visszadobta a telefont, és mögém bámult. Ekkor tudtam, hogy nagyon nem vagyunk egyedül. Jack nem lett volna ilyen kezes bárány, ha nem látott volna valakit. Valószínűleg olyan ideges voltam, hogy fel sem figyeltem az illatra. De most már érzem. Steven. Kíváncsi vagyok, hogy mennyit hallott, mióta jön mögöttem, és hogy mennyire fog fájni ami ezért jár. Jack persze lehajtotta a fejét, és a földet bámulta, én meg meg sem mertem fordulni. Nem csak ezért kaphatok, hanem van más is a dologban. A diri tuti, hogy felhívta a gyámomat – Stevent - , hogy két hét alatt hétszer lógtam, vagy több órát vagy kevesebbet, de hét alkalommal nem voltam.
Az ajkaimat harapdálva fordultam meg, és hatalmas mosolyt villantottam felé, Csak pozitívum…
-Szia Steven! - A hangom nyájas és behízelgő, pedig én nem vagyok olyan! - Épp azt néztem, hogy milyen szép ez a váza! A nagymamádé volt nem? - Néztem rá a vázára és visszahelyeztem, a polcra. Igazából foggalmam nincs, hogy ez a váza honnan van, de jobb oldani a feszkót nem?



Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Adorján Dóra Xénia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adorján Dóra Xénia   Adorján Dóra Xénia Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2012 1:44 pm

Érdekes egy életed van, mint ne mondjak. Mindenesetre minden rendben van, így egy szavam sem lehet szóval; Elfogadva.

Sipirc foglalni aztán irány a játéktér Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Adorján Dóra Xénia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: