Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Borsos Péter Cbox-6
The Staff
Borsos Péter Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Admin
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Human Viktor
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Beregi Marcell
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Borsos Péter Vote_lcapBorsos Péter Voting_barBorsos Péter Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Borsos Péter Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Borsos Péter Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Borsos Péter Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Borsos Péter Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Borsos Péter Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Borsos Péter Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Borsos Péter Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Borsos Péter Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Borsos Péter Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Borsos Péter

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Borsos Péter
Diák
Diák
Borsos Péter


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Dec. 23.

Borsos Péter Empty
TémanyitásTárgy: Borsos Péter   Borsos Péter Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 12:16 pm






Borsos Péter


Mr. Megközelíthetetlen

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2003. szeptember 13.
KOR: tizenhét
BECENÉV Peti
SZERET: spenót, könyvek, történelem
NEM SZERET: hideg
BESZÉLT NYELVEK: magyar, angol, francia
KEDVENC TANTÁRGY: történelem
MINDIG NÁLAM VAN: a telefonom, egy kisebb tábla csokoládé és rágógumi
TITOK: kedvelem Kemenes Gabit
FÉLELEM: visszautasítanak
CSOPORT: 12. a
KEDVENC ÉTEL: spenótfőzelék
SZERELEM: Kemenes Gabriella
ANYA: Borsosné Szentirmay Magdaléna
APA: Borsos Máté
TESÓK: nincsenek
ÖT SZÓ RÓLAM: menő, elérhetetlen, palacsintaszerető, történelemmániás, kitűzőgyűjtő
PLAY BY: Logan Lerman
HÁZIÁLLAT: nincs
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: Kemenes Gabriella
PÉLDAKÉP: Shakespeare
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: AC/DC, 30 seconds to Mars
KLUBOK: we <3 spinach; Shakespeare fanklub
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: Audrey Tautou
ISKOLA: Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM: 12.
OSZTÁLY: a
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? Smile




A föprodukció!

A most következő sorokat Alec-ként írtam ezen az oldalon.


Pár nappal korábban

Az ágyamba belesüppedve üresen nézek előre. Fejem zúg az ürességtől, fülemben pedig minduntalan az általam megölt emberek sikolyai visszhangzanak.
„Jól vagyok… Igen! JÓL VAGYOK!”
Gyomrom háborog, miként ezen gondolatok pókhálóként átszövik elmémet. Pontosabban mit is próbálok bemagyarázni magamnak? Hogy minden rendben lesz? Hogy e vámpírlét tán nem kecsegtet oly sanyarú sorssal, miként én azt elképzeltem? Fura, de, nos, valahogy undorodom már ettől az egésztől.
A vérszívókat, ha úgy tetszik, akár állatokként is lefesthetném; illetve talán mégsem. Ezen szőrrel, s tollal borított élőlények nem próbálnak meg felülkerekedni semmin. Adott számukra egy bizonyos fajta feladatkör, melyet kisebb-nagyobb ízben ugyan, de teljesítenek. Mi, földi lelkek szipolyozói felsőbb rendibb lényként viselkedve megpróbáljuk kijátszani az élet nyújtotta törvényeket.

Parányi ablakaim üvegén beszökött a fény. Közelebb húzódtam felé. A palástom egyik ujját a csuklómig feltűrtem, s élveztem, miként az izzó napsugaraik nyelvei nyaldossák hideg márványbőrömet.
Túl sok ideje voltam bezárva ebbe a vámpírokkal zsúfolt börtönben. Igaz, az utóbbi években már tettünk egy „kisebb” kiruccanást a Washington állambéli Forks-ba, de talán ennek köszönhetem azt, hogy még több kaland után vágyódom. Már néhányszáz esztendeje itt élek a földön, viszont még nem jártam Ázsiában. Nem tudom, mi módon élnek a vámpírok az örökké napos Afrikában, s hogy hogy telnek a napjaik az ausztrál sorstársaimnak. Jól ismervén magamat, e hirtelen támadt szeszélyek nem fognak egykönnyen csillapodni. S, ha az élmények nem jönnek el hozzám, hát majd eléjük megyek, barátokkal vagy azok nélkül.

Kisvártatva kopogtak az ajtómon.
- Bejöhetek? – hallatszódott odakintről.
- Igen! – suttogtam, hisz jól tudtam, akármelyik vámpír lészen az, biztos meghallja.
Amilyen megfontoltsággal ejtettem ki a szavakat, annál gyorsabban s vadabbul tört rám az én drága nővérem. Még mindig az ágyamon feküdtem. Valahogy nem volt kedvem a társaságában tisztelettudó vérszívóként viselkedni, hisz ő csak Jane.
Rendkívül feldobottnak tűnt, ami meg is lepett. Legutoljára akkor viselkedett ily módon, mikor a vacsorájával szórakozott.
Száz wattos mosoly terült el orcáján, majd szólásra nyitotta ajkát.
- Alec. Alec, Aaaalec! Nem fogod elhinni! Az imént futottam össze Aroval, aki arra kért meg bennünket, hogy menjünk el Forks-ba. Érted? Fóóórkszba! Hát nem állati?!
Kidülledt szemekkel bámultam a testvéremre… illetve már abban sem vagyok egészen biztos, hogy ő az én Janie-m.
- Biztos jól vagy? – Feljebb terpeszkedtem az ágyamon, majd törökülésbe ültem; kezeimet pedig hetykén a lábaimra helyeztem. Jane bal karját a csípőjére tette, és egy „oh, ugyan; vegyél már egyszer komolyan” nézéssel tiszttelt meg.
Elmosolyodtam.
„Ám legyen. Úgyis ki szerettem volna már mozdulni ebből a koszfészekből” – gondoltam magamban.
Beleegyezésül boldogan rábólintottam a dologra, a nővérem pedig amilyen gyorsan bejött, úgy is ment ki.


Napjainkban

Megérkeztünk a mindig kellemesen hűvös Forks-ba. Az eső esett. Az eget teljesen belepték a szürke viharfellegek; az utcák pedig kihaltak. Mintha nem élnének itt emberek…
Fekete bőrdzsekit viseltem, alatta, hogy ne legyek túlságosan feltűnő, egy hasonló színű pulóver volt, valamivel világosabb farmernadrággal és bakanccsal párosítva. Kedvelem ezt a fajta öltözködési stílust. Valószínűleg ez amiatt van, hogy nem öltözhetünk saját ízlésünknek megfelelően a kastélyunkban. Ez is Aróék hülyesége… fogalmam sincs, miért kell ilyen görcsösen ragaszkodniuk régi szabályaikhoz.
Egyébként csak most a repülőn tudtam meg ittlétünk valódi okát. Jane erről valamiért elfelejtett tájékoztatni. Szóval, az a lényege ennek az egésznek, hogy figyelemmel kell kísérnünk Nessiet, a Cullen család egyetlen és valószínűleg utolsó félvértagját. Vezetőink ugyanis attól tartanak, ő is oly olyan elvetemült lesz, mint amilyen a Sasha által kreált vámpír kölykök voltak egykoron.
Pulóverem kapucniját felhúztam a fejemre, majd gyors léptekkel elszáguldottunk a vegetáriánus vérszívók erdőbéli otthonához. Igazából én egyáltalán nem úgy képzelem el ezt az egész küldetést, hogy bekopogtatunk az ajtón, majd a házigazdák barátságosan beinvitálnak bennünket, s egy bögre gőzölgő őzvér-tea mellett trécselni fogunk. Ugyan már! Mi a Volturi gárdájának tagjai vagyunk, s bármily meglepő, nekünk is megvan a saját, jól bevált stílusunk. Majd kivárunk, amikor pedig eljött a mi időnk, lépünk.
Ötpercnyi futás után megérkeztünk a házhoz, mely előtt temérdeknyi autó sorakozott. A falakról színes ballonok, valamint világító égők lógtak.
- Aszta! Ilyen fogadtatásban sem volt még részem. Máris megkedveltem ezt a helyet. – viccelődtem. – Szóval, akkor hol is kezdünk? – tettem fel a kérdést Jane-nek.


Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Borsos Péter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borsos Péter   Borsos Péter Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 12:23 pm

Tetszett Az Et-d vagy példád és nem is szaporítom tovább a szót: Elfogadva

Én meg spurozim ítni Jannel xDD ja am nem felejts el foglalni se XD
*már itt sincs XD*
Vissza az elejére Go down
 
Borsos Péter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Karakteralkotás :: Élettörténetek :: Elfogadott élettörténetek-
Ugrás: