Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal nem áll kapcsolatban sem Leiner Laurával, sem a kiadóval. Ezt az oldalt lelkes rajongók hozták létre, akik maguk és mások szórakoztatására csinálják, amit csinálnak.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Hamvas Ada       Cbox-6
The Staff
Hamvas Ada       Staff2
Rentai Renáta

Rentai Napsugár

Szatmáry Kinga
Top posters
Rentai Renáta
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Admin
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Rentai Napsugár
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Lázár Szilvia
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Sebastien MonPierre
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Latzkovits Vanda
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Human Viktor
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Stefanek Miléna
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Beregi Marcell
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Zsákos Izabella
Hamvas Ada       Vote_lcapHamvas Ada       Voting_barHamvas Ada       Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Titulusfoglaló
Hamvas Ada       Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 8:57 am by Gabrielle Bright

» Guzmics Leyla
Hamvas Ada       Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:52 pm by Rentai Napsugár

» Eltávozok egy időre
Hamvas Ada       Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 1:58 pm by Nagy Zsolt

» Canada snow
Hamvas Ada       Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 10:41 am by Nagy Zsolt

» Szólánc ≧∀≦
Hamvas Ada       Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:28 pm by Abai Damasa

» Avatarfoglaló
Hamvas Ada       Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:01 am by Abai Damasa

» Abai Damasa - csak ha nem gond
Hamvas Ada       Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 9:47 am by Abai Damasa

»  ACTIVTY CHEK
Hamvas Ada       Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:34 pm by Abai Damasa

» A vadon szava
Hamvas Ada       Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:18 am by Leeda

  • Az oldal „világát” köszönjünk Leiner Laurának, aki megteremtette nekünk ezt a csodálatos világot. Mindazonáltal az oldal nem áll kapcsolatban sem vele, sem a Ciceró könyvkiadóval. Valamint az oldalból anyagi hasznunk nem származik, mi csak mások szórakoztatására hoztuk létre az oldalt.

  • Azt, hogy ilyen gyönyörű helyen játszhattok, legelsősorban Adának köszönhetitek, aki a dizájnt, a kódokat és a képek nagy részét készítette. Másodsorban pedig köszönhetitek a mindenben segítő Reninek és Kingának, akik mindig ott voltak, ha kellettek.

  • Mint fentebb kiderül a képeink és kódjaink sajátok, így kérek mindenkit, hogy ne lopjon, mert annak következményei lesznek, azt megígérhetjük…

 

 Hamvas Ada

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Aug. 22.

Hamvas Ada       Empty
TémanyitásTárgy: Hamvas Ada    Hamvas Ada       Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 4:53 pm






Hamvas Ada


Fille amoureuse

Apró-cseprö dolgok

SZÜLETÉSI HELY/ IDŐ: 2003. augusztus 11. / Magyarország Budapest
KOR: tizenhét
BECENÉV: Ada
SZERET: édesség, tanulás, idegen nyelek, könyvek, olvasn
NEM SZERET: buta emberek, értetlenség, tehetetlenség
BESZÉLT NYELVEK: magyar, angol, francia
KEDVENC TANTÁRGY: irodalom, idegen nyelvek, történelem
MINDIG NÁLAM VAN: egy apró nyaklánc, szinte alig észrevehető, egy zöld kő amit apró virág indok fonnak körbe, na tippelj kitől kaptam?
TITOK: teherbe estem egy nálam óval idősebb férfitól… ez annak számít?
FÉLELEM: nem tudom felnevelni a gyermekem
CSOPORT: diák
KEDVENC ÉTEL: palacsinta… de minden, amiben töménytelen mennyiségű: csokoládé, fehércsokoládé, és fahéj van
SZERELEM: hát izé… ez picikét bonyolult, na de akkor vágjunk bele. Ugye fentebb ki kellet tölteni egy bizonyos titok részt, igen árulkodó tehát, hogy van valakim, de nem vagyok benne biztos, hogy hogyan érez irántam, meg hát a karakterét sem szeretnék kerékbe törni
ANYA: Hamvas, lánykori nevén Kovács Kamilla, 45 éves, háztartásbeli
APA: Hamvas Levente, 50 éves, cégvezető, próbál apáskodni néha, de hát nem nagyon megy neki.
TESÓK: Hamvas Péter, 10, egy idióta, háború mániás tökfej, de nem tudom nem imádni
ÖT SZÓ RÓLAM: tanulós, édes, kedves, önbizalom hiányos, okos
PLAY BY: Dianna Agron
HÁZIÁLLAT: egy fekete Labrador akit imádok, a neve Bruno, de az öcsém miatt lassan mindenki csak Burncinak hívja
VALAKI AKI NAGYON FONTOS: a születendő gyermekem talán, most minden körülötte forog, számomra pillanatnyilag nincs fontosabb az életemben
PÉLDAKÉP: huh… azt hiszem nincs
KEDVENC ZENÉK, EGYÜTTESEK, ÉNEKESEK: Birdy, Lana Del Rey, Florence and the Machine
KLUBOK: Akik szeretnek olvasni, Tinédzser kismamák klubja
KEDVENC SZÍNÉSZ/SZÍNÉSZNŐ: hm… talán Even Peters?
ISKOLA: Szent Johanna Gimnázium
ÉVFOLYAM:11
OSZTÁLY:b
MÉG VALAMI NAGYON FONTOS? azt hiszem nincs…



A föprodukció!


hozott szerepjátékos példa
Szédültem, mégsem tudtam abbahagyni a járkálást. Olyan lehettem, mint egy mérgezet egér aki csak fel-alá szaladgál, egy percre sem áll meg azonban a feje kókadt, és egy pillanat múlva elveszti az egyensúlyát. Velem is ez történt, a világ kicsúszott a talpam alól és szíveskedet megfordulni. Szó szorosan és átvitt értelemben is. Éles fájdalom hasított a könyökömbe, de a legkevésbé sem érdekelt ez perpillanat. Különben is a hasogató fejfájás hamar elnyomta minden érzelmemet. Kénytelen voltam feltörni a gyógyszeres szekrényt hát, amit csak nagy ritkán használunk, mert itthon alig vagyunk, és miközben az addig sem éppen rendezett dobozokat, és pirulákat teljes káosszá túrtam sikeresen bevágtam még egyszer a könyököm, de az akciót siker koronázta mivel végre a kezemben tarthattam a hőn áhított fájdalom csillapítót.
Két pohár víz és a gyógyszerek után kezdtem úgy érezni, hogy képes lennék lenyugodni, azonban a görcs a gyomromban nem volt hajlandó megszűnni. Ott volt és figyelmeztet, hogy az a két pirula semmit sem fog megoldani, hogy itt még hatalmas gondok vannak, és bármennyire is szeretném nem az a megoldás, hogy habfürdőt veszek majd bebújok a pihe puha ágyamba, majd holnap reggel úgy teszek, mintha ez az egész csak egy rossz álom lett volna és boldogan élem tovább az életem.
Az agyamban olyan szavak villódzottak, mint a „terhesség megszakítás”, „abortusz” és hideg, fém műtőasztalok, ijesztő orvosi műszerek és rideg orvosok képei társultak hozzá. Hangos sikoltozás és rengeteg vér… miközben tudtam, hogy ez nem igaz, ez nem így van, ez egy fájdalom mentes - már amennyire egy műtét lehet - beavatkozás. Azonban csak a hideg rázott mikor erre gondoltam. Megölteni a bennem növő… valamit. Babát lehelte egy halk vékonyka hang a tudatomban. De… nem akartam rá babaként, gondolni, nem akartam rá élőlényként gondolni… csak nem akartam rá gondolni.

Másnap reggel úgy éreztem este valaki belopódzott és mázsás súlyokkal aggatott tele. Alig bírtam magam rávenni arra, hogy ki kászálódjak az ágyból, a mosakodásra és reggelire már gondolni sem mertem. Reggeli… étel… a mosdóban kötöttem ki.

A számnak hányás íze volt, amin a fogmosás sem volt képes segíteni így azt hiszem véglegesen lemondhattam arról, hogy ma akár egy falatot is egyek. Egyébként is, ha csak arra gondoltam, hogy valamit az elkínzott gyomromba erőltetek csak még rosszabbul éreztem magam.

Fél nap. Fél napig sikerült a gondolataimat elterelnem, nem gondoltam rá, nem vettem tudomásul, hogy azaz izé ott van bennem, növekszik és lassan egy baba lesz belőle. De most újra elfogott az a borzalmas érzés akár csak tegnap. Kezek tapadtak a nyakamra és fojtogattak, nem engedték, hogy oxigénhez jussak, a torkomban gombóc nőtt és a sírás fojtogatott…



A hozzászólást Hamvas Ada összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 22, 2012 5:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://szjg.secretsstories.com
Rentai Renáta
Admin
Admin
Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Budapest, II kerület

Hamvas Ada       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hamvas Ada    Hamvas Ada       Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:33 pm

Kedves kedvenc Tanítványom!

Tetszett az ET-d^^. Az SZJ példa meg valahonnan nagyon ismerős volt. Oké tudom, hogy honnan volt, de így másodszorra is nagyon tetszett, így természetesen:

Elfogadva
Vissza az elejére Go down
 
Hamvas Ada
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi-A jövő rejtelmei :: Temető :: Karakterlap temető-
Ugrás: